ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Компютри и Интернет » Софтуер и Интернет

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
Re: Проблем с компа...... Помагайте
    #3425838 - 29.01.2018 09:21 [Re: libra]

Не мой се коси. То тъй си става обикновено. Със седмицата всичко е ток и жици, като мине към десятката (а това го прави дори и ако му кажеш, че не искаш), половината (че и повече) периферия вече не бачка. Демек, купи си нов хардуер, щото иначе наш'та фирма си умрЕ от глад.
Понякога стават разни магарийки и стара техника продължава да бачка с новите уинове, ама... Бизнес. Всичко е просто бизнес. Дето му викат по нашенски, алъш-вериш да става.
Дай марка и модел на скенера. Може и да сътворим нек'во к'во да е решение.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
libra

Регистриран: 20.02.2003
    #3425869 - 29.01.2018 15:17 [Re: Цецо]

HPLaserJetM1120 комбиниран с принтер и: принтера работи с win 10, скенера не ще-не го разпознава, инсталационния ми диск /цяло чудо че го намерих/ ме уведоми, че съдържанието му не се поддържа от тази опер.с-ма, a като изтеглих драйвери от сайта на HP тръгва инсталацията и по средата спира и толкова, не помръдва повече, разтърсих се натам насам и открих доста хора със същия проблем, но решение засега няма
стара си е машината явно трябва да се сменя

--------------------
Libra

Niko93
новак

Регистриран: 25.04.2015
    #3426018 - 30.01.2018 14:54 [Re: Защото така]

ЗА драйверите на видеокартата някак си оправих проблема с Last good configuration ,ама другите неща остават същите.Скоро брат ми ще вика някакъв "спец" дето той е преинсталвал компа ,та ще му кажа за тея проблеми и дано не преинсталва компа ,че ни ми се занимава наново песни ,S.T.AL.K.E.R-и,CS и два-три Colin Mcrae-а да ги преинстаилирам по хиляда пъти .

Защото така
Чак пък неориентиран...

Регистриран: 11.06.2004
От: Bay Area, CA
    #3427338 - 08.02.2018 07:40 [Re: libra]

Цитат:

аз, за да не започвам нова тема може ли тук в тази да питам, защо скенера не ми тръгва с win 10, а с win7 няма проблем?
с Readiris Pro лицензирана

Драйвери?
какво става със стандартната сканираща програма?

libra

Регистриран: 20.02.2003
    #3427353 - 08.02.2018 13:11 [Re: Защото така]

Цитат:

Цитат:

аз, за да не започвам нова тема може ли тук в тази да питам, защо скенера не ми тръгва с win 10, а с win7 няма проблем?
с Readiris Pro лицензирана

Драйвери?
какво става със стандартната сканираща програма?

там е работата че го разпознава като принтер, а то е комбинирано устройство/принтер и скенер заедно/ и като принтер няма проблем, работи си, но като скенер не ще, разпознава го като 1 устройство тоест принтер, няма как да изолирам скенера от общото, четох из нета има доста други със същия проблем, теглят драйвери и аз след тях тръгнах да тегля, ама не се получи na win 7 си работи всичко

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3427375 - 08.02.2018 17:22 [Re: libra]

Драйверите за 7-ца 10-ка не винаги са взаимозаменяеми. Като цяло принтерите са по-малко капризни и вървят с 10 без проблеми с драйвери за 7. Е, не винаги и не всички. Със скенерите не е така. И колкото и да е МФУ, все пак това са две различни устройства в една кутия. Ако не намериш подходящите драйвери за скенера, просто ще си имаш принтер с огледало за задно виждане.
А, и не им се връзвай на тия със същия проблем. В повече от 90 % съветите им са пълни глупости. Разрови специализирани хардуерни форуми. И чети внимателно. И там има доста глупости.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Knopper 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4087

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.014 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.