ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
форумен читател
ентусиаст

Регистриран: 12.02.2018
Re: the Japanese power strikes again!
    #3448114 - 12.10.2018 20:42 [Re: sdimov]

Колега,сменя се дихтунгата на пробката,самата пробка като се позакръгли,след еди-колко си отвивания/завивания.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: Шихагоу
    #3448115 - 12.10.2018 20:42 [Re: sdimov]

Не е пробката, а само washer-a (шайбата. Много рядко съм го сменял. Всеки път карам с един и същ и не съм имал проблеми до сега.

То и компютъра е хубаво да го рестартираш всеки ден или веднъж в седмицата и да го фрагментираш веднъж месечно, примерно, но никой не го прави и си е О.К.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

sdimov
рекордьор

Регистриран: 18.04.2013
От: Wilmington,NC
    #3448117 - 12.10.2018 20:53 [Re: форумен читател]

Колега, аз съм прост опъвач на кабели, които еволюира в рисетвач на пароли. Недей ми влиза така остро с такава терминология, че ме загуби на втората дума

форумен читател
ентусиаст

Регистриран: 12.02.2018
    #3448118 - 12.10.2018 21:07 [Re: sdimov]

Доколкото съм те схванал,ще се справиш с превода...
Тук казват,че положението(бурите) при вас е много страшно...как е?

fireice
овчар

Регистриран: 07.02.2017
    #3448119 - 12.10.2018 21:35 [Re: форумен читател]

Цитат:

"ако бях нормален човек....",подозирах те аз,че си милионер-ексцентрик

...не, по скоро автомобилен мазохист...

BecauseRaceCar
Competent man
**

Регистриран: 25.05.2010
От: SoCal
    #3448121 - 12.10.2018 21:38 [Re: the_man]

Цитат:

От 95та насам, качеството при талянците е на съвсем друго ниво. Както и да е, всеки си има неговите предубеждения.

You don't say... Our Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio at 10,000 Miles Has Spent a Month in the Shop

Цитат:

WHAT WE DON’T LIKE: What we don't like is driving a loaner Chrysler 300 for a month while our Alfa is in the shop.

Цитат:

Our dealer replaced the fuel pump under warranty at 5040 miles, and we haven't had that problem since. That's the good news. The bad news is that when we took the Giulia in for its first regular service (oil change and routine inspections) at 10,021 miles, we ended up leaving it there for a month.

Няма шанс да си го причиня това, без дори да коментираме доста мики маус интериора... Иначе ми харесва колата, но алфа имаха малшанс, като не бяха купени от Ауди преди няколко години. Немска Алфа бих карал.

sdimov
рекордьор

Регистриран: 18.04.2013
От: Wilmington,NC
    #3448122 - 12.10.2018 21:52 [Re: форумен читател]

Ние отидохме на гости на приятели в Шарлът за седмица и след това за седмица в Лас Вегас, та нищо не усетихме. Около нас няма високи дървета та и поражения нямаше.

the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
От: New Haven, CT
    #3448123 - 12.10.2018 23:29 [Re: BecauseRaceCar]

Говорите глупости с Чобанов, видели три коли на кръст със проблемчета и айде да тръшкаме марката в земята. Че сте предубедени се вижда и от самолет. Чобанов сам си говореше за различни школи и т.н. което само по себе си демонстрира предубеденост.

Ти си ясен и отпреди ма и да не беше, само това "мики маус" изказване те вкарва в същата категория.

Между другото ФВ никой не може да ги бие по "мики маус" интериор И екстериор. Те вобще са си Мики Маус отвсякъде, откъм дизел най-много. Или там повече на Гуфи приличат?

Добре, че не са ги купили от ФВ, щото тогава щяхме и за алфа да четем такива хорър сторис завършващи с клас екшън сюитс, от каквито на ФВ и Алуди още им се вие свят.

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
От: New Haven, CT
    #3448124 - 12.10.2018 23:34 [Re: sdimov]

Аз подозирам, че пробките ви я са отвъртани един два пъти, я не. Носят се некви слухове, че по сервизите вече не ебават да изцеждат маслото, ми го изпомпвли си некви сондички. Некой с вътрешна информация да потвърди?

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

BecauseRaceCar
Competent man
**

Регистриран: 25.05.2010
От: SoCal
    #3448125 - 12.10.2018 23:46 [Re: the_man]

Влизал ли си в новите алфи? Искат им пари, колкото за истинска кола, а интериора е меко казано съб-пар. А проблемите им въобще не са в 3 коли, а всъщност май всяка QV влиза и седи неприлично дълго в сервиза и не е за едно и също нещо, а са все различни проблеми.

А ФВ и аЛуди са с най-добрите интериори и материали в класовете си, та изглежда, че и в тях не си влизал.

Също така, прави разлика между трошливи(къде планирано, къде спестено, къде твърде иновативно) след гаранционно коли и такива, които влизат за първа смяна на масло и не излизат един месец...

Нямам данни, но предполагам, че едно ново малко ламбо е значително по-издръжливо от Джулия та и с чудесен интериор, заради немците

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 19 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5448

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.