ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Мъже и жени

Страници: 1
kencho
неориентиран

Регистриран: 27.08.2017
нормални ли са тези взаимоотношения
    #3411597 - 27.08.2017 14:34

Здравейте! Имам по-голям приятел с 6 години, обичам го с цялото си сърце и се съобразявам изцяло с него.. въпроса е,че той не го разбира и ме изкарва егоист. Искам вашият съвет за конкретна случка преди половин година се разделих с бившият си приятел най-нормално и приятелски, той не се меси изобщо в новата ми връзка и с него решихме да приключим връзката си, но да запазим приятелски отношения. За новият ми приятел това е изключително неприемливо, той тръзди, че бившите остават в миналото и се обръща нова страница, оставаш само на здравей, здрасти с тях. Та преди 3 месеца се срещнах с бившият ми и се разбрахме да си запазим взаимоотношенията, но да се виждаме възможно най-рядко, за да е наред новата ми връзка, за него беше важно аз да се чувствам щастлива. Преди една седмица видях,че ме е търсил..казах веднага на навият ми приятел, защото искам да ми има доверие и да вижда,че съм максимално честна с него. На него ме стана тъпо.. след това,събирах смелост цяла седмица, докато му се обадя да видя за какво ме е търсил/ предполагах,че за излизане/, защото се притеснявах как ще реагира настоящият ми приятел. Въпреки това и в края да седмицата събрах смелост и очаквах, че като говорим като големи хора по тази тема,едно, че ще ми се оцени искренността и друго, че ще се разберем.. нали в едно връзка проблемите се решават общо и от двамата. Та така споделих всичко, казах, че ще му звънна, за да видя за какво ме търси и най-вероятно ще иска да се видим, след което питам момчето до мен за съвет какво да правя, как да подходя, в кое време да се видя, за да не се отнема нашето време за виждане... противно но очакванията ми,тона му беше съвсем разбран, каза, че не може да ми казва дали да се видя с него, аз решавам, но на него не ми е приятно, никога няма да ми бъде и няма да е щастлив от това. Аз приех това като разговор между големи. На следващият ден излязох с бившият ми за 2 часа и 30мин след , което последваха скандали цял ден за това, че аз не го обичам и не го уважавам, не мисля за него, егоист, боклук и уличница съм била, защото съм прегърнала бившият ми за здравей и чао... каза, че не държа на обещанията си, след което аз най-вероятно 300 пъти повторих, че съжалявам, че съм излязла и няма да се повтори повече, плаках, а той не спираше да ме напада и обижда. Според него това е бил тест от негова страна, той не е имал право да ми забрани да излизам с него, но ми е казал и съм знаела, че този човек му е неприятен и не иска да поддържам контакт с него.. та смята, че съм го предала и ранила и не го обичам, защото въпреки, че е казал, че няма да му е хубаво аз съм се срещнала с него.. а в гнева си дори нарече това, че съм то прегърнала приятелски курвенски номера, а повярвайте ми обожавам това момче ..Моля Ви дайте ми мнение, имам ли вина с тази ситуация... наговори ми ужасни неща боклук,уличница,изрод, каза,че не струвам нищо и, че съжалява, че ме познава. Каза, че ме мрази и за тези 2 часа и за това, че не съм изтрила бившият ми изцяло от живота си ще загубя него и ще съжалявам цял живот и така извинявах се и плаках ... а той не вижда това, а ми натяква само вина.. моля ви имам нужда от вашите съвети

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
Re: нормални ли са тези взаимоотношения
    #3411745 - 30.08.2017 11:18 [Re: kencho]

Много турски сериали гледаш. Бразилските бяха по-добри.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
    #3414661 - 03.10.2017 23:51 [Re: Цецо]

Цитат:

Много турски сериали гледаш. Бразилските бяха по-добри.

Цецо, долавям и някаква нотка от индийските

--------------------
Ние сме ора естете.

Цецо
ПИЧ

#3414897 - 06.10.2017 14:35 [Re: Пипи^]

То са се една стока. Се е на изток от рая. Ама в индийските поне се скъсват от песни (не че стават за слушане де)...

--------------------

Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
    #3414997 - 07.10.2017 15:58 [Re: Цецо]

Ние със снахата от време на време си пускахме след обяд някой индийски, да се похилим. Най ме кефи, когато някоя е забравила да сложи подправки на манджата какъв екшън настава.

--------------------
Ние сме ора естете.

Цецо
ПИЧ

#3415111 - 09.10.2017 12:18 [Re: Пипи^]

Ми правилно. Манджа без мерудийки си е гОла вОда. Се едно да забравиш да сложиш кисело мляко на таратора.

--------------------

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3415183 - 10.10.2017 00:56 [Re: Цецо]

Цитат:

Се едно да забравиш да сложиш кисело мляко на таратора.

За мастиката тактично мълчиш.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Цецо
ПИЧ

#3415210 - 10.10.2017 16:28 [Re: admiral]

Аз на мастиката кисело мляко не слагам. Просто нея я слагам у фризеро.
Ма то ора секви...

--------------------

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Godiva, burberry 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 286

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.03 seconds in which 0.023 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.