ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
rabbit_is_great
старо куче
**

Регистриран: 11.08.2016
Re: Питай патило...
    #3439814 - 13.06.2018 22:07 [Re: Nadin]

Мнението прието.
Сега искаш ли едно мое - невероятна администраторка си.
Белким разбереш какво искам да ти кажа.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #3439826 - 13.06.2018 23:29 [Re: rabbit_is_great]

Такава, каквато съм от години.
Може би вече не пиша толкова, колкото преди време, но това не значи, че не чета и виждам много неща.

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

Nasco_3
неориентиран

Регистриран: 08.05.2017
    #3439827 - 13.06.2018 23:40 [Re: Nadin]

Мнения различни,хора всякакви.Аз имам докуменити и билет,не се отказвам.Любопитно ми е и ме предизвиква.Който иска да си седи на г..а и да си чака старините.А ,това че нищо не разбирам от американските работи ,не съм съгласен.Доста се подготвих и за данъците и за наемите и за цените.Може и да сбъркам някъде,най-вероятно в началото,но то и в България бизнеса е проба-грешка.Верно е че е по добре да си харчиш парите в Тайланд ,но няма как да станеш тайландец ,за разлика от американец.

sdimov
рекордьор

Регистриран: 18.04.2013
От: Wilmington,NC
    #3439828 - 13.06.2018 23:44 [Re: Nasco_3]

Ествесвено. Америка е за напористите, така, че добре си го решил. Ако видиш, че нещата отиват на зле винаги можеш да се прибереш в България.

Нѝка
новак

Регистриран: 02.07.2017
От: Chicago
    #3439866 - 14.06.2018 07:59 [Re: rabbit_is_great]

Цитат:

Аз не харесвам да си говоря на лични бележки, но пак ти казвам, това което си го намислил няма да стане от това което си постнал в тази тема тук публичната, тук-УСА представата за парите е по-различна, не че в България е евтино, но София е единственото място дето с една идейка най-се доближава до тук като скъпотия.
Дори на евтините по-големи градове, не говоря за скъпите, за да водиш що годе приличен начин на живот, нищо фенси, а мидъл-мидъл клас живот за 3-4ма души семейство ти трябва поне 100хил долара доход годишно.

Заек, добре си изпълняваш ролята, но малко се поувлече. Върви си по сценария относно жената, децата, колата, бабата и прочие, но нали се разбрахме да не лъжете потенциалните емигранти относно важни неща за живота тук? Особено сега, когато изтеглените си попълват документите.
Така че за протокола - това не е вярно.
Представата за парите е една и съща навсякъде по света.
Евтините по-големи градове в САЩ не са по-скъпи от София, ако се сравняват и доходите, а по отношение например на храната и бензина, дори абсолютното сравнение е в полза на Америка.
Със сто хиляди годишно не се води що годе приличен живот мидъл мидъл клас, ами повече от нормален живот и си има доста фенси работи в него.
Айде със здраве и се въздържай от лъжи, които могат да засегнат живота на хората.

rabbit_is_great
старо куче
**

Регистриран: 11.08.2016
    #3439895 - 14.06.2018 16:39 [Re: Нѝка]

А аз си те спомням тебе, много те харесвах преди няколко месеца си спомням, как обясняваше, как не ти трябва образование в САЩ и си се живее като богат с 15 долара на час ли беше, и как счетоводителите, и другите не излизали въобще в почивка а ти всяка година по 2-3 месеца.
Как са нещата при теб, на почивка ли си сега?

Нѝка
новак

Регистриран: 02.07.2017
От: Chicago
    #3439970 - 15.06.2018 07:14 [Re: rabbit_is_great]

Предполагам, че причината да напишеш толкова неверни неща е че си забравил точно какво съм писал, Заеко. Иначе не мога да си представя защо някой би изопачавал така думите ми, особено ако няма полза от това. Не считам за възможно един успял ръководител на 30 човека, семеен с деца, успешен рентиер да иска нарочно да злепостави някой обикновен човечец като мен. Сигурно си бързал да се върнеш към работата си и не си помислил преди да го напишеш, но няма проблем, аз ще ти припомня, а и ако случайно някой друг прочете да знае, че не съм писал, че се живее като богат с 15 долара на час, нито че не ти трябва образование, нито че счетоводителите и другите (кои други?) не излизат въобще в почивка. Единственото нещо което си спомняш правилно е, че мога да си позволя голяма почивка, жив и здрав да си
Благодаря, че се интересуваш от моя милост, тази седмица работя, но другата ще ходим да разглеждаме разни хубавини. Гледам да оползотворя времето до голямата ваканция добре.
И на теб всичко най -добро, пък следващия път три пъти мери, един път режи, че виж как от бързане щеше да стане недоразумение, добре че оправихме нещата навреме.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)

Допълнителна информация
2 регистрирани и 26 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3038

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.005 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.