ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Политика » Македония

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Бяло Конче
раванлия

Регистриран: 28.08.2009
Re: Новини за Македония поредна
    #3455091 - 30.01.2019 20:59 [Re: потребител]

Ами обясни го това на господата азиатци, че ми писна от лични нападки. Хайде да видим, хубаво ли е! Но извън това наистина си разсъждават, като туррци и мога да го докажа. Разсъжденията за Матрияла, неразбиррането на основни европейски ценности, като Свобода, Братство и Равенство и т.н. Това европейците го разбират, но не и турците(азиатските, не нашите) - при тях няма загриженост ни за Свобода, ни за Братство, ни за Равенство!

--------------------
Не обръщай внимание на всичките думи, които се говорят;Еклесиаст 7:21

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Бяло Конче
раванлия

#3455093 - 30.01.2019 21:05 [Re: потребител]

Цитат:

Аз се изкушавам през няколко месеца да отговоря на Коня, но е ясно, че да се дискутира с някой, който има единствена цел да дразни другите е безсмислена работа. Това че никой не иска да отговаря на трол, е нещо нормално и причината не е расата или етноса.

А преди да кажеш това - потруди се да прегледаш кой как и какво е писал. Тези двамцата не дискутират никога по темата, а се занимават основно с лични нападки - 99%. А ако ти си третият - заповядай - ще бъдеш игнориран, заедно с тях!

--------------------

Simulant
рекордьор

Регистриран: 31.03.2012
    #3455094 - 30.01.2019 21:12 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Аха - другият турчин се обажда. Знам, че сте двойка аса!

Не бе, просто на моменти надминаваш себе си. Ако трябва да съм политкоректен.

--------------------
Не разбрав што сакав да кажам, ама се надевам вие да ме разберете.

Simulant
рекордьор

#3455095 - 30.01.2019 21:14 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Ами обясни го това на господата азиатци, че ми писна от лични нападки. Хайде да видим, хубаво ли е! Но извън това наистина си разсъждават, като туррци и мога да го докажа. Разсъжденията за Матрияла, неразбиррането на основни европейски ценности, като Свобода, Братство и Равенство и т.н. Това европейците го разбират, но не и турците(азиатските, не нашите) - при тях няма загриженост ни за Свобода, ни за Братство, ни за Равенство!

Троле, мислам дека прекаляваш!

--------------------

Simulant
рекордьор

#3455096 - 30.01.2019 21:15 [Re: Бяло Конче]

Цитат:

Цитат:

Аз се изкушавам през няколко месеца да отговоря на Коня, но е ясно, че да се дискутира с някой, който има единствена цел да дразни другите е безсмислена работа. Това че никой не иска да отговаря на трол, е нещо нормално и причината не е расата или етноса.

А преди да кажеш това - потруди се да прегледаш кой как и какво е писал. Тези двамцата не дискутират никога по темата, а се занимават основно с лични нападки - 99%. А ако ти си третият - заповядай - ще бъдеш игнориран, заедно с тях!

Малии, потребител направо ще се гътне, щот Коньо го игнорира. Смешник!

--------------------

Бяло Конче
раванлия

#3455097 - 30.01.2019 21:24 [Re: Simulant]

Честито на печелившите. На инор сте двамата с пплк-то, че ми писна от вас. Махнах се от политиката - защо не си говорите там, а дойдохте да се заяждате в този форум? Аре, беше ми неприятно!

--------------------

pplk
рекордьор

Регистриран: 20.02.2009
    #3455099 - 30.01.2019 21:39 [Re: Бяло Конче]

Махна се от "Политика", защото написа чудовищна тъпотия, в "Македония" не остана по-назад. Ако, вярваш, че някой има специално отношение към теб, съжалявам, но не си го заслужил.

--------------------
По една случайност един от съседите на Турция е Русия. - конска мъдрост.

pplk
рекордьор

#3455100 - 30.01.2019 21:50 [Re: потребител]

Цитат:

Цитат:

Не точно. В случая с пплк-то - той съвсем категорично звучи, като турчин, кипърец или изобщо азиатец и не се, и доближава до нас и нашето мислене.
България не е Европа, но не е и Азия. Ние сме по средата, но ни тегли към Европа, а не назад.
Точно за това и не можем да се разберем с господин Азия. И изобщо няма смисъл, и да опитвам повече. Опитах вече повече от достатъчно.

Правила
3. Не се допуска дискриминация на основата на възраст, пол, раса и вероизповедание.
6. Желателно е да се обсъжда само по зададената тема, както и да се пише според тематиката на дискусионния форум.

Разбирам, че модерирането допуска голяма свобода на писане, ама няколко човека се осрахте. Специално искам да обърна внимание, че деленето на хора според "възраст, пол, раса" е характерно за нацистката идеология.

Не е лошо правилата да се напомнят, но имам убеждението, че не само на модерирането му е ясно, че такива изказвания са ми през оная работа, което не отменя останалата част.

--------------------

admiralМодератор
на андорския флот

Регистриран: 24.01.2005
От: Съзаклятието
    #3455108 - 30.01.2019 23:21 [Re: Simulant]

Цитат:

Троле, мислам дека прекаляваш!

Само не ми се прави на момина сълза невинна.
Може да си от другата страна на барикадата, ама не си по цвете.

--------------------
Komu Pán Boh, tomu všetci svätí.

pplk
рекордьор

#3455196 - 01.02.2019 22:46 [Re: admiral]

Едно продължение на темата.
Гръцкото правителство ще внесе в парламента за ратификация протокола за присъединяване на Република Македония към НАТО в следващите дни, предаде Асошиейтед прес

Цитат:

Той каза, че спорът, датиращ от три десетилетия, е станал причина за увеличаване на лъжите, национализма и екстремния исторически ревизионизъм. Дзанакопулос добави, че с ратифицирането на Преспанското споразумение се връща водещата роля на Гърция на Балканите.

Как да не им завиждам/благородно/, кажи ми?

--------------------

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 45 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  admiral 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 5497

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.052 seconds in which 0.033 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.