ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
Re: Въпрос за почивка в САЩ
    #3391643 - 24.02.2017 19:36 [Re: sweeten111]

Не го слушай , всяко негово мнение лъха на " внимание,удобрение,възхищение " , от там и откровенните глупости и лъжи понякога

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
ghost
ghost

Регистриран: 11.12.2016
    #3391694 - 25.02.2017 00:06 [Re: Ян Бибиян™©]

Няма как да наема кола за 3 месеца и да им я върна разбита. Ще обикалям главно планини и черни пътища. Като я наема и уж ми е евтино и я върна счупена ще плащам нали! По-добре да броя 3000-4000 долара и да взема един джип който да го тормозя 3 месеца и после го продавам за колкото пари дойде и 1000 да си върна все едно съм платил кола под наем за 3 месеца но поне няма да я мисля да не я счупя нещо. АЗ НЕ РАЗБРАХ МОГА ИЛИ НЕ ДА СИ КУПЯ КОЛА ЗА 3-4 МЕСЕЦА?

Reks
Evil Guild Member

Регистриран: 04.06.2004
От: Pergamum, the satan's place
    #3391696 - 25.02.2017 00:17 [Re: ghost]

Пич, идея си нямаш какви ги приказваш. Наеми си кола, купи си също и застраховка за да ти е спокойно на главата и си свиркай. Джипката за 3-4к в такива филми ще те вкара по сукаците, че няма да знаеш от къде ти е дошло.

--------------------
Some people are just evil - that's their nature

the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
    #3391704 - 25.02.2017 01:23 [Re: ghost]

Цитат:

Няма как да наема кола за 3 месеца и да им я върна разбита. Ще обикалям главно планини и черни пътища. Като я наема и уж ми е евтино и я върна счупена ще плащам нали! По-добре да броя 3000-4000 долара и да взема един джип който да го тормозя 3 месеца и после го продавам за колкото пари дойде и 1000 да си върна все едно съм платил кола под наем за 3 месеца но поне няма да я мисля да не я счупя нещо. АЗ НЕ РАЗБРАХ МОГА ИЛИ НЕ ДА СИ КУПЯ КОЛА ЗА 3-4 МЕСЕЦА?

Можеш да си купиш кола и за един ден ако искаш. Няма никъв проблем. Има някои тънкости обаче. Гледай да я купиш в щат, който дава временни номера. За да я регистрираш ще ти трябва адрес и застраховка. Можеш да вземеш някакви оферти за застраховки онлайн, за предполагаемата ти кола и адрес. Можеш да изплащаш 6-месечна застраховка на месечни вноски, така ще си спестиш вноските за 2 месеца.

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

ghost
ghost

Регистриран: 11.12.2016
    #3391705 - 25.02.2017 01:55 [Re: the_man]

Цитат:

Можеш да си купиш кола и за един ден ако искаш. Няма никъв проблем. Има някои тънкости обаче. Гледай да я купиш в щат, който дава временни номера. За да я регистрираш ще ти трябва адрес и застраховка. Можеш да вземеш някакви оферти за застраховки онлайн, за предполагаемата ти кола и адрес. Можеш да изплащаш 6-месечна застраховка на месечни вноски, така ще си спестиш вноските за 2 месеца.

Благодаря! Това ме интересуваше! А аз какво ще правя си е моя работа, пари имам и да си купя и да си наема. Мисля едни работи и събирам инфо. Благодаря и на другите 1-2 писали по същество а не да дават акъл и да ми обясняват колко съм тъп!

До по горния писал ти не ми обяснявай за филми и джипки на мен аз ако искам ще я купя и ще я подаря на някой като си тръгвам. Ей....в чужбина сте, но повечето си оставате със тукашен манталитет.

Абуто
Extremely Stable Genius

Регистриран: 25.09.2005
От: изтрезвителното
    #3391706 - 25.02.2017 02:32 [Re: ghost]

Рибата в морето, тигана и той в морето.
Аз планирам да отида на Луната. Може ли да ме пасъветвате от къде да си купя луноход, ама съвецки ако може, щото смятам да му счупя окачването.

--------------------
λύκοι θα υπάρχουν
όσο θα υπάρχουν πρόβατα

Reks
Evil Guild Member

Регистриран: 04.06.2004
От: Pergamum, the satan's place
    #3391709 - 25.02.2017 04:16 [Re: ghost]

Купувай, продавай колкото искаш - едва ли на някой тук му дреме какви точно ще ги вършиш. Искаш съвет - даваме ти, само дето явно не ти харесват съветите, дето не съвпадат с това, дето си си наумил . Идея си нямаш тук каква кола можеш да купиш за три хилки и дали е по-добре от това да наемеш. И не ми се прави на голям баровец, щото още от самото начало искаш да спестиш едни пари, което не е кой знае колко баровско . Тръгнал и за манталитети да говори .

--------------------
Some people are just evil - that's their nature

the_man
Royal

#3391710 - 25.02.2017 04:18 [Re: ghost]

Моля, м/у другото ако вземеш колата от дилършип там ше ти оправят всичките документи щи дадат номера на място и директно си тръгваш с колата.

От друга страна - аз ме бих пренебрегнал с лека ръка съвета на Рекса. Ма дет викат тия с тукашен манталитет - можеш да закараш коня до ряката, ма не можеш да го насилиш да пие вода.

--------------------

the_man
Royal

#3391711 - 25.02.2017 04:21 [Re: Абуто]

Цитат:

Рибата в морето, тигана и той в морето.
Аз планирам да отида на Луната. Може ли да ме пасъветвате от къде да си купя луноход, ама съвецки ако може, щото смятам да му счупя окачването.

Аз мисла, една дизелова Нивичка ше ни свърши идялна работка. Мои си вземем по една въдица, ма не съм сигурен на кво точно ше кълве там.

--------------------

peshobass
заслужил ветеран

Регистриран: 28.11.2005
От: Newton, MA
    #3391712 - 25.02.2017 04:24 [Re: ghost]

Мен не ме разбирай погрешно,няма да те категоризирам като тъп или остроумен,но преди всички твой мокри сънища,чувал ли си ,че трудно се постига 3 месечна туристическа виза,с цел да разгледам,посетя и т.н?Не че няма,но шанса ти е доста малък?Освен това,дори да е получиш от посолството,граничния офицер на влизане в Щатите има пълното право след като те разпита за цел на посещението и подробности има правото да ти ограничи престоя,без значение срока на визата от посолствот в София?????!!!!!!!!Като ти лепне 3 седмици макс престой всичките ти мераци отиват на кино!Аджамия го раздаваш,което няма лошо,реалностите са други и е хубаво да се вслушаш във всяко мнение,след което да си правиш планове!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
5 регистрирани и 52 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2863

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.