ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Откачалки

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: (НЕ)ЛОГИЧНО
    #3445766 - 09.09.2018 14:52 [Re: Grim]

А за работата? Известно е, че от работа не се забогатява. Чувам постоянно: "Трябва да работя още, трябват ми пари..." И понякога някои образи са размахвали банковите си сметки пред очите ми, за да се хвалят, а аз им отговарям:"Не е важно, какво имаш в банковата си сметка, много по-важно е какво си изхарчил. Покажи ми как си изхарчил парите си и какво си си купил!"
Имаше един образ - Шереметя, който кацайки с брат си на летище Шереметиево в Москва му казал:Бате, Бате, това е нашето летище!"
Та този Шераметя казваше: "Който няма десет хиляди долара на книжка, изобщо да не говори с мене!" А десет хиляди долара за онова време си бяха много пари.
Така, че не парите са основното в живота. Те са една измама. Аз няма нужда да си купувам тревата, която паса. Просто си паса и толкова!

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия

#3445767 - 09.09.2018 14:53 [Re: Grim]

Погледа ми е нервно-паралитичен! И къчовете също!
Ма хайде да не се хваля!

--------------------

Grim

Регистриран: 13.04.2007
    #3445772 - 09.09.2018 15:24 [Re: Бяло Конче]

лъжец ли ме нарече? като стана въпрос за лъжи, таа твойта таничка бе, дето те банира чета я одеве в един братски форум, засякоха я лошо в издевателства , лъжи и интриги над невинни никове, което си е баш така де, и таничка вика - ма аз само се шегувам подкара ги и там с тва невероятно чуство за хумор, ние малко ше си отдъхнем дебилния не прай разлика между лъжа и шега за вас лъжа - за мене истина - телефона ми се обнови от андроид 7.0 на андроид 8.1 друго кво да докладвам, за парите? мене сичко самО ми иде в къщи и парите и колите и жените, не знам ква е таа орисия мойта, даже одеве и водката и енеригийното сами ми дойдоха, уж нямаше да пия повече неска е празник, ше ударя за последно едно заради нено капетано и от утре нов човек може още отсега да се подкарам и аз като тебе в ландън

Бяло Конче
раванлия

#3445776 - 09.09.2018 16:36 [Re: Grim]

Във тази връзка - спомням си преди време бях в Испания, за да уча испански. На урците бяхме хора от цяла Европа - имаше от Франция, от Италия, от Германия, включчително силна група китайци и моя милост.
И както може да се очаква - германецът беше сериозен и дисциплиниран, французойкаата прелъстяващо-изкусителна, англичанина небрежно мърляв, китайците - ученолюбиви и трудолюбиви, като мравки, но от мяукащия им език им беше трудно да преминат на нормален такъв, въпреки всичките им усилия.
Та в един хубав ден пристига госпожа Изабела - нашата учителка по испански и ни шибва въпрос: "Всяка седмица ли си купувате дрехи, или само тогава, когато са ви необходими?". Всички отговарят: "Само, тогава, когато са необходими", а небрежно-мърлявия англичанин - казва :"Всяка седмица." Аз се зачудих, защото по всичко изглеждаше, че англичанина не си купува дрехи, а алкохол. Дори веднъж не дойде на уроци, защото се напил, паднал по едни стълби и се ударил лошо.
Но той настояваше на своето и дори потърси подкрепата на госпожжа Изабела. Но испанката беше категорична: "Дрехи се купуват само, когато са необходими".
Така е и с всичко останало, казвам аз, отпивайки бавно от халбата с бира.
Мир Вам смъртни създания!

