ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1
tedidon
неориентиран

Регистриран: 25.02.2017
одобрена петиция , ще ги спре ли Тръмп?
    #3391789 - 25.02.2017 20:39

Здравейте,
Дано не прозвуча глупаво с моя въпрос, но проблема ми е следния:имам подадена петиция от моята майка, която е американски гражданин, през октомври 2016 излезе и моята дата и съответно предприех по-нататъшните стъпки по процедурата.Изпратихме документите и до колкото разбрах от адвокатката са получени още на 20 декември.Тя ми каза да очаквам писмо с датата за интервю и т.н. в срок от 4-6 седмици след като са ги получили, но все още няма нищо. Въпроса ми е това нормално ли е или всичко е зареди указите на Тръмп и възможно ли е да се обърка нещо на финалната права така да се каже?Благодаря ви предварително

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
От: New Haven, CT
Re: одобрена петиция , ще ги спре ли Тръмп?
    #3391820 - 25.02.2017 22:45 [Re: tedidon]

Не, не е възможно. Тръмп няма нищо общо с петицийте за българи и християни.

Не се връзвай на хора, дето много са си повярвали.

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

gaiety
ZаплЕ$

Регистриран: 29.06.2006
От: вече на изток от....
    #3391880 - 26.02.2017 05:09 [Re: tedidon]

Ще отидеш на интервю когато зАебеш незаинтересованият си адвокат, защото той трябваше да се обади още когато са минали 45 дена от обработката на документите ти.
Понеже тази тема ще отлети към коша, пиши ми на лични, за да ми дадеш повече инфо, после ако всичко ти е ок, обещавам, че до 2 месеца ще имаш дата за интервю.

След това се върни тук и затвори устата на всички манипулатори, които нямат топки да приемат законно избраният президент на САЩ и използват всяко мнение изпуснало думата Тръмп за повод да изрекат политическата си ненавист.
След като аз, и не само, приехме безропотно вторият мандат на плужека, значи е крайно време да се приемат фактите и да се даде шанс на следващият президент!

Моля модераторите да дадат шанс на tedidon да ми прочете мнението и да реши дали иска да се свърже с мен.

--------------------
Не съм вещица....Изморена фея съм...

tedidon
неориентиран

Регистриран: 25.02.2017
    #3391981 - 26.02.2017 20:51 [Re: gaiety]

Много благодаря.Ще послушам съвета ти и ще се опитам сама да проверя какво е положението с моите документи, защото според адвокатката отговора който са и дали е, че още не са обработени моите документи и за това се бавели, звъняла е"уж".

angeloak1
ентусиаст

Регистриран: 25.02.2014
    #3392007 - 27.02.2017 04:23 [Re: tedidon]

Забавяне може да има, но за да имате проблем на финалната права, законите трябва да се сменят. А това може да стане само чрез Конгреса. С други думи, макар че има анти-имигрантски гласове в правителството, тези неща не се променят с укази, а чрез Конгреса и това отнема минимум 8 месеца.

Дотогава, каквото и да е забавянето, вашите документи ще са се придвижили.

gaiety
ZаплЕ$

#3392011 - 27.02.2017 05:28 [Re: angeloak1]

Да добавя, че евентуален закон едва ли ще засегне хората с настоящи петиции, да, може да не одобряват нови, но платилите са си платили, иначе батака ще е тотален.

--------------------

hansitosa
Чикаго

Регистриран: 28.08.2016
    #3392178 - 28.02.2017 14:07 [Re: gaiety]

Здрасти искам да те попитам мина ми срока за обработката на документите в Ф2А за деца мисля че така беше... и така документите са ми одобрени НВЦ са чаках да ми насрочат интервю но навърших 21 даже имах допълнителни 6 месеца след навършването да ми се обработят документите но и този срок мина и сега мисълта ми е колко време да се приготвя за чакане до процедурата за насрочване на интервю след 9 месеца правя 22. От тук нататък какъв период ме чака ?

gaiety
ZаплЕ$

#3392212 - 28.02.2017 17:26 [Re: hansitosa]

преминал/а си автоматично в F2B, ако petitioner-а е станал в този период американски гражданин, тогава възрастта ти щеше да се "замрази", но ако не е и ти си на повече от 21г и 6м, тогава ще трябва да почакаш още около 5г.

--------------------

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 21 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 997

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.