ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Окултизъм и Мистика

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
Re: Сънувах, че....Тема за сънища и тълкуването им.- 5 част
    #3410871 - 16.08.2017 09:14 [Re: хеката]

Не, Плутон беше в Стрелец до 2008-ма, оттогава е в Козирог. Тризъбецът се свързва с Нептун, който сега се намира в собствения си знак - Риби, той пък не е хармоничен със Стрелец. (Макар че традиционно Юпитер управлява и двата знака.) А пълнолуния стават доста всяка година, дори при последното - на 7-ми т.м. имаше лунно затъмнение.

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Импулса
любопитен

Регистриран: 25.02.2008
От: Горно Камарци
    #3413800 - 24.09.2017 14:22 [Re: velizar123]

Има различни видове сън:

1. Дълбок сън без сънища. Тогава човек не движи очните ябълки. Това човек не го помни като се събуди. Енцефалограмата му е с честота под 6 херца.
2. Обикновен сън със сънища (парадоксален сън). Тогава човек движи очните си ябълки в посоката в която „гледа” по време на съня. Енцефалограмата му е с честота от 6 до 8 херца. Тогава дясната половина на мозъка, където е интуицията, възстановява целостта си. Чрез 200 милиона аксона се свързва с лявата половина и там задвижва образите.
3. Сън предизвикан от усещанията на физическото тяло. Тук сънят се „задвижва” от информация получена от физическото тяло. Пример: Сънуваме, че газим в студена река. Когато се събудим установяваме, че сме си отвили краката и те са изстинали.
4. „Реален” сън. Това е сън предизвикан от усещания дължащи се на астралното тяло с реалността. Когато човек заспи, понякога астралното му тяло излиза и контактува с реалният свят. Подобно на душите на умрелите, когато са в нашия свят.
5. Сън дължащ се на комуникация с други души и т.н… Няма да се спирам подробно за да не стане много дълго. Тук можем да получим информация за бъдещето но опосредствано.
6. Пророчески сън. Представлява „отрязък” от бъдещето, който по-късно ти се случва буквално в живота. Там не може нищо да промениш!
7. Сън със запазване на волята. Това го могат малко хора, а има духовни учители например – йога на съня.

Има и други видове сън, но за сега стига толкова!

Niko93
новак

Регистриран: 25.04.2015
    #3414704 - 04.10.2017 09:22 [Re: Импулса]

Здравейте и аз искам да се включа в темата за тълкуване на сънища ,пък дано разгадаете моя сън,който беше преди две нощи :"Сънувах бившата си ,бяхме се засекли в градския парк ,в които по това време имаше панаир ,тя се беше загледала по някакви сергии ,оглеждаше нещо ,но ме забеляза ,аз още преди това също я забелязах и тръгнах да бягам от нея по една пътека ,на която си разхождаме домашното куче .По едно време обаче пътеката свърши и незнайно как влязох в една къща с полу -изгнили дъски ,все едно беше недовършена някак .Бавно започнах да минавам и да обиклаямв тая къща ,да се махна ,а тая бившата все подир мен ходи ,и чувствам как ме гледа и тя иска след мен да мине....След това трябваше да се събудя от тоя сън ,без да съм излязъл от тая къща ",защото стана 6:45 и трябваше даизведа кучето на сутрешна разходка.....Какво значи тоя сън ,да не бившата още да мисли за мен и да дойде някой ден пред вратата ми.

Редактирано от Niko93 (04.10.2017 09:28)

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  marinkoff, Ellia 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3241

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.007 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.