ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Живот в САЩ

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
Абуто
АйДутин

Регистриран: 25.09.2005
От: изтрезвителното
Re: Преместване в Нашвил, Тенеси
    #3447186 - 01.10.2018 03:41 [Re: Mashenko]

Цитат:

Ние се занимаваме с доста неща (много са ми бръмбарите в главата)... в най-лошия случей ще си почиваме ... стига с тая работа

Колега, нормално е като търсиш информация за определено място да споделиш най-малкото в каква област са ти силните страни. Ако си трък драйвър - няма голямо значение къде точно ще живееш сигурно, но ако имаш деца нещата се променят. Ако си с Ай Тй познания - катрината става съвсем различна. Другото - много ми е странно как прецени, че климата във Флорида и Тенеси е сходен. Ако във Флорида посрещат Коледа по чорапи, в Тенеси сигурно са с фесовете. Но понеже търсиш освен позитиви и негативи - ще ти кажа един. В Тенеси няма море. Но то и във Флорида няма навсякъде.

--------------------
λύκοι θα υπάρχουν
όσο θα υπάρχουν πρόβατα

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Кориандър
член

Регистриран: 10.09.2018
    #3447189 - 01.10.2018 04:46 [Re: Абуто]

Цитат:

Но понеже търсиш освен позитиви и негативи - ще ти кажа един. В Тенеси няма море. Но то и във Флорида няма навсякъде.

Нали има глобално затопляне? Скоро ще има море и в Тенеси, а във Флорида ще бъде навсякъде...

the_man
Royal

Регистриран: 07.03.2010
От: New Haven, CT
    #3447190 - 01.10.2018 05:20 [Re: Кориандър]

Скоро, но засега локалните затопляния са много по-важни. Да не се спи на течение, да не измръзват краката, или ушите!

--------------------
Always remember you're unique, just like everyone else.

Mashenko
неориентиран

Регистриран: 29.09.2018
    #3447221 - 01.10.2018 15:07 [Re: Абуто]

Цитат:

Цитат:

Ние се занимаваме с доста неща (много са ми бръмбарите в главата)... в най-лошия случей ще си почиваме ... стига с тая работа

Колега, нормално е като търсиш информация за определено място да споделиш най-малкото в каква област са ти силните страни. Ако си трък драйвър - няма голямо значение къде точно ще живееш сигурно, но ако имаш деца нещата се променят. Ако си с Ай Тй познания - катрината става съвсем различна. Другото - много ми е странно как прецени, че климата във Флорида и Тенеси е сходен. Ако във Флорида посрещат Коледа по чорапи, в Тенеси сигурно са с фесовете. Но понеже търсиш освен позитиви и негативи - ще ти кажа един. В Тенеси няма море. Но то и във Флорида няма навсякъде.

Колеги, в Тенеси сме ходили вече няколко пъти по Коледа-Нова година и климат е ок(естествено че има разлика, но е приемлива за нас)... по темата с работата...аз съм licensed engineer and real estate agent in Florida (сега повечето познати ме разкриха) също така не съм много глупав и ще намерия нещо за бачкане... има и McDonald's. Определено не бях писал толкова на кирилица с години

Блогодаря на всички за споделените мнения!

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
4 регистрирани и 30 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan, zlatiyor 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1214

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.