ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Вяра и религия

Страници: 1
nakoimupukaaa
неориентиран

Регистриран: 20.03.2017
Писмо до приятел
    #3395229 - 21.03.2017 17:54

Писмо до приятел

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
Re: Писмо до приятел
    #3395312 - 22.03.2017 08:33 [Re: nakoimupukaaa]

Ми убуу... Ма кво общо имаме ние?

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

nakoimupukaaa
неориентиран

Регистриран: 20.03.2017
    #3395363 - 22.03.2017 20:46 [Re: nakoimupukaaa]

Здравей,приятелю,как си?От писмото ти разбирам,че душата ти страда,чувстваш се изгубен, неразбран, отхвърлен от живота и самотен.Скитал си по улици,градове различни и държави също.Ти си търсил дълго, но и много си се изгубил,защото светът е голям,различен,а сега не е това за което си си мислил.Нямал си представа,че малката ти лодка,трябва да има голяма котва,за да може да не я отнесе вятърът в бурята на живота.Но си имал мъничко надежда,в която дори си се съмнявал.Но любовта ти е голяма и тя те е спасила.Любовта към Небесният ни Татко и към ближния.Да на моменти си осъждал и си мразил,но това е ,защото не си разбрал,че това е лъжа!Сега вече знаеш,че животът е любов към Господа и към всеки,това е едничката истина.Дори малкото камъче,което не говори и не диша,което си остави вчера там на рафтчето,стои и те чака и винаги ще бъде там за теб,стига само ти да го потърсиш.Да плачеш,но не от тъга,а от радост,защото ти прогледна и видя къде си бъркал.Ти израстна,ти се промени към по-добро.Стана отговорен и разбра,че животът е дар най-голям и не бива да се прахосва,че той е велик промисъл на Вселюбящият Баща и към Него ние сме отговорни и всичко що имаме на Него ние дължим,че Той ни обича,без значение,колко много сме Го наранили и оскърбили и няма прегрешение,което Той не може да прости,стига само искрено да признаем нашата немощ и грешка и да споделим с Него,да потърсим прошка и Той ще ни прости!А после будни пътя си да продължим и да не униваме,защото на себе си ще напакостим.Каквото и да става приятелю със теб,знай че никога сам не си и няма да бъдеш,просто потърси с вяра и любов и надеждата в себе си не угасвай!Бъди търпелив и православен и не унивай,защото ще пропуснеш едничкия живот!Живей,приятелю,живей и да паднеш пак,стани изтупай се и пак живей! - 19.02.2017
к.а

Редактирано от nakoimupukaaa (22.03.2017 20:49)

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3395408 - 23.03.2017 11:50 [Re: nakoimupukaaa]

И ти си за освидетелстване.
Обърни внимание на правописа. Туй интервали след препинателен знак, пълен и непълен член, запетаи на точно определени места... Само с ядене и любов към господа не става.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Ellia, libra 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 604

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.