ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Руски клуб

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Ормазд
пристрастен
**

Регистриран: 09.04.2016
Re: Руски хумор, сатира, анекдоти и забава
    #3436778 - 10.05.2018 09:14 [Re: Nadin]

Цитат:

Повече "голи" клипове, тоест клипове без коментар, няма да се толерират!

Първият клип за риболова на Президента Путин е съпроводен с коментар, който го обяснява и е по повод забележката на Цецо. Предполагам, че не сте посещавали Русия и си нямате представа как живеят хората там. Ловът и риболовът са традиция, както и брането на гъби, което става ежеседмично и организирано. На тези събирания хората си споделят много неща от ежедневието, общуват помежду си по типично руски начин. Интересно е, че в нета липсват клипове на други президенти, който да ги показват на риболов или лов. Можете да ги видите как танцуват със саби, чистят си пърхота и т.н.
Вторият клип е без коментар, защото се отнася пак до Президента Путин и отново за риболов. Пуснал съм го отделно, поради мнението на един съфорумник, че ако са няколко клипа заедно, трудно се отварят. Никой не е пророк в собствената си страна, но май ще се сбъднат очакванията ми.
Направо заключвайте и тази тема, че да се приключат нечии терзания.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ормазд
пристрастен
**

#3436813 - 10.05.2018 15:36 [Re: Ормазд]

Как посрещат чуждия президент в Русия. Ще го черпят с водка, ще го заведат в руския лес да яде картошки, докато около него бродят хищници и го хапят комари. Така руснаците отдъхват в природата, където и се хранят. После ще му предложат да спи на пода при домакините. Най - страшната за чужденеца руска традиция е гостоприемството. Руснаците ще пеят и песни, ще се молят след хранене.

Ормазд
пристрастен
**

#3437052 - 12.05.2018 16:03 [Re: Ормазд]

Чудех се дали да не го поставя в темата за най - красивата рускиня, но понеже клипът ме разсмя го оставих тук. Както казват любовта е сляпа, понякога напълно. Синтез на комичното с трагичното - как да отмъстиш, ами като преспиш с най - добрите му приятели.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha, Цецо 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *
Брой показвания: 14128

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.013 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.