ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
Безусловна подкрепа?!
    #3413147 - 18.09.2017 04:38

Били сме давали безусловна подкрепа за членството на Р. Сърбия в ЕС, а интеграцията на Западните Балкани щяла да е приоритет на българското председателство на Съвета на ЕС ...

Че от какъв зор? Може би като благодарност за тези приятелски чувства:
https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%...4%E2%80%941918)
http://www.srpskaistorija.com/tag/bugarski-teror/

Кой каквото сам си направи и Господ не може да му го стори!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
хан Ацо
рекордьор

Регистриран: 05.05.2012
От: Дупница
Re: Безусловна подкрепа?!
    #3413152 - 18.09.2017 08:01 [Re: Негатор]

Представяш ли си ако беше обратната ситуация?Щяха да ни побъркат от претенции Шумадийците.

--------------------
Зашто модерација не банује овог бугарског шовинисту?
.............

2.2.16.16.

admiralМодератор
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3413156 - 18.09.2017 10:26 [Re: Негатор]

Цитат:

Че от какъв зор?

Имаш някакво предложение или просто така си мрънкаш?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Елби
lead bounder

Регистриран: 29.07.2013
От: ОЧЗ
    #3413157 - 18.09.2017 10:34 [Re: admiral]

Аз имам предложение. Връщане на Западните покрайнини и официално извинение за идиотщините срещу българите в Македония адресирано до българската държава.
Айде, първото да речем, имат основание да откажат, суверенитет и бла-бла /и аз не го мисля сериозно, закачам се само /, но за второто?! Или трябва да се допитат до Москва за него? И тогава защо хейтим по сърбите? Сигурно сръбският крал е бил гарант на споразуменията между шумадийци и българи? Кой има интерес от нестабилни западни Балкани? Сърбия? или....

balkanec
заслужил ветеран

Регистриран: 24.03.2014
    #3413162 - 18.09.2017 14:04 [Re: Елби]

Можеби бугарската влада мисли дека со интензивирање на преговорите и приближување на Србија кон ЕУ ќе се намали или неутрализира руското влијание таму.

Han_Solo
тук-там скачащ харадъгър

Регистриран: 18.12.2012
От: София
    #3413163 - 18.09.2017 14:04 [Re: Негатор]

Цитат:

Били сме давали безусловна подкрепа за членството на Р. Сърбия в ЕС, а интеграцията на Западните Балкани щяла да е приоритет на българското председателство на Съвета на ЕС ...

Че от какъв зор? Може би като благодарност за тези приятелски чувства:
https://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%...4%E2%80%941918)
http://www.srpskaistorija.com/tag/bugarski-teror/

Кой каквото сам си направи и Господ не може да му го стори!

Статията е образец за хибридно материалче за пране на мозъци.
Основното "доказателство" са измислиците на платения пропагандист и сръбски представител на Парижката конференция Аричбалд Райс, в книга също платена от сърбите. Той, експерта по криминология и фотография, ти да видиш чудо, успял да снима какво ли не, само пропуснал уж обгазените от БОВ жертви на кръвожадните българи. Накрая и убитите сръбските разбойници от Топличкото въстание, водени от сръбски офицери и четници българоубийци, в сръбската историография се водят невинни жертви на българските войски. Нищо, че същите тия убити въстанници дори са палели села в Западните покранини, които уж били сръбски. За награда за дейността си Райс получава 2 къщи в Сърбия и заплата като екпсерт в сръбската полиция.
Накрая Райс завършва живота си убит от любимите си сърби - кокошките му влизат при съседа му министър в сръбското правителство и министъра го убива с тояга след скандал.

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3413166 - 18.09.2017 15:24 [Re: balkanec]

Проблемите между България и Сърбия са исторически. Великите сили, като Америка и Русия само се възползват от тях, но не те са ги забъркали.
Наш общ балкански манталитет е да търсим винаги вината за собствените си проблеми някъде другаде - основно в чуждото влияние и въздействие. Но, какво на практика направи България след 1989г, за да си оправи проблемите със Сърбия, че не се сещам...Какво направи и с проблемите с Македония, освен че я призна...
За съжаление и със Сърбия, и с Македония се направи много, много малко...Все се чакаше, какво някой друг ще каже по въпроса...и сега продължава да е така.
Жалко наистина. Иначе нормалните хора и в България, и в Македония, и в Сърбия никак не искат проблеми помежду си и такива с други държави, че и с Велики сили...

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
    #3422771 - 02.01.2018 16:30 [Re: Бяло Конче]

Ама безусловно подкрепямееееее!

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3422776 - 02.01.2018 17:55 [Re: Негатор]

Какви смешници са тези. Невероятни! Да ми казва сръбската госпожа - така наречения български фактор, а сръбския историчар да казва, че търсенето на МПЦ в БПЦ - църква майка - глупости...какво да кажа - иде ми наум нещо от английският език, но днес доста хора знаят английски, така че ще ще се въздържа. Правилно било МПЦ да търси разрешение на проблемите си в Белград. Аве, ай у лево, ве брача сърби. През България имате и църква, и азбука, и държава, и всичко, а сега станахте много важни...но всичко си идва на мястото...рано или късно.

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

mk_e_bg
почетен член

Регистриран: 08.07.2016
    #3423981 - 13.01.2018 06:13 [Re: Бяло Конче]

Отворено студио: „Големо ни е името“

https:// />

при 23:30 минут:
"Името е она од кое извира идентитетот, посебно кай нас!"
ама защо особено у вас??? може би защото сте българи неотдавна откраднали гръцко име и превърнали го в "идентитет". Обаче първоначално това не беше достатъчно за да имате идентитет понеже и власите са наричали себе си "етнически македонци":

"Местните българи и куцовласи, които живеят в пределите на Македония се наричат сами македонци и околните народи ги зоват тты. Турците и арнаутите не се казват ты, но, попитани от къде са, отговарят: от Македония. Арнаутите от северния и северозападния край на областта, които наричат своето отечество Арнаутлук, така също и гърците, които живеят по южните области, не се казват македонци, затова и границите по тия места според народното възрение не са ясно определени."
Васил Кънчов: Оро-хидрография на Македония

https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%...%BD%D0%B8%D1%8F

Редактирано от mk_e_bg (13.01.2018 06:24)

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 170 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 824

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.