ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Негатор
Античен вагабонтин

Регистриран: 14.08.2011
Re: Новини за Македония поредна
    #3458806 - 07.04.2019 00:04 [Re: Бяло Конче]

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Негатор
Античен вагабонтин

#3458890 - 08.04.2019 04:53 [Re: Негатор]

bambaa
отварящ очи

Регистриран: 24.03.2009
    #3458902 - 08.04.2019 10:22 [Re: Негатор]

Е това е типично за традиционния сърбизъм! Сърбите са народ от планински свиняри. Живеят в отделни къщи в горите. Те нямат села. Затова най-големият им празник е кучна слава (празник на къщата). Тези хора не живеят в общност - от там диващина, ниско културно-социално ниво, мизантропия. От там идва тази нечовешка злоба, която изливат срещу българите в 19 и 20век. Подобни са традиционно и албанците и планинските гърци. То затова сблъсакът албанци-сърби е толкова съществен.
За разлика от тях нашето население живее в села - подържа се някакво ниво на социална ангажираност към останалите хора. Дори и в планините са земеделци, където няма земеделие са печалбари-гурбетчии, или развиват занаяти като строителство, дървобработване (тези резбарски школи), търговия пътуват в осм. империя и посвета. В основата стои личното развитие - затова планинските региони - Западна Македония, Централен Балкан, Самоковско дават най-много възрожденци и революционери и попове и интелектуалци и т.н.

--------------------
Македония без българи огън да я гори.
Иван Михайлов водач на ВМРО

Редактирано от bambaa (08.04.2019 10:25)

GG-BG
неупатен уопште

Регистриран: 17.10.2017
    #3458904 - 08.04.2019 12:31 [Re: bambaa]

Бамба, недей така, това е ниско ниво, а ти доказа, че си "точна топка".
Иди до Белиград да видиш, София е провинциален град в сравнение с ...Алба Булгарика..

--------------------
Ние тука во БГ думатиту го ручаме со притките, а матеницата я кусаме со скачоците....together....ааа....топтан.

А Аз
Б Буки
В Веде и
Г Глаголи -
Д Добро
Е Есть!
Й Йе
Ж Живете
S Дзело на
З Земли
И и
К Како
Л Люди
М Мислете!

bambaa
отварящ очи

Регистриран: 24.03.2009
    #3458919 - 08.04.2019 14:38 [Re: GG-BG]

Ретроспекцията е в исторически план,не разбирай буквално днес ,че са в колибите и пасат прасета

--------------------
Македония без българи огън да я гори.
Иван Михайлов водач на ВМРО

mk_e_bg
старо куче
**

Регистриран: 08.07.2016
    #3458935 - 08.04.2019 19:17 [Re: bambaa]

Сулејман Реџепи: Македонскиот народ е див, без идентитет

Много точно, правилно и вярно казано.
Български предатели които искат да станат сърби, рядко употребяват кирилицата онлайн въпреки че формално и декларативно са много горди от "сънародника" им, Александър Велики "Не-гръцкия" и от това че "имат" по-славно минало от всичките славяни (не само от сърбите) и също така "са" много горди от Кирил и Методи и всичките славянски азбуки, не само от глаголицата а и от кирилицата, върпеки че точно както сърбите и черногорците почти никога и никой от тях не "пише" на кирилица онлайн.
А и диви са, точно както сърбите които обожават и българите които дълбоко ненавиждат.
Аз се чудя обаче: колко гърци ще започнат да учат албански език, ще станат мюсюлмани или ще направят подобни неща като признателност?
Поне да му подарят (гърците) пистолет за да го употреби само зашитателно, ако бъде атакуван от "етническите македонци". А той да обещава че в никакъв случай няма да го употреби нападателно срещу "македонците" за съвестта на гърците да остане чиста. Освен това, не е нужно за албанците да убият "македонци", те могат да бъдат победени и чрез албанската раждаемостта.
Така че по-добре албанската съвест да остане чиста, точно както и гръцката.

https://sitel.com.mk/sulejman-redzhepi-makedonskiot-narod-e-div-bez-identitet

Не стивнуваат реакциите за навредливиот говор на поглаварот на ИВЗ Сулејман Реџепи, на церемонијата од поставувањето на камен темелник на џамија во скопското село Арнакија. Во своето обраќање пред присутните верници, на 14ти минатиот месец, тој македонскиот народ го нарекол див народ, без идентитет.
Овој народ, со кој што заедно живееме е див, беспримерно див. Затоа немаат идентитет и никогаш нема да го имаат…”,
Објаснувајќи ја историјата на оваа џамија, меѓу другото, тој открил дека во минатото, еден македонски премиер, со 60 килограми динамит ја урнал џамијата.
Иако видеото на кое се слуша неговиот говор е поставено пред два дена, засега нема никакви реакции од партиите на Албанците во Македонија.

Негатор
Античен вагабонтин

#3458938 - 08.04.2019 19:42 [Re: GG-BG]

Цитат:

Иди до Белиград да видиш, София е провинциален град в сравнение с ...Алба Булгарика..

Стара ти е информацията!

Елби
lead bounder

Регистриран: 29.07.2013
От: ОЧЗ
    #3458944 - 08.04.2019 20:13 [Re: GG-BG]

Цитат:

Не знам кога за последно си ходил в Белград, но нещата са доста зле там напоследък. София изглежда за първи път по-добре от Белград от десетилетия. Значително по-добре.

--------------------
немам доказ, али тврдам

Балканец
рекордьор

Регистриран: 24.03.2014
    #3459089 - 11.04.2019 18:36 [Re: Елби]

Од бугарско-македонските односи, издвојуваме...

Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
    #3459096 - 11.04.2019 20:03 [Re: Балканец]

Защо пък нашите да говорят с македонци през английски!? Съмнителна работа. Но нищо де. Само една малка поправка - когато сменяме името на някой му купуваме риза, а не тениска!

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Страници: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 57 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 6307

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.047 seconds in which 0.026 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.