ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

Регистриран: 12.04.2001
От: Варна
Re: Хемороиди
    #1782200 - 05.06.2007 23:19 [Re: horacio]

вище си простата

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
nina_l4
неориентиран

Регистриран: 22.08.2008
    #2179230 - 22.08.2008 14:50 [Re: D-r Kostova]

ot izvestno vreme imam hemoroidi.ne me bolqt.vaprosat mi e -moga li da pravq analen sex

D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

Регистриран: 12.04.2001
От: Варна
    #2247202 - 15.11.2008 21:43 [Re: nina_l4]

може но ще станат по големи

Weather
неориентиран

Регистриран: 24.04.2007
    #2275151 - 27.12.2008 13:07 [Re: D-r Kostova]

От няколко години имам хемороиди, но не съм имал никакъв проблем - само понякога сърбеж или лека болка, които бързо са изчезвали. Но вече втори ден ми тече кръв и имам болки. Може би ще се престраша някой ден да отида на лекар, но не знам как точно сега по празниците бих могъл да се занимавам... Интересува ме дали кървенето може да е нещо сериозно и има ли лекарство, което да ми помогне, поне временно ?

Dukki
неориентиран

Регистриран: 22.02.2009
    #2314143 - 22.02.2009 12:55 [Re: Weather]

Здравейте Д-р Костова!Бих Ви помолила за съвет относно следния проблем: от около седмица се появи външен хемороид.Не кърви, но след дефекация става изключително болезнено и единствено аулин успокоява болката.Ходих при хирург, който каза ,че съм направила хематом, т.е кръвта в този хемороид се е съсирала и не се движи и ми предложи или от самосебе си да го остава да сеприбере с времето или оперативно лечение.В същото време ми предписа един мехлем за мазане:"Хепароид зентива", но не мисля, че той ме успокоява, въпреки че продължавам да го използвам.От друга страна моята майка има много сериозне проблем с хемороидите от два месеца- кървят при изхождане и то съпроводено със страхотни болки.Не желаем да я подложим на операция, тъй като е диабетик и се страхуваме от такава интервенция.Ако имате някакви препоръки или ми дадете конкретен съвет, ще Ви бъда много благодарна!Поздрави!

Мис Каприз
неориентиран

Регистриран: 26.02.2009
    #2317485 - 26.02.2009 13:16 [Re: D-r Kostova]

Цитат:

вище си простата

Поне се научете да пишете правилно бе хора!
За какъв д-р говорим, когато вече не можем да пишем на правилен език, остави пък да лекуваме!!!!! Възмутена и изумена съм!!!!! ВиЖте се пишееее!!!!

Редактирано от Мис Каприз (26.02.2009 13:17)

true
неориентиран

Регистриран: 20.08.2009
    #2445999 - 20.08.2009 16:45 [Re: Анонимен]

Цитат:

Моля помогнете ми да излекувам хемороиди, които ме мъчат от години. Наистина е много неприятно!

Може да не ви се вярва, но аз знам отлично какво представляват хемороидите и как да се спасите от тях - и от личен опит върху себе си с моя прибор, и от теоретичните ми познания по китайска медицина.

Моите хемороиди също кървяха, а болката беше сякаш някой ме ръчка с шило в задника - наистина много неприятно усещане. И всички хора ми бяха криви!...

Изпробвах върху себе си какво ли не - от лечебното гладуване по Лидия Ковачева, през вегетарианско хранене, после пълен глад за различни периоди (от 3 до 14 дена), свещички и мазила, йогийската техника Санкха Праксалана за прочистване на дебелото черво (между впрочем тя е много по-ефективна от всякакъв вид клизми правени със скъпи и модерни апаратури), та чак до тибетска йога по петимата тибетци. От целия този мой опит реших много свои стари здравословни проблеми - запек, силно и постоянно главоболие, лош сън, алергия, хрема, кашлица, висок пулс и повишено кръвно налягане, само от хемороидите не можах да се избавя докато не се реших да приложа разработения от мене прибор за електроакупунктура, който бездействаше цели 3 години докато аз се мъчех с тях.

Представяте ли си каква беше моята изненада когато само след 7 (седем) сеанса, проведени в продължение на 7 дена, всеки с продължителност от 1 час, хемороидите не само изчезнаха, но вече 4 години от тогава не са се появявали. Аз също като вас не вярвах, че разработеният от мене прибор, ще се окаже толкова ефективен (макар че съм го замислил именно като такъв), но бях принуден да прибягна до приложението му, просто защото не виждах друго решение. И тъй като приложението на прибора е в съответствие с моята уникална методика, основаваща се на теорията У-Син, която е фундаментална за китайската медицина, то ефективността на моя метод и прибор е логично и закономерно следствие.

Ако се съберете повече хора - примерно десетина човека, които желаете да ви помогна, ще ви излезе пренебрежимо евтино, а и за мен ще има смисъл да дойда във вашия град. За целта заинтересуваните нека ми изпратят лична бележка.

--------------------
Който е мек и гъвкав, върви по пътя на живота. Който е сух и твърд, върви по пътя на смъртта. Дао Де Дзин

Лиляна
неориентиран

Регистриран: 24.10.2017
    #3416753 - 24.10.2017 12:54 [Re: true]

Не знам за какви сеанси говорите, имах проблем и то според докторите сериозен. Изписаха ми детралекс хапчета и проктогливенол. Имах временно облегчение на болката, докто ги полвах и дотам. В нета намерих хеморрел мехлем и тинктура - това е спасението. Оправех се и не искам да чувам за доктори, операции и сеанси.

rgengineer
неориентиран

Регистриран: 24.10.2017
    #3416775 - 24.10.2017 16:45 [Re: Лиляна]

Напълно съм съгласе с колежката,
При мен ситуацията бе горе долу същата само че отначало започнах с няккави свещички които не помагаха. После близки ми казаха за хеморел и нещата си дойдоха на място

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 47032

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.