ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
kapitan Nemo
пич

Регистриран: 16.01.2010
От: Да ге, България
Кой дръпна шалтера?
    #3412774 - 14.09.2017 15:26

Кой е най-великият изобретател на 20-ти век?
Този който е измислил чушкопека. Сигурно е българин.
Добре, че не съм в селото/град щото там без нищо гасят тока. И тогава, язък за великото изобретение. Иначе какво щях да ги правя дваесе и пет, шес кила чушки.
Аз не съм като Грим да ги пека на терасата на брега на морето с горелката на гас. При него гаста без пари. Нали бат Бойко откри сума ти находища в черното море. А тук гаста си е с пари, да ге. Ползваме я да пърлим прасета. Мале, кат си помисля колко свински душички съм пратил в отвъдното!!!! Знам си аз, ще горя в катраня. И един приятел така ми казваше, ама хапваше свинска кожичка и ушенце на Коледа.
Та думата ми бе за чушкопека. Бях заредил два, като тъкачка многомашинничка. Булята измила и изтърбушила чушките. Подава ми ги на порции дан'съ озоря. И бирата така. А аз седнал на едно столе и работя. Пека, но и си вардя ...... да не ги опърля. Е поопуших ги де, ама както знаете от кулинарията, опушването дава дълготрайност.
Айде. До тук по военни въпроси, че отивам да беля.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
Re: Кой дръпна шалтера?
    #3412775 - 14.09.2017 15:53 [Re: kapitan Nemo]

Цитат:

Кой е най-великият изобретател на 20-ти век?
Този който е измислил чушкопека. Сигурно е българин.

със сигурност. Като дойде сезонът, пека и аз на балкона.
И черпя гостите местни.
Те питаха как се правят.
Показах им чушкопека на балкона. И им обясних, че когато съм емигрирал, съм взел само две неща със себе си: дипломата и чушкопека.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3412776 - 14.09.2017 15:57 [Re: kapitan Nemo]

Топло в тази наш'та България! Хубаво е! Не е, като в хладния мъглив Албион.
Иначе чушкопека не знам, кой го е измислил, но баба ми ползваше друг вид чушкопек - ламарина сложена на два камъка.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3412815 - 14.09.2017 19:21 [Re: kapitan Nemo]

aбе никога не съм пекъл чушки бе, лъгах ви заклевам се чистачката ми ги печеше, белеше ги и ги пълнеше във фризера в торбички, аз съм префърцунена кифла беее вися по плажовете с коктейл в едната ръка и телефон в другата, и ходя секи ден на мол, ето, идвам си от морето и бегам на шопинг в тъпата софия, живот като на кино, нямам време за делнични глупости , оттам ше се нахакам директно в тъпата гърция за два три дена, и аз като хората, ко е рекъл господ разбира се , а тва тъпо скъпо LG прави по-скапани снимки от евтиното ми Lenovo деееба аз го подкарах де, ахахаха, хард ресет, месет бесет, два часа гледах клипове в ютуб, влезнах му в настройките, три часа си играх без да знам кво прая и телефона пробачка накрая, сега имам два телефона, къв съм тъп, а, нали? чушки хахахааа, вие нормални ли сте бе, аз ям само олинклузив

цък

Grim

#3412824 - 14.09.2017 19:54 [Re: Grim]

еми не ми харесва как снима даже не снимам със стоковата му камера, че не ме кефи, а с допълнителен апп - camera MX, включи HD от настройките в тубата за по високо качество

нено да пусне снимки на печените чушки да го видим къв майстор е

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3412835 - 14.09.2017 21:24 [Re: Grim]

Ч'ко н'ти харесва!? Снима си перфектно телефончето. А аз пък съм решил да си изхвърля сичките смартове, амсунги-мамсунги и да си взема просто телефон, който да държи на удар, водна баня и батерията му да трае по няколко месеца...
Тези софтуери са създадени, за да правят проблеми на несмарт съществата, като мен. Кат искам смарт, ще си взема таблетче-маблетче...В единия джоб - здравия ми телефон, в другия - здравия ми таблет, а на главата ще си нося телевизор-мелевизор.
Та, като каза Нено чушкопек - днес направих един полет с мешана салата от печени чушки на ламарина, печен патладжан на същата ламарина и печени морковченца и гъби в сач, поставен отново на същата селска ламарина, която стои на два камъка, а те на един плосък земен диск, поставен на гърба на костенурка, която седи на гърба на друга костенурка.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

kapitan Nemo
пич

Регистриран: 16.01.2010
От: Да ге, България
    #3412925 - 15.09.2017 10:16 [Re: Grim]

Грим,
Заведе ли детето за първия учебен ден?

Arlekin

Регистриран: 22.02.2004
    #3412940 - 15.09.2017 16:43 [Re: kapitan Nemo]

Не! Детето го заведе! Нали знаеш: Родителска среща. Вход свободен. Изход 100 лева.
(Аз бях скромана. Исках от родителите само 55 лева)

--------------------
Като не можеш да бъдеш добър пример, бъди ужасно предупреждение!

Grim

#3413132 - 17.09.2017 22:13 [Re: kapitan Nemo]

Цитат:

Грим,
Заведе ли детето за първия учебен ден?

грим не го вълнува образователната система и не стъпва в училище, принципи великия пътешественик грим вилнее из тъпата гърця, верно е мноо тъпа, боби беше прав ми спaх на плажа, кво ше им пълня гушите, дето викат тарикатите, ма не разпъвах палатка да не ме глобят за нелегално къмпингуване, носех си чадър и спaх под него, един чаршаф забулих отгоре и го пусках вечер като балдахин, ми на плаж съм, кво? нощем плажа да не би да е забранен? празните буркани от лютеница ги фърлях навътре в морето гледах да пазя чисто - глобите са високи! стотина пържени филийки в найлонов чувал си бях зел от бургас, накарах майка ми да изпържи преди да тръгна, те траят доста, даже върнах двайстина, ше ги доизям и тях, пържените филийки са уникално хитра евтина храна за почивка у нас и в чужбина сутрин си закусваш нормално с пет шес със захарин, наобед ги мажеш с лютеница - абсолютно пълноценно омлетче със сосче, вечер некое свежо водорасло им туриш –вкусен паниран морски дар, няколко бутилки мастика от българия – узото пасти да яде един цент не съм похарчил, със спестеното ше си купя нов анцуг adidas че тоя го мъкна 10 години вече, ацки избеля, само последните му две букви се четат

едно им харесвам на гърците -че като се развикаш да дигнеш скандал и сички притихват и висват тихо и уважително в пейзажа

един велик българин в александруполис

admiral
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3413134 - 17.09.2017 22:51 [Re: Grim]

така си и мислех, асоциален тип се извъди, вместо да се запознае с новите учителки, тръгнал за Гърция да вдига скандали!

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3348

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.01 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.