ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1
not_me

Регистриран: 13.08.2004
За любовта и предателството... помощ!
    #401901 - 13.08.2004 15:18

Значи имам един проблем с приятелката Иванка и приятеля Иван. Така ги кръстих, за да ми е по- лесно да разкажа историята.
Значи Иван има годеница. Аз се влюбих в него преди да се сгоди, но не му показах по никакъв начин. Имах приятел, с който в последствие се разделих. Иван започна да ми обръща внимание, излизахме на кафе, отделяше по цели дни за мен и т.н. Естествено накрая се прибираше при приятелката си, но често се караха. Никой не знаеше за близките ми отношения с Иван. Но един прекрасен ден моята "приятелка" Иванка усети нещо и аз й разказах
всичко. Млако се притеснявах от факта, че правя нещо нечестно спрямо годеницата му. Тя ми каза, че трябва да се боря за любовта си, а и те често се карат, така че може да не е тя човекът. Сметнах, че може би е права и реших да действам по нейния съвет.

Всичко вървеше много хубаво, излизахме , забавлявахме се, харесвахме еднакви неща. С две думи много си допаднахме. Караше ме да се чувствам красива и значителна. Една вечер ме попита дали го обичам. Аз му казах, че го обичам, но това не значи, че ще полудея ако си тръгне. Не можех да го притискам и да го карам да се притеснява, че ще направя нещо мръсно. Все пак беше предложил на друга жена.

Наложи ми се да замина за една седмица при родителите ми. Той ми се обади няколко пъти. Когато се прибрах той много се зарадва. В същия ммент много се беше сприятелил с Иванка. Но тя ми беше приятелка. Един ден Иванка дойде при мен и ми каза, че е влюбена в грешния човек, но не пожела да каже кой е. Но нямяше нужда да ми казва, тя ходеше навсякъде след Иван.

След няколко дни Иванка ме посъветва да го забравя, каза ми че той не ме заслужавал. А ако не заслужава приятелката й, то това би трябвало да значи, че той не е достатачно добър, коректен или нещо такова, което ме кара да си задам въпроса "Като й е такова мнението за него, защо постоянно ходи след него?"

А Иван почти не говори с мен. Да, държи се мило, но не търси компанията ми и не опитва да изкарва всяка свободна минута с мен, както беше преди. Сега е като непознат за мен. Не знам какво да правя, обичам го и искам да съм с него, но това практически е невъзможно. Как да си върна поне предишното отношение? Help!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Креми
най-миличка

Регистриран: 09.06.2004
От: Fort Worth,TX
Re: За любовта и предателството... помощ!
    #402769 - 14.08.2004 11:38 [Re: not_me]

Забрави го.Наслаждавай се на живота,ще има и много други.
Не си мисли,че той ще е единствения.
Успех.

NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
Re: За любовта и предателството... помощ!
    #402988 - 14.08.2004 16:42 [Re: not_me]

Излиза , че той се гласи да се жени за една ( годеницата си ) , излизал е и е прекарвал значително време с теб , а и флиртува ( меко казано ) с Иванка... Е, с такъв човек ли би искала да бъдеш свързана ? - аз поне не бих искала да съм втора , трета или пета цигулка .
Ще срещнеш друг човек , който ще обича теб, ще държи на теб ... Просто имай търпение .

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: *****
Брой показвания: 1215

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.021 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.