ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Австралия и Нова Зеландия

Страници: 1
kaldren
неориентиран

Регистриран: 08.04.2017
Емигриране в Австралия
    #3397089 - 08.04.2017 14:18

Здравейте приятели,

Преди да задам въпроса си, бих желал да отделя два реда, за да благодаря на всички активни потребители във форума, които помагат на новаци като мен да се ориентират по-лесно. Нов съм тук и, признавам си, голям пропуск от моя страна е това, че не съм станал член на това прекрасно общество още преди години. Прекарах последните два часа в четене на теми във форума и останах изумен от отзивчивостта, компетентността и информираността на потребителите тук.

Та...
Търся по-скоро съвет и желанието ми е онези от вас, които могат да ми помогнат, то, моля, нека го направят. Предстои ми да завърша висшето си образование след 2м. и съм пред дилемата дали да си намеря работа по специалността си (финанси и икономика) в София, за да натрупам няколко години професионален опит (по възможност в някоя по-реномирана компания), тъй като към момента имам само стажове във финансови институции под формата на стажантски програми, и чак тогава да опитам късмета си, кандидатствайки за виза, или да пробвам сега - без никакъв опит (и изобщо имам ли шанс по този начин)? По какъв начин бих имал най-големи шансове? Коя е правилната "комбинация", така да се каже?

Ще се радвам да прочета мненията, съветите и препоръките на онези от вас, които вече са се сблъсквали с този казус, за да мога по-лесно да анализирам и фиксирам перспективите си за идните няколко години.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, ravekitty 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 494

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.022 seconds in which 0.013 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.