ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Пътешествия

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)
O\' HARA
южнячка

Регистриран: 26.02.2004
От: отнесена от вихъра
Re: Кушадъсъ
    #386119 - 30.07.2004 15:36 [Re: Notebook]

А в кой хотел беше?

--------------------
"Злите кучки не са на мода. Имайте милост към тях, защото всички отиват в Ада!"

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Notebook
кафе с джинджифил

Регистриран: 01.12.2003
От: подвижно
    #386272 - 30.07.2004 16:44 [Re: O\' HARA]

В Айма

O\' HARA
южнячка

#386333 - 30.07.2004 17:13 [Re: Notebook]

Ayma International? Хареса ли ти там?

--------------------

Notebook
кафе с джинджифил

#386376 - 30.07.2004 17:44 [Re: O\' HARA]

О, да, хареса ми, въпреки, че за басейна долу сърбите още в осем намятваха хавлии по шезлонгите, та не дай си боже някой да ги превари за плажа, но и на това си има начин за справяне:))), не ми хареса единствено , че нямахме право да внасяме напитки в хотела, а ако някой все пак внесеше вода например, щото иначе тече солена и непитейна, му я конфискуваха и му я връчваха на тръгване. И то с цел да се купува от хотела, където е по скъпа. Разбрах, че от тази година било така с туристите навсякъде по турските курорти, поне така казаха. Но само това не ми хареса

O\' HARA
южнячка

#386395 - 30.07.2004 17:57 [Re: Notebook]

Цитат:

О, да, хареса ми, въпреки, че за басейна долу сърбите още в осем намятваха хавлии по шезлонгите, та не дай си боже някой да ги превари за плажа, но и на това си има начин за справяне:))), не ми хареса единствено , че нямахме право да внасяме напитки в хотела, а ако някой все пак внесеше вода например, щото иначе тече солена и непитейна, му я конфискуваха и му я връчваха на тръгване. И то с цел да се купува от хотела, където е по скъпа. Разбрах, че от тази година било така с туристите навсякъде по турските курорти, поне така казаха. Но само това не ми хареса

Не е от тази година. Такива са правилата по принцип и то почти навсякъде по света. Както не можеш да внасяш храна и напитки в заведенията в Б-ия, така и по хотелите също не се допуска. Разбира се, можеш да си спестиш много неприятности като си скриеш водата в непрозрачна торбичка - никой няма да те обискира, споко.

--------------------

Notebook
кафе с джинджифил

#386445 - 30.07.2004 18:37 [Re: O\' HARA]

о, да, понаучихме се на някои водни хватки

Мухоморката
Нерегистриран

#388507 - 02.08.2004 07:51 [Re: Версинжеторикс]

Бяхме миналото лято в Кушадасъ. Страхотно. Там туристът е бог, а не като в България - някакъв досадник, на който трябва да му вземем парита, да го оскубем като кокошка и в казана. Препоръчвам ти схемата "All inclusive". В този пакет се включва всичко - храна на корем три пъти дневно, междинни закуски и най-важното - бира, колкото ти душа иска. Ако тръгнеш да си плащаш напитките, много бързо надхвърляш разликата с полупансионата. Повечето добри хотели са отдалечени от града и до там се ходи с микробусче, но това не е кой знае какъв проблем. За съжаление тая година не ни се полага море. Но догодина смятаме пак там да ходим.

Мухоморката
Нерегистриран

#388508 - 02.08.2004 07:52 [Re: Yani]

А това, което казваш си е твой избор. Ти решаваш дали да пълниш гушите на четвъртите добре облечени бизнесмени в България или да ходиш в Турция. Аз предпочитам второто. Най-малкото в турските хотели не се стреля, за разлика от българските

O\' HARA
южнячка

#388618 - 02.08.2004 11:00 [Re: Мухоморката]

Цитат:

Бяхме миналото лято в Кушадасъ. Страхотно. Там туристът е бог, а не като в България - някакъв досадник, на който трябва да му вземем парита, да го оскубем като кокошка и в казана. Препоръчвам ти схемата "All inclusive". В този пакет се включва всичко - храна на корем три пъти дневно, междинни закуски и най-важното - бира, колкото ти душа иска. Ако тръгнеш да си плащаш напитките, много бързо надхвърляш разликата с полупансионата. Повечето добри хотели са отдалечени от града и до там се ходи с микробусче, но това не е кой знае какъв проблем. За съжаление тая година не ни се полага море. Но догодина смятаме пак там да ходим.

Ще споделиш ли и ти с мен в кой хотел бяхте? Събирам отзиви.

--------------------

White flower
beauty

Регистриран: 24.05.2004
От: Sofia
    #399045 - 11.08.2004 10:30 [Re: Версинжеторикс]

Ходила съм в Турция, макар и не на почивка, но така както съм се чувствала там никъде другаде по света не ми се е случвало.
Много свойски и като у дома си.Сърдечни и приятни хора.
Дали защото сме им комшии или просто манталитета им е такъв,не знам, но е приятно да отиде човек там.

Страници: 1 | 2 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 4398

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.012 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.