ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Руски клуб

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Ормазд
пристрастен
**

Регистриран: 09.04.2016
Re: има ли русофили ?
    #3437103 - 13.05.2018 10:11 [Re: Цецо]

Цитат:

Съвсем приятелски те съветвам да спреш. Прекрачи границата и това ще ти е за последно. Явното безсилие, изразено в опити за обиди, се тълкува като нарушаване на правилата на форумите. Спаменето също е нарушаване на въпросните правила. А твоето заливане на темите с клипове е точно спам.
Не те заплашвам. Просто те информирам.

Изобщо нямам намерение да те обиждам, даже смятах, че с теб може да се получи дискусия. Това, че съм изразил своето мнение, за разлика от други и от теб не е безсилие, а гражданска позиция в рамките на "свободата на словото". Разбирам, че тази позиция не съвпада с твоята, но явно е интересна на други потребители. Пример, увеличаване гледанията по заключена тема, по която няма нови постове. Даже двама съфорумци изрично написаха, че темите са им интересни и гледат клиповете, които вече са с коментар съгласно изискванията на модовете.
Ако ви трябва повод да ме изгоните, не го търсене, а направо действайте. Но така и не разбрах, защо съживяването на форум, в който се е писало последно през 2003 година, е нежелателно. Единственото ми обяснение е в това, че форумът се отнася до Русия и нейното значение в днешния обществено - политически живот. А може горното да обяснява липсата на нови мнения по темите, след като санкцията ще бъде заключване, последвано от гонене.
P.S. Защо никой от тези 10033 потребители, разгледали темата не написа, че е спам и трябва да се спре, а единствено ти ЦЕЦО?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Ормазд
пристрастен
**

#3437147 - 13.05.2018 20:39 [Re: Ормазд]

Гуру е Светлината да покажеш на някого Пътя, но крайната цел е Бог.

ЦецоМодератор
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #3437178 - 14.05.2018 09:19 [Re: Ормазд]

Цитат:

Изобщо нямам намерение да те обиждам

Ами тогава не се опитвай.

Цитат:

даже смятах, че с теб може да се получи дискусия

Би могло. Зависи от темата. Но както казах, не изпадам в екстаз като чуя "Русия". Както и "Америка". Уважавам руснаците. Но съм преди всичко и изключително Българин.

Двамата съфорумци написаха, че поглеждат и тук. Което не значи кой-знае колко. А защо, според теб, няма нито един коментар от въпросните съфорумци? Или от останалите няколко хиляди, четящи този форум и изпадащи в захлас от клипчетата?

Цитат:

Ако ви трябва повод да ме изгоните, не го търсене, а направо действайте.

Не ни трябва повод и не търсим такъв. Не желаем да гоним никого. Но и не желаем тези форуми да се превърнат в място за изхвърляне на боклук.

Цитат:

Но така и не разбрах, защо съживяването на форум, в който се е писало последно през 2003 година, е нежелателно.

Грешка. Ти току-що писа в тема, в която е писано последно през 2007-ма.

Цитат:

Единственото ми обяснение е в това, че форумът се отнася до Русия и нейното значение в днешния обществено - политически живот.

Не. Просто няма желаещи да пишат в този форум.

Цитат:

А може горното да обяснява липсата на нови мнения по темите, след като санкцията ще бъде заключване, последвано от гонене.

Не се дръж като ощипана гимнзистка. Беше ти обяснено няколкократно в кои случаи се заключват темите и в кои случаи се отнемат правата на потребители да пишат във форумите на олл.бг. Самият факт, че само една тема е заключена, и че продължаваш да имаш тези права, би трябвало да ти говори достатъчно.

Цитат:

P.S. Защо никой от тези 10033 потребители, разгледали темата не написа, че е спам и трябва да се спре, а единствено ти ЦЕЦО?

Ами защото ми пука за форумите.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

ЦецоМодератор
ПИЧ

#3437179 - 14.05.2018 11:04 [Re: Ормазд]

Цитат:

Гуру означава водач, духовен учител. Крайната цел не е ясна, защото не е ясно какво е бог. И, както казах, аз не съм гуру. Аз съм сатанист.
Но темата е за друг форум.

