ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Eoiline
ентусиаст
**

Регистриран: 03.05.2006
Re: Задължителен минимален престой в САЩ, гарантиращ запазване на картата
    #3337989 - 10.02.2016 08:33 [Re: TimBurton]

Toва с купуването на имоти или акции наистина е голяма глупост. По никакъв начин няма да ти помогне пред емиграционните. Виж, ако искаш за доходи да ти носи - може. Но щом си ОК в Англия едва ли заслужава.
Иди в САЩ, изкарай си ре-ентри пермит за 2 години и през това време ще решиш какво да правиш.
Работа има навсякъде, стига да ти се работи. Но щом си добре в Англия за какво ти е Америка?!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
TimBurton

Регистриран: 07.07.2011
    #3338090 - 10.02.2016 16:56 [Re: Eoiline]

Точно това смятам да направя. Ще кацна и постоя няколко седмици, за да бъде регистриран макар и малък престой. Тъкмо ще си направя почивка. Америка ми харесва и много искам един ден да живея там. Момента не е подходящ за емиграция, но искам да запазя Зелената Карта като втори вариянт, в случай че нещата в Англия се влошат. Ако всичко продължава както е в момента, вероятно ще се откажа от Картата. Така или иначе скоро ще имам възможност да взема Английски паспорт. С него се пътува лесно до САЩ (като турист) и Зелената Карта няма да ми е необходима. Благодаря за съветите.

Sunnygirl77
новак

Регистриран: 06.05.2016
    #3390834 - 20.02.2017 10:32 [Re: MyXa]

здравейте! Първо,искам да ви благодаря за помощта, без която нямаше да се справя! Вече имаме визи, януари мина интервюто. Искам да попитам дали ще има проблем,ако влезем в САЩ първо с мъжа ми(аз съм титуляр), а после се върна в България да взема детето. Ние мислим да тръгнем март,аз да стоя около 3седмици и после само аз се връщам (идеята ми е детето да си завърши училище). Благодаря ти предварително!

NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #3390853 - 20.02.2017 13:55 [Re: Sunnygirl77]

Няма да има проблем.

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
    #3390872 - 20.02.2017 15:45 [Re: TimBurton]

Цитат:

Точно това смятам да направя. Ще кацна и постоя няколко седмици, за да бъде регистриран макар и малък престой. Тъкмо ще си направя почивка. Америка ми харесва и много искам един ден да живея там. Момента не е подходящ за емиграция, но искам да запазя Зелената Карта като втори вариянт, в случай че нещата в Англия се влошат. Ако всичко продължава както е в момента, вероятно ще се откажа от Картата. Така или иначе скоро ще имам възможност да взема Английски паспорт. С него се пътува лесно до САЩ (като турист) и Зелената Карта няма да ми е необходима. Благодаря за съветите.

На интервюто ти взеха отпечатъци нали ?

Като влезеш в САЩ пак ще ти вземат, та загубиш ли зелената карта, после ако искаш и с Марсиански паспорт ела , няма да те пуснат защото вече си изявил имигрантски намерения. А как сам си писал, с английски паспорт можеш само да пътуваш, нищо друго !

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 32 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 10703

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.