ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Австралия и Нова Зеландия

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
chakala01
неориентиран

Регистриран: 10.01.2018
Re: Нелегално оставане в Нова Зеландия
    #3424281 - 16.01.2018 17:15 [Re: venturer]

Пачо,

В Америка положението с нелегалните винаги е било коренно различно.
По тези ширини, винаги е било мисия невъзможна..

Много е глупаво някой да се вкара в такъв филм (като нелегален) при положение, че Европа е на един хвьрлей място. Шансовете там да се намери работа (колкото и да е трудно) са много по-добри, отколкото нелегален на другият край на света.
Възможностите и вероятността на нелегален да се устрой са почти нулеви (да не кажа напълно нулеви), просто системата е така направена.
Много е просто всъщност.

П.П.
Много ми хареса лафа “пропаднал кат 2 лева в цигулка” не бях го чувала.

Еми кой ти каза че искам да работя в мръсният Лондон или пък че не съм работил в Европа ? Или освен като живото пътеводител трябва да те смятам и за врачка ? На едно мое приятелче негово приятелче от 7 години си е в Чикаго нелегален и си седи и си се разхожда работи (нз кви далавери прави) и си е по добре от бг - най-вероятно е доста по добре финансово от теб дори като нелегален но това е друга тема....

Аз попринцип съм човек който обича да е към губещия отбор,примерно като деца като ритахме топка и изоставахме в резултата винаги ми е било най-голям кеф когато резултата се обръща и печеля,но това ти няма как да го знаеш като средностатистически добитък живеещ праволинеен живот ? Не знам дали аз ще разбера това което казваш,но по добре ти разбери това- ти си никой ама НИКОЙ да казваш на който и да е какво да прави с живота си

И още нещо системата която е измислена от човек винажи може да бъде прецакана : ) Да на едно приятелче сестра му е в Австралия в момента учи, имам поняти как седи въпроса с емиграцията горе-долу,не си мисли че примерно в Нова Зеландия няма как да измамиш системата с удължен туристически престой или работна оферта или брак и т.н.

Редактирано от chakala01 (16.01.2018 17:23)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
venturer

Регистриран: 05.11.2003
Re: Нелегално оставане в Нова Зеландия
    #3424306 - 16.01.2018 22:52 [Re: chakala01]

Едно свойство (което много ми харесва) на Емигранският живот, е че слага всеки на мястото си.
Мдааа, прецаквай каквото искаш.
Няма какво да му мислиш тогава, купувай билета и затягай коланите....
Good luck.....

--------------------
The biggest risk in life is not taking one!!!
----------------------

Редактирано от venturer (16.01.2018 23:25)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, ravekitty 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2900

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.019 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.