ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1
ottuk napravo
чe

Регистриран: 06.08.2004
От: sofia
шофьорът на такси
    #403661 - 15.08.2004 14:36

ако си мислите чи туй няма опщо с случая поглиднети жинатъ нъ вирандътъ

едно хлапе в компютърния клуб каза спейс

един американски певец разказва че в определен период от живота си е разговарял с радиото перфетно това каза хлапето разговарят си аз съм на девети те някъде на 14 компютър залата е полупразна разведен съм часът е 3

нема начин каза другото хлапе

шофьорът на такси

той беше тъжен затуй пия тубифекс в кафето от това очичките ти стават на маслинки и веч приличаш там на ремсов активист иес каза хлапето
ванката опря вила о торището би трябвало аз да го снимах ако носех фотоапарата но жена ми го занесе някъде
стърчеше ка дребен петел отгоре неговата кърпеше чорапи на терасата
а той стоеше връх торта извън двора пунктуално
шефа шефа
кажи му да се връща идвам изви надясно видя ванката даде назад при края на гората последната на рейса бе жълтото такси единствено на село селото бе ????

планинско село два повалени кестена бе пуснале издънки направо през-кората изгледа ги и слезе да пикае това шофьорът па на рейса

с бутилката отиде към кафето да сере да пикае и да наточи вода няма да друсаш го скастри някакъв дългуч наквасен още от сега а бе 9 и половина Заглавие на сайта danail

--------------------

HELOW

http://www.moeto.info/danail

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 898

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.018 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.