ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
ToffeeTwr-Нострадамус
Нострадамус

Регистриран: 04.10.2011
От: Vienna
Лавров нападна Македонската и Украинската църкви
    #3429355 - 23.02.2018 13:57

Лавров нападна Македонската и Украинската църкви, иска да са васали на Руската и Сръбската

Нашите руски и сръбски приятели отново на пост и отново ни мислят доброто...

Тракиец само е забравил табелката Москва над Београд...

--------------------
"Ваша великорусская мечта, сидя по горло в дерьме, затащить туда всех остальных. Это и есть Русизм"

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
Re: Лавров нападна Македонската и Украинската църкви
    #3429748 - 26.02.2018 02:25 [Re: ToffeeTwr-Нострадамус]

Не е работа на политик да оценява, а още по-малко - да напада църкви! Но гледам, че бая го е засукал, та може да се тълкува многосмислено:

Цитат:

Днешното събитие символизира духовната, културна близост на нашите народи, на нашите църкви. Струва ми се особено важно да демонстрираме това единство в момент, когато Руската православна църква и Сръбската православна църква са поставени пред големи изпитания. Всички виждаме как се опитват да въвлекат Църквата в политически игри, независимо дали в Украйна, в Черна гора или в Македония.

Говори как някои се опитвали за въвлекат някъде въпросните църкви. Че църквите винаги са били част от политически игри, това е ясно и на децата ... Лавров очевидно се опитва да угоди на домакините си, но винаги съм се чудил да не би Русия да мисли, че групичката на Вранишковски е истинска църква в РМ?
Лавров трябва да вземе няколко урока от Кирил Московски, който изглежда поне засега да е по-наясно с нещата?!

mk_e_bg
почетен член

Регистриран: 08.07.2016
    #3430245 - 01.03.2018 04:38 [Re: Негатор]

Вижте по-долу как един про-руски агент "историк" се опитва да ви държи заложници на Русия:

http://kostadin.eu/2018/02/25/%d0%b4%d0%.../#comment-10774

Човешките жертви са толкова важни както организацията на войната, така че и украинците и руснаците са ви освободили.
През онова време цялата в цялата "Малорусия" живеят украинци които не са с руско етническо самосъзнание. Само през съветското време в Луханско и Донецко са се само-русифицирали но така или иначе, повечето войници произхождат от Одеско където тогава както и днес почти нямаше руснаци а само славяни които с украинско самоопределение.
Защо не казва нищо за анти-бг и про-сръбската роля на Русия която тя понастоящем играе в БЮРМ, така речената Македония, в полза на сръбската църква и държава?
А сърбите ше предадат - за н път - Русия и ще станат страна членка на ЕС и може би и на НАТО! Така че, докато има още време, руснаците би направили добре да си вземат и останалата част от сръбска икономика която не са я вземали до сега.

Редактирано от mk_e_bg (01.03.2018 04:44)

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3430297 - 01.03.2018 12:31 [Re: mk_e_bg]

Е вече имаше опити да се прекрои историята за Батак, сега за Трети Март...Подобни изхвърляния аз ги наричам бълвочи.
Тази теза е подобна на тезата на македонските историчари, че Илинденското въстание не било българско, а македонско. Дрън-дрън-дрън!
А кой тогава нападна България по време на управлението на цар Петър - Първото Българско Царство. Украйна или Русия!

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

admiralМодератор
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3430298 - 01.03.2018 12:50 [Re: mk_e_bg]

Цитат:

А сърбите ше предадат - за н път - Русия и ще станат страна членка на ЕС и може би и на НАТО!

Предателството в политиката е ежедневна практика. Дори не може да се нарече така, понеже в политиката няма приятели, има интереси.

Ако Сърбия влезе в НАТО и ЕС, което засега не се очертава, но ако влезе, ще го направи за собствен интерес. Малко гейовско може да ви се струва, понеже същите тези съюзи водеха нелегитимирана война срещу тях, но това е положението.

Куриозното е, че тогава 1999 единствените, които можеха да им помогнат бяха именно руснаците, но елциновата Русия не го направи под лицемерния претекст, че България Румъния и Унгария не и позволили да преминат. Като че ли руснаците някога са питали...

Така че кой кого предал, това е много дълга и завързана история.

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Елби
lead bounder

Регистриран: 29.07.2013
От: ОЧЗ
    #3430299 - 01.03.2018 12:59 [Re: admiral]

За Косово се бяха разбрали американци и руснаци. Имаха нужда от арбитраж... И го получиха. Руснаците не бяха много силни в Югославия, но получиха голямо влияние в Черна Гора, Сърбия, РМ и Република Српска.

--------------------
немам доказ, али тврдам

admiralМодератор
на андорския флот

#3430301 - 01.03.2018 13:41 [Re: Елби]

Цитат:

За Косово се бяха разбрали американци и руснаци. Имаха нужда от арбитраж... И го получиха. Руснаците не бяха много силни в Югославия, но получиха голямо влияние в Черна Гора, Сърбия, РМ и Република Српска.

Затова ли Черна Гора влезе в НАТО?

--------------------
Političari i pelene imaju nešto zajedničko. Oboje treba menjati, redovno, iz istog razloga.

Елби
lead bounder

#3430416 - 02.03.2018 16:45 [Re: admiral]

Кога влезе в НАТО? 1998? или....

--------------------
немам доказ, али тврдам

admiralМодератор
на андорския флот

#3430418 - 02.03.2018 17:06 [Re: Елби]

Искаш да кажеш, всяко разбирателство между великите е от ден до пладне?

--------------------

Елби
lead bounder

#3430447 - 03.03.2018 02:14 [Re: admiral]

Цитат:

Искаш да кажеш, всяко разбирателство между великите е от ден до пладне?

Не точно, параметрите му се променят, но като цяло в 98% от случаите е налице, дори когато изглежда, че отсъства, в останалите 2% следва пълна катастрофа....

--------------------
немам доказ, али тврдам

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 6 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2753

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.026 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.