ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Канада

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Ян Бибиян™©
вагабонтин

Регистриран: 15.05.2004
Re: Да си жена-емигрант в Канада?
    #3416899 - 25.10.2017 20:02 [Re: odonata]

Цитат:

Искам да отида на място, където да ми е удобно и приятно да живея.

Защо трябва да е в Канада това удобно и приятно место ? В Южна Франция има поне 1 000 000 по удобни и приятни места от Канада , и по топли ... и всичко!

Цитат:

Градът може да не е Виктория, а Ванкувар,

ЗИМНАТА Олимпиада 2010 знаеш ли в кой град беше ? А знаеш ли защо там а не в Маями примерно ?

--------------------
Лоша ракия и хубава мотика НЯМА

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
odonata
неориентиран

Регистриран: 19.08.2016
    #3417283 - 30.10.2017 15:13 [Re: Ян Бибиян™©]

За зимните олимпийски игри - градовете не се избират по "това е най-студеният град, значи той ще е.". Торино в Италия, или Солт Лейк Сити в Щатите, също са част от градовете, в които са провеждани зимните олимпийски игри и са далече от дефиницията за студен или суров климат.

Колкото за Франция - изборът си е личен (не харесвам Франция, нито французите). Един харесва едно, друг друго. Избрала съм Канада, като имах едно съмнение, което беше оборено (за моя радост), както и се зароди въпрос в дискуцията по-горе, да погледна какви отворени позиции има в съответният град/окръг. Проверих и има в окръга.

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#3417305 - 30.10.2017 19:27 [Re: odonata]

много лесно се хвана на ефтината въдичка

Това с Франция ти го пуснах нарочно с оглед на " умнотиите " по горе ( как си си била супер в панелката ама търсиш да избягаш от там час по скоро ) .
Разликата между французи и канадци е като между чехи и словаци, та ако не харесваш французи няма как да харесаш канадци

За Зимна Олимпиада не се избира на студеният град, но се избира достатъчно студен за да има сняг ... затова те питах за Маями , във Ванкувър е времето е като в София, само дето лятото е по студено.

--------------------

odonata
неориентиран

Регистриран: 19.08.2016
    #3417889 - 06.11.2017 16:08 [Re: Ян Бибиян™©]

Пише се еВтината . Не живея в панелка, но как да е. Колкото за словенците и чехите - сърби и македонци, норвежци и датчани, албанци и хървати и още много.... Все двойки народности, които в очите, все, на някой си приличат. В същото време, едни хора избират едното - другите, другото. Да не говорим, че за трети това, че се говори един език (макар и от 20% от населението на държавата), значи, че са едни и същи хората. Всичко е въпрос на лична преценка и избор.

А да, и следващите зимни олимпийски игри са в Пекин. През 2010та може лесно да се провери колко сняг е имало и какви са били температурите за игрите ( https://www.theguardian.com/sport/2010/feb/10/vancouver-lacks-snow ).

Ян Бибиян™©
вагабонтин

#3418355 - 10.11.2017 16:36 [Re: odonata]

Цитат:

Не живея в панелка, но как да е. Колкото за словенците и чехите - сърби и македонци, норвежци и датчани, албанци и хървати и още много.... Все двойки народности, които в очите, все, на някой си приличат.

Оооо разбира се, всички тук сте расли в замъци,шата,касъли и хасиенди ... даже ли мисля че това с панелките е мит, щото се оказва че в панелка никой не живее

А двойките народности си приличат в очите за такива като теб които не са имали никакви контакти с други , не и за хора живущи 25 години навън и срещали се с какви ли не !

Айде сега след като каза Пекин, отговори ми защо Пекин а не Маями ?

ПП имах в предвид в предния пост словаци , а не словенци , разликата правиш ли я ? Ако не питай бача ли Гугля каква е разликата между Словения и Словакия ... две различни държави са, а даже и граница обща нямат !

--------------------

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Lothian 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3575

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.031 seconds in which 0.014 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.