ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1
Кукера©
борец на капитализма

Регистриран: 21.05.2005
От: Шихагоу
Малки и средни кучета
    #3448366 - 17.10.2018 20:01

Мислим да си вземем едно куче, но тъй като ще бъде гледано в апартамен бихме искали да е млако (до средно). Основни условия са да е умно и да не пуска много косми, да не се скубе.

Преди години имахме кафяв пудел, от който бяхме много доволни, но за съжаление престаря и почина. Иначе беше много умно и добро животно. Той пускаше косми, но не беше толкова зле.

Сега, аз лично съм си харесал това куче, но не знам как се кава породата на български. На англ. е Pembroke Welsh Corgi. Ето как изглежда: https://www.google.com/search?safe=activ...img.tBLyo3CcL3E

Бих се радвал, ако ми препоръчате малко и средни кучета, коиот са подходящи за гелдане в апартамен. Разбира се кучето ще се извежда на разходка 2-3 пъти на ден.

Благодаря предварително.

--------------------
“It is better to regret something you have done, than to regret something you haven't done.” - Orbital “Satan”

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 762

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.002 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.