ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Зелена карта

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
winstonsmith100
новак

Регистриран: 26.05.2017
Re: Махнаха ли я окончателно ЗК?
    #3427334 - 08.02.2018 06:46 [Re: boj]

Престанете да плашите хората с фалшиви новини, гледайте малко официални американски телевизии ако толкова искате да сте информирани за това, какво се случва там. Не са махнали зелената карта, няма още нов имиграционен закон и тези дебати предстоят. Преди двете камари на конгреса и президента да се разберат за общ закон, което ще стане изключително трудно, нищо няма да се случи официално. Тръмп всеки ден си казва различни неща, но това дали някой го слуша и колко от изказванията му ще се осъществят, е друг въпрос. По-малко фалшиви новини и повече факти.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Травис
renegade

Регистриран: 29.04.2005
От: EU/NL
Re: Махнаха ли я окончателно ЗК?
    #3427351 - 08.02.2018 12:11 [Re: Kolar]

Не, но от това което чета е на кантар. Участвалите миналата есен не са под заплаха но дали тази есен ще има нова - бъдещето ще покаже. А то сега не изглежда никакв розово.

--------------------
Написаното по-горе отразява единствено и само личното ми мнение. Всяко Ваше действие произтичащо от него, е изцяло на Ваша отговорност.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1571

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.007 seconds in which 0.001 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.