ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция в САЩ

Страници: 1
divanence_91
член

Регистриран: 15.05.2016
Зелена карта- получена
    #3400397 - 07.05.2017 02:14

Здравейте! Днес получихме зелените карти. От 17 април сме в САЩ. Получихме само на мъжа ми и на дъщеря ми. Моята не дойде. На дъщеря ми през името е Величкова, а на картата навсякъде пише Величков. Дали трябва да се сменя според вас или не им е стигнало мястото? А на мъжа ми само на едно място има изпусната последна буква.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
MiraUSA
старо куче

Регистриран: 01.06.2014
Re: Зелена карта- получена
    #3400403 - 07.05.2017 04:59 [Re: divanence_91]

Обаждайте им се веднага да ги оправят, имената на всички документи трябва да са еднкви. Дано не ви накарат да платите за смяната

Петина
почетен член

Регистриран: 24.08.2015
От: Шумен/Варна
    #3400500 - 08.05.2017 05:25 [Re: divanence_91]

Цитат:

Здравейте! Днес получихме зелените карти. От 17 април сме в САЩ. Получихме само на мъжа ми и на дъщеря ми. Моята не дойде. На дъщеря ми през името е Величкова, а на картата навсякъде пише Величков. Дали трябва да се сменя според вас или не им е стигнало мястото? А на мъжа ми само на едно място има изпусната последна буква.

И на трите ни деца презимената на зелените им карти не са изписани целите, но фамилиите им са целите. Ма единия ни син му липсват 3 букви, на другия една а на дъщеря ни вместо svetlozarova е изисано само S.
Обадихме се в USCIS когато получихме картите и ни казаха, че дори и да сменят картите ще липсват отново букви защото имената им са прекалено дълги и няма место да ги изпишат целите. Важното било фамилиите и първите имена да са коректно и правилно изписани. Другият служител ни каза, че е много трудно и процедурата отнемала много време заради такова основание да се сменят зелените карти, важното било да са коректно изписани първото име и фамилията.

Информацията ми е от декември 2016.
Нищо не пречи да звъннете и да ги питате за по-сигурно.

--------------------
Ако не ти харесва къде си, премести се. Ти не си дърво.

J.R.

divanence_91
член

Регистриран: 15.05.2016
    #3400502 - 08.05.2017 06:06 [Re: Петина]

Благодаря Ви за информацията! И аз си мислех, че са дълги имената и затова липсва последната буква. 18 на брой са буквите, а бях чела във форума, че на някой сошъла е така. Явно не е притеснително. Ще звъннем утре все пак да попитаме.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 12 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1176

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.