ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Психология

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
mim40
неориентиран

Регистриран: 24.04.2013
Re: панически атаки
    #3042493 - 24.04.2013 15:31 [Re: irenne]

zdraveite i ot men

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
mim40
неориентиран

Регистриран: 24.04.2013
    #3042494 - 24.04.2013 15:33 [Re: mim40]

az sa6to sam s tova gadno ne6to pani4esko razstroistvo ve4e 5 godini maka

AtlantidaМодератор
паднала от Марс

Регистриран: 10.01.2008
От: крита
    #3053125 - 18.05.2013 23:05 [Re: mim40]

Цитат:

zdraveite i ot men

Здравейте, mim40! Добре дошла при нас.
Пожелавам ви успех в лечението!

п.п. Тук всички пишем на кирилица, надявам се, че това няма да ви затрудни.Можете да ползвате кирилизатора на форума.

@Slowdark:
Цитат:

Здравейте, момичета

Изчетох голяма част от тревогите ви и усетих импулс да напиша няколко реда, не защото може би не знаете всичко това, а защото състоянието, което човек преживява по време на паническа атака са съвсем реални и организма ни ги преживява като истинска заплаха. Именно затова сърцето и тялото ни реагират като на истински шок. В практиката си съм срещала много майки, родители и партньори на хора с ПА, които като да не вярват съвсем колко мъчителни са тези състояния. Често онова, което за партньора ни е „просто разходка в центъра”, за друг може да е източник на страх и ужас. Обичайните начини на хората около нас да помагат като „Стегни се!”, „Превъзмогни го!” или „Бъди силна!” не вършат работа, дори бих казала, че могат да предизвикат отчуждение между двамата. Важно е хората около нас да ни подкрепят, когато ние самите търсим пътя към себе си, дори това да идва с цената на паническите атаки. Често човек в състояние на паника не вярва, че някой наистина би могъл да го усети и разбере… Затова и повечето страдащи от това често крият тези свои състояния като нещо срамно от своите приятели, колеги, шефове, понякога дори и от интимния си партньор. Паническите атаки са само началото на нещо много по-голямо и дълбоко у нас. И колкото по-силни и чести са те, толкова по-силна е нуждата на човек да погледне дълбоко в себе си. Мили момичета, вие имате безценна възможност да научите много важни неща за душата си, която чрез тези състояния може би идва да ни каже „не мога повече по този начин”… ПА е зов за помощ, шанс урок, който се учи на много висока цена – тази на ръба на здравия разум. Прегръщам ви и искрено желая на всяка една от вас ВЯРА!

Здравейте Slowdark, благодаря за това мнение, много e добро и на място. За съжаление не можете да пускате линк към сайт в подписа си, противоречи на правилата. Молбата ми е да го махнете, за да не го трия аз. Инфото в профила е съвсем добре.

--------------------
" Не трябва непременно да сте луд, за да работите при нас, но все пак помага. "

thecoollion
неориентиран

Регистриран: 01.04.2018
    #3433213 - 01.04.2018 03:47 [Re: irenne]

Здравейте, аз имам група във Фейсбук, за тревожните разстройства. Не съм психолог, нито какъвто и да е специалист. Просто създадох място, в което всеки може да си споделя състоянието, проблемите, да поиска помощ, съвети, мнение, подкрепа, идеи, да обсъждаме всичко свързано и полезно в темата. Може да намерите и приятели. Всичко, което смятате, че ще е в полза. Групата е - “Тревожни разстройства“.

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Тaис, Atlantida 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 9189

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.023 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.