ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Емиграция и живот в Австралия и Нова Зеландия

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
venturer

Регистриран: 05.11.2003
Re: Нелегално оставане в Нова Зеландия
    #3449599 - 06.11.2018 10:24 [Re: chakala01]

Това видео въобще не може да бъде от полза за българи които от България решават да се заселят и живеят в Нова Зеландия.
Как може да се сравнява погледа и впечатленията на един американец от Нова Зеландия и това да бъде полезно и актуално за един българин към живота в страната...нищо общо...

С две думи...трябва да си луд за да тръгнеш към Нова Зеландия или Австралия без документи за легално право на работа и да разчиташ на някакъв сносен живот и бъдеще въобще..особено пък от България.

--------------------
Човекът е човек, когато е на път!!!
----------------------

Редактирано от venturer (06.11.2018 10:49)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
chakala01
новак

Регистриран: 10.01.2018
    #3449661 - 06.11.2018 17:10 [Re: venturer]

Цитат:

Това видео въобще не може да бъде от полза за българи които от България решават да се заселят и живеят в Нова Зеландия.
Как може да се сравнява погледа и впечатленията на един американец от Нова Зеландия и това да бъде полезно и актуално за един българин към живота в страната...нищо общо...

С две думи...трябва да си луд за да тръгнеш към Нова Зеландия или Австралия без документи за легално право на работа и да разчиташ на някакъв сносен живот и бъдеще въобще..особено пък от България.

Чакай чакай,.. дай определение за сносен живот първо за себе си и и го поясни на другите .Ти имаш ли си на представа че има хора които разтоварват ВАГОНИ с стоки за ден и взимат 30лв -15 евро така сигурно си нямаш

В САЩ У Сан Франциско общата работа минималната демек, 15 ти е на час.По зле няма как да е от тук където и да си.

Има хора с много по труден живот от твоя и видяли много от това което ти и затова имаш разминаване в сносният живот .Има хора които по default зимата я карат в бг с якета и зе завиват с 4 губера защото тока е прекален скъъп.. дааа има и такива но ти драги ми смехурко не си от тях.

А сега за хамериканеца.Как да не е полезно видеото като човека споделя живота и всичко останало там квито са данъците за хамериканеца такива са за българите , помаците и сяква гмеш която е в НЗ или Австралия имаш ли гражданство си същите данъци като хората които работят за заплата като твоята, като си на черно работиш повече часове за по малко пари и като теглиш чертата пак си по добре от тука КАПИШ ?

Надявам се че поне мъничко от това ти влезна в главата всички знаем точковата система, всички знаем и зелената карта за САЩ не се притеснявай за това но живота в дадена страна от към КЛИМАТ,ВРЕМЕ,ЦЕНИ НА ЖИЛИЩА е еднакъв за всички ко го боли хуя кивито дали си хамериканеац или българин кихаш ли му 500 кинта за квартира на месец примерно ( да в социалният ти живот ако имаш такъв може и да те игнорират в страни като Германия или Англия дето е на един хуй от БГ но ако си в САЩ или някъде на майната си като НЗ едвали масите могат да се сетят къде точни ти си бил роден бял ли си бял си докато в Европа е по друго и това е ясно за всеки.

ПС = А да и майче е по добре да си българин в НЗ отколкот хамерикнаец там щото масите знаят добре къде е САЩ и как половината свят ги мрази такаче ако си от бг никой няма да дава шит коя е точката на картата защото не знаят нищо и просто ще сменят темата на разговор с усмивка на уста Пича в видеото си говори ясно какви за него са +те и - На НЗ скъпа храна високи данъци тип УК но той си го каза че ако е искал е имал огромното предимство да пусне корени там все пак жена му е с АВСТРАЛИЙСКИ ПАСПОРТ

Редактирано от chakala01 (06.11.2018 17:18)

venturer

#3449742 - 07.11.2018 00:19 [Re: chakala01]

Голяма каша ти е в главата.
Не те знам къде живееш в момента, но късмет и дерзай.

--------------------
----------------------

chakala01
новак

#3449753 - 07.11.2018 05:31 [Re: venturer]

Цитат:

Голяма каша ти е в главата.
Не те знам къде живееш в момента, но късмет и дерзай.

Глей са вместо да остроумничиш и да пускаш някъв пост с 20 думи след моя и да обясняваш как било за българин и как за американец в НЗ и видеото не е полезно за никой хайде отдели 5 мин и напиши кое как е та може да си на някой полезен без да си оспамил темата с излишна злоба

venturer

#3449754 - 07.11.2018 07:16 [Re: chakala01]

Sorry! Няма да ти спамя темата.
Каквото имах го казах.

--------------------
----------------------

Редактирано от venturer (07.11.2018 07:22)

chakala01
новак

#3449839 - 07.11.2018 18:32 [Re: venturer]

Цитат:

Sorry! Няма да ти спамя темата.
Каквото имах го казах.

cheers mate

Страници: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, ravekitty 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9882

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.