ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Родители и деца

Страници: 1
Креми
най-миличка

Регистриран: 09.06.2004
От: Fort Worth,TX
Зелено училище...
    #663114 - 25.02.2005 10:03

Оргзанизират на децата зелено у-ще през май.
Много се притеснявам .Това ще е първия път ,когато ще бъдат сами и далеч от нас.Не броя моментите когато са били с бабите.Днес ще дам капаро ,но още не съм убедена дали да ги пратя.Знам че за тях ще бъде голямо преживане ,ама на мен най-вероятно ще ми ''пукне сърцето'' за тези 4-и дена.Вие пускали ли сте си децата ????

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
МИЛАта
hereuse de nouveau

Регистриран: 30.12.2004
От: partout
Re: Зелено училище...
    #663228 - 25.02.2005 10:50 [Re: Креми]

Дечица още нямам, засега са само в проект

Имам, обаче, близка, която има туристическа агенция. Занимава се изключително и само с детски и ученически туризъм. Постоянно има групи деца от детски градини (!) и ученици от първи до 12-и клас на зелени, бели училища, летен отдих.

А дечицата от детските градини са дребосъчковци на по 3 и 4 годинки Бях с нея, когато замина група от тези сладури на ски-лагер на Семково
Със сигурност и техните родители са се притеснявали, но рано или късно все ще има първи път, когато децата ще са отделени от мама и тате за по-дълго време. А все пак с тях ще има и ръководители, които ще се грижат всичко да мине наред и да се върнат малките човечета живи, здрави, щастливи и изпълнени с нови сили за нови подвизи

tender™
барман

Регистриран: 14.05.2003
От: зад бара
    #663292 - 25.02.2005 11:19 [Re: Креми]

Да, няколко години вече редовно пускам дъщеря ми на зелено училище.
Досега сме нямали проблеми, чуваме се всяка вечер, обикновено всичко е било наред.
Правя доста пакости там, но пък им е хубаво на децата.
Не лишавай детето си от това преживяване, е моето мнение.

--------------------
На бармана всичко се (по)казва!

Креми
най-миличка

Регистриран: 09.06.2004
От: Fort Worth,TX
    #663454 - 25.02.2005 12:38 [Re: tender™]

Ох,дано всичко е ок.Сутринта обсъждаме това с мъжа ми,и той заяви''Ако ти е толкова притеснено ,палим колата и отиваме да ги видим''.
Притеснението ми е на база ,че не сме от най-кротките.
Всеки един момент са в ''засада''.

tender™
барман

Регистриран: 14.05.2003
От: зад бара
    #663491 - 25.02.2005 12:51 [Re: Креми]

И аз имах колебания дали да я пускам моята на залено, след като беше в болница наскоро, но решихме да не я лишаваме. Ако ще прави апендиксни кризи, и тук може да ги направи, а на зеленото у-ще не са сами децата, и там има хора, каквото и да се случи, ще помогнат.
Така че мисли позитивно и го пращай юнака да се весели без майка си за няколко дена

--------------------
На бармана всичко се (по)казва!

Hard Rock fanМодератор

Регистриран: 07.01.2003
    #664421 - 25.02.2005 19:18 [Re: Креми]

Пущай ги смело. Бих ти пожелала и да не се притесняваш, ама ми е ясно, че няма да се получи, така че: притеснявай се (не че има за какво, но родителите по дефолт се притесняват за каквото им роди фантазията), обаче ги пусни.

Ф.Д.
Нерегистриран

#665005 - 26.02.2005 11:32 [Re: Креми]

Пускай ги. Не се притеснявай. Много хубаво се прекарва на зелено училище. Имам приятел, който и до ден днешен обвинява майка си, че не го е пускала на времето. А пък и учителите непрекъснато бдят, так че няма от кво да се притесняваш. Май месец е идеален за целта. На планина през май е просто страхотно.

iliyana7676
неориентиран

Регистриран: 16.03.2017
    #3394559 - 16.03.2017 12:20 [Re: Креми]

Моята дъщеря е на 8 години и миналата година за първи път отиде на лагер. Бяхме малко притеснени, но мислим, че е най-добре да започва да става самостоятелна. Тази година видях, че се организира пак детския лагер, но този път включва три спорта, което ме изненада. Пак ще я запиша защото знам, че там ще се забавлява и ще бъде много радостна от новината, че отново ще ходи на лагер.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1842

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.055 seconds in which 0.04 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.