--------------------

Grim

#3445786 - 09.09.2018 18:57 [Re: Бяло Конче]

аз баси ка се наших набързо с половин кило водка без мезе бе тее смърти, бях сключил договор с бога едно време, детето беше на шес, да живея докато стане на осемнайсе, да си го отгледам до пълнолетие, да мое се оправя самО , да не го ограбят роднините, е! стана работата все пак договора ми беше с бога, не с дявола, нали развиваше едни теории дето бог бил компютър, ми компютър е ама квантов, тепърва ше се развива науката до там, и ние сме квантови компютри, квантът доказва единството на природата, на всичкото сега му викам, стопираме таа програма, почваме нова, не че ми се живее чак толкова в тая идиотска човешка форма – един тъп енергиен временен грозд, ма хората и се радват ше съм нужен още доста, напрайх нов анекс, да живея много но не чак толкоз де, само докогато си поискам подпечатах го с благодарнос! детето и то доволно, праща ми квантови снимки с новия телефон https://s6.postimg.cc/fcymqvdg1/received_1895884960718567.jpg , въпроса обаче не е в квантите, така или иначе всичко е кванти, въпроса е в модулацията, амплитудите, честотите, фазите , импулсите, никой не е само един прос носител на информация както си мисли простия народ, истинския живот е оттатък простата физика като наука щото всяка наука е за прости хора такива които нямат усет по рождение, ами се нуждаят от години килийно обучение, дето за кво ти е ако не можеш с едно мигване и махване на ръката да преорганизираш квантовия си недолюбван от самия себе си автопутрет

Бяло Конче
раванлия

#3445787 - 09.09.2018 19:40 [Re: Grim]

Аз, като казвам, че всичко опира до Централният Компютър, да му се слави Името, никой не ме взема на сериозно. Ами квантите са сичко на този свят. Ние сме кухи създания с безкрайно много пространство между частиците от които сме създадени.
Правим нещо, просто защото така са сме си програмирани. А договорите ни с Бога или с Дявола са си договори с Централният Компютър. Но него не го Боли от договорите на сяка ена негова частица, за това нашите договори с Него не са негови, а наши програми. Като част от Божественият Велик Компютър ние можем всичко, което Може и Той - т.е. можем и да програмираме, и да се самопрограмираме!
Не ви ли написах - Аз, Конят и пророк на Великият Компютър - И вие сте компютри!
Амин!

--------------------

Хуанита
couch potato

Регистриран: 08.12.2004
От: Центъра на Вселената
    #3445788 - 09.09.2018 19:43 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

"Дрехи се купуват само, когато са необходими".

Не успях да схвана връзката с гримаиловата хвалба, честно да си призная.
Но в тази връзка аз пък да кажа! Дрехи се купуват, когато ти е кеф! По тази логика, както си пазя дрехите и обувките, ако трябва да чакам да ми потрябват нови, ще пазаря веднъж на няколко години. Направо не ми се иска да си го представя даже!

Бяло Конче
раванлия

#3445800 - 09.09.2018 20:36 [Re: Хуанита]

То затова и темата е (не)логично, за да не се хваща логиката!
Но идеята беше във връзка с работата, парите и тяхното харчене. Моята теза е: "Не е важно, колко пари имаш и как си ги спечелил, а много по-важно е как си харчиш парите, доколкото ги имаш или дори как я караш без пари, защото с пари всеки може."
А за конкретната случка - практичният европеец, който и да е той - никога няма да си признае, че харчи пари на вятъра, но има такива екземпляри, като въпросният англичанин, които си признават, че не е важно да купуват това, което им е нужно, а по-важното е да си харчат, да правят шопинг, като вид спорт. Иначе англичанинът беше най-зле облечен от всичките!
А мен ако питаш - правилно правиш. Човек трябва да си харчи парите и да си носи новите дрехи, защото в квантово състояние - няма да може!

--------------------

Arlekin

Регистриран: 22.02.2004
    #3445875 - 10.09.2018 23:15 [Re: Бяло Конче]

(НЕ)ЛОГИЧНО

--------------------
Като не можеш да бъдеш добър пример, бъди ужасно предупреждение!

Grim

#3445880 - 11.09.2018 00:24 [Re: Arlekin]

нелогично се прибрах преди малко на пет водки с няква 200 грама глутен фрий, органик, без мазнини и захари и калории паста от конджак за 6 кинта с вкус и мирис на гъс тва ми беше последния опит за здравословен живот, чесно

цък

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
1 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  ГолЕмо Диване 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4396

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.03 seconds in which 0.011 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.