--------------------

Ормазд
пристрастен
**

#3437180 - 14.05.2018 11:15 [Re: Цецо]

Цитат:

Би могло. Зависи от темата. Но както казах, не изпадам в екстаз като чуя "Русия". Както и "Америка". Уважавам руснаците. Но съм преди всичко и изключително Българин.
Не се дръж като ощипана гимнзистка. Беше ти обяснено няколкократно в кои случаи се заключват темите и в кои случаи се отнемат правата на потребители да пишат във форумите на олл.бг. Самият факт, че само една тема е заключена, и че продължаваш да имаш тези права, би трябвало да ти говори достатъчно.
Ами защото ми пука за форумите.

Това, че си модератор не ти дава право да ме квалифицираш с всякакви епитети, като перушини, ощипани гимназистки и прочие. А и правилата за форума не ти разрешават да изнасяш публично информация за мен и да се интересуваш от пола ми. Ами ако съм дете, както ти ме описа?
За мен България е на първо място, но тя не трябва да провежда външна политика, каквато предлагат разни ястреби. В потвърждение на това е балансираната ни позиция по случая Скрипал.
За какво точно ти пука е друг въпрос, но щом не искаш да пиша в този форум ОК. Нека си остане с постовете от 2007 година.

ЦецоМодератор
ПИЧ

#3437181 - 14.05.2018 11:28 [Re: Ормазд]

Цитат:

Това, че си модератор не ти дава право да ме квалифицираш с всякакви епитети, като перушини, ощипани гимназистки и прочие.

Не се изживявам като модератор и всемогъщ. Модераторите на форумите имат задължения. А правата им са за да могат да изпълняват тези задължения.

Цитат:

Ами ако съм дете

Всичките ти изказвания водят към тази мисъл.

Цитат:

За какво точно ти пука е друг въпрос, но щом не искаш да пиша в този форум ОК.

С това само потвърждаваш идеята за гимназистката...

--------------------

Ормазд
пристрастен
**

#3437239 - 14.05.2018 20:45 [Re: Цецо]

Цитат:

Цитат:

Гуру означава водач, духовен учител. Крайната цел не е ясна, защото не е ясно какво е бог. И, както казах, аз не съм гуру. Аз съм сатанист.
Но темата е за друг форум.

Драги почитателю на Белзебуб и Азазел, това, че си сатанист го знам отдавна. Гимназистките и децата също четат онзи форум, в който има постове, далеч по - интересни от твоите.
В Русия се държи изключително много на православието, борещо се на теологично ниво със сатанизма и ересите. Което в съчетание с мрачния имидж обяснява твоята неприязън към мен и към русофилите.
Иначе с удоволствие бих си побъбрил с теб за Енки и за Сет, за философската страна на сатанизма, за шаманизма в Русия. Даже бих ти подарил нещо, което със сигурност ще те заинтригува...

ЦецоМодератор
ПИЧ

#3437274 - 15.05.2018 08:37 [Re: Ормазд]

Цитат:

В Русия се държи изключително много на православието, борещо се на теологично ниво със сатанизма и ересите. Което в съчетание с мрачния имидж обяснява твоята неприязън към мен и към русофилите.

Изби рибата! Честно!!!

--------------------

Ормазд
пристрастен
**

#3437279 - 15.05.2018 10:11 [Re: Цецо]

В Русия се откриха факултети по теология с интересни учебни програми. Можеш да ги проучиш. Има доста клипове, но няма как да ги кача без да ме санкционирате. Препоръчвам ти проповедите на св. Паисий Святогорец за отношението към дявола. Идеята е как християнството в тази православна страна се отнася към вдъхновителя ти. Дали в Русия са му направили паметник както в една друга страна - господар.

ЦецоМодератор
ПИЧ

#3437281 - 15.05.2018 14:35 [Re: Ормазд]

Цитат:

как християнството в тази православна страна се отнася към вдъхновителя ти.

Не, наистина не ми се обяснява повече. Ти не проявяваш дори наченки на опит за разбиране на това, което ти се приказва. Явно това, което съм казал за вакуума и за процеса "мислене", е било вярно.

(Най- се вдъхновявам от гола жена )

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  nousha, Цецо 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2756

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.