ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Цветарство

Страници: 1
madeleinas
неориентиран

Регистриран: 09.03.2017
Некоректни сватбени флористки
    #3393607 - 09.03.2017 20:43

Никога не наемайте ФЛОРИСТКИТЕ Милена Николаева, Стелиана Левеке или Мила Стоянова за сватбената ви декорация, ако не искате да ви съсипят нервите и празника!!!
Разказвам го от горчивия си опит с тях. Първата - Милена или "ЦВЕТЯТА НА МИЛЕНА НИКОЛАЕВА" е адски несериозна, загуби ми 1 месец в чакане на оферта, втората СТЕЛИАНА - "ЛЕВЕКЕ ДИЗАЙН ООД" е ужасно груба и елементарна жена, а третата - МИЛА - "MILLE FLOWERS" ЗАБЛУЖДАВА КЛИЕНТИТЕ СИ. ТРИТЕ СЕ ПОЗНАВАТ!!!
След като реших, че неискам Милена да ме размотава повече и да не обръща внимание на мейлите и обажданията ми, взех решението да попитам флористките, Стелиана и Мила за оферта и цена на декорация, последваха заядливи мейли, "как можело аз да питам за оферта, като съм избрала флористка, 2000лв бюджет били крайно не достатъчни за декорация, била съм несериозна да питам за цена, трябвало да избирам флорист по работата му, независимо колко струва!!!" 35 35Това са думите на Левеке. Мила Стоянова уж се беше съгласила да направи декорацията ми, а всъщност нарочно ме бави 1 седмица за да каже, че нямало смисъл да се виждаме, защото тя искала около 3000 лв. за декорация! Т.е. всичко е било поставено от 3-те, които през цялото време са се чували по телефона за да ме съботират и разиграват умишлено. Целта им е да държат изкуствено завишени цени и ако някой реши да попита за цена за да сравни се случва това. Действат в комбина, размотават ви, лъжат ви, вкарват ви в интриги!!! Пазете се !

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
Re: Некоректни сватбени флористки
    #3393702 - 10.03.2017 10:58 [Re: madeleinas]

Тея па кои са? Нито ги знам, нито ше ги наемам. Ама тъй да улезнеш у една схема, дето сичките са вързани и само гледат как да ти прецакат мероприятието... Някак си ми е нереално.
И се научи да пишеш грамотно. Толкова много и остра критика, написана с толкова много правописни грешки, е най-малкото несериозна.
Само примерче: не се казва (и пише) "сЪботирам", а "сАботирам". Идва от "саботаж" (можеш да си го провериш в речника и да разбереш какво означава).

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 249

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.016 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.