ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Работа в чужбина

Страници: 1
mutu22
член

Регистриран: 06.03.2017
H2B оферти-съвет.
    #3395740 - 27.03.2017 05:30

Здравейте. Искам да попитам някой, ако знае или е чувал за фирми, работодатели в САЩ, които наемат H2B, H1B работници. Няма значени от щат или дейност. Бях чел из някоя от темите се споменаваше, че е пълно с индийци в ИТ сектора. За фирми, които взимат яко индийци. Но не помня подробности и не намирам темата. Бях се записал от България за Н2В виза, но нещата се провалиха, нито на виза се явих, даже едвам си получих парите обратно. Ако пък знаете някоя БГ фирма за Н2В също би ми била от полза.
По Чикаго няма ли някоя оферта? Чикакците да споделят. Или съвет как мога да немеря нещо.

Мерси гайс.

Редактирано от mutu22 (27.03.2017 05:32)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
Re: H2B оферти-съвет.
    #3395826 - 27.03.2017 16:13 [Re: mutu22]

Ти нали много се чудеше да имигрираш или не, накрая си взел решение, така ли ?

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

mutu22
член

Регистриран: 06.03.2017
    #3395841 - 27.03.2017 17:14 [Re: Ян Бибиян™©]

Много искам да съм там. Както бях казал в предната тема, не държа да съм в ИТ сферата. Искам нормална работа. Много ми се ходи в Тексас. Като цяло влезна ли в САЩ имам осигурена работа в Южна Каролина, но не искам да съм извън статут, защото един ден, докато се оженя за американка, ако това стане ще ме баннат. За това много се чудя. В миналата тема като казах, че ВСЕКИ ДЕН мисля за САЩ, до ден днешен е така. Готов съм да изтегля кредит с който да замина за САЩ, и малко по малко да се установя. Но тук ме кара да се замисля това, че ако не успея се връщам с яко дълг. А още от 23 годишен да затъвам с кредити... Имам хъс да се боря там, но това не е всичко. Понякога просто нямаш шанс. Инече съм готов за една туристическа ако ми дадът да се пусна...

paul_v

**

Регистриран: 11.05.2010
От: USA
    #3398476 - 20.04.2017 21:51 [Re: mutu22]

Тръмп иска да ограничи работните визи и аз лично го подкрепям да го направи щото сега работодателите знаят че има една камара мангали дето ще работят за жълти стотинки и така като цяло средното ниво на заплащането е надолу.
Казвам ти го това щото даже при слуха за това доста фирми взеха да питат - ти на виза ли си и ако си - а не те щем.
Имам 3-4 приятели канадци - те хем са с по хбава работна виза ама и за тях важи и те се бяха разтревожили какво ще стане.
Отделно даже по поне 3 канала гледах предавания за това как гонят американци да ги заменят с индици на виза.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:   

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 543

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.038 seconds in which 0.026 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.