ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Зелена карта

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Miroslava02
неориентиран

Регистриран: 07.03.2017
Re: Отказана виза на спечелил зелена карта и защо
    #3393306 - 07.03.2017 17:21 [Re: tatiana]

Здравейте, незнам дали тук да пиша и моите чуденки. Спечелихме зелена карта и сме на интервю на 18.04. Но сега си гледаме пак документите и всичко останало и сме направили 2 грешки Объркано е името на майката на съпругами (той е титуляра). Утре мисля да звънна направо в посолството и да попитам. Но това не е най-големия проблем. Снимките които сме сложили при кандидастването са стари. Бях ги сложила на едно място с новите и явно съм сложила грешните ? Дали това е проблем? Четох инфо в нета че това е ново правило от 2017. Но много съм се притеснила. Ние с тези снимки сме участвали преди 2 или 3 години. Миналата не сме кандидатствали. Дали ще гледат кандидатурите толкова назад? Мога ли някак да оправя нещата? И има ли смисъл изобщо да си даваме парите за интервюто?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
gaiety
ZаплЕ$

Регистриран: 29.06.2006
От: вече на изток от....
    #3393356 - 07.03.2017 20:58 [Re: Miroslava02]

Като почнете такива да изперквате ..... нито една от грешките не е фатална, за имената на майката споменавате и те ви ги корегират на място, за снимките си затваряте големите усти и пасувате, да не са ви били на тържеството на последният рожден ден?!
Не се навирайте на вълка в устата и да звъните изобщо!

--------------------
Не съм вещица....Изморена фея съм...

Креми
най-миличка

Регистриран: 09.06.2004
От: Fort Worth,TX
    #3393386 - 07.03.2017 23:41 [Re: Miroslava02]

Споко де.Аз също бях със стари снимки.Ползвани предната година.Освен това бях объркала снимките на децата при подаването.. е те са близнаци, ама все пак се различават и то доста.човек , ако не знае , че са близнаци изобщо няма и да си го помисли.Ами нищо не стана.Само ме попитаха на гишето кой -кой е и ме информираха за размяната ми

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 15 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 25095

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.012 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.