ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Нови форуми

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
Образование в чужбина
    #424468 - 31.08.2004 00:01

http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=&Board=bgem&Number=422157&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&fpart=1

Това е дискусията, която се е заформила до момента. Предполагам, че ще има и още желаещи.
За тези, които искат да получат по-добро образование извън пределите на милата ни родна България.

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
bogosian
с перчем и адидас

Регистриран: 29.08.2004
Re: Образование в чужбина
    #424703 - 31.08.2004 10:21 [Re: Glezlichka]

Аз съм за.Освен на мен веднага се сещам за още 20 човека,на които този форум ще им е от полза пряко или косвено.
btw Линкът не работи.

bogosian
с перчем и адидас

Регистриран: 29.08.2004
    #424710 - 31.08.2004 10:26 [Re: bogosian]

Ето я дискусията

заминаващ
Нерегистриран

#425413 - 31.08.2004 17:56 [Re: bogosian]

Много е добра идеята за този форум. Дано да помогне на повече хора да успеят да получат европеиско образование.

Vroomfundel
Нерегистриран

#425446 - 31.08.2004 18:14 [Re: bogosian]

Не виждам за каква по-подходяща тема за нов форум от такава, която живо интересува хиляди хора и не съществува леснодостъпен ичерпателен източник на информация.

Някои ще кажат, че в интернет има всичко, което ти трябва. Е като го има, да дойдат да го намерят. Аз използвам интернет активно от вече 6 години, смятам че достатъчно добре се оправям, но като се опре до данни за прием в унивеситети - тотално не мога да се ориентирам. Няма по-объркано нещо от сайт на университет. И то не само българските, а и западните. Винаги са отрупани с тонове картинки, на щастливи, усмихнати студенти с папки под мищниците, насред китна градина около сграда от 18ти век, също и снимки на зали със супермодерно оборудване. Но я се опитайте да откриете учебната програма на магистратурите!

Ако не е някое другарче да прати някои линк просто за никъде. А защо трябва да е така? Ще бъде чудесно, ако има място в което заинтересованите да си задават въпросите, а патилите да споделят опит.

filqnko
Нерегистриран

#425482 - 31.08.2004 18:27 [Re: bogosian]

mislq 4e ideqta za tozi forum e dosta polezna i vsq4eski q podkrepqm ,6toto dosta hora ot 4ujbina 6te da snasqt polezna informaciq:))))

Angra
x

Регистриран: 25.01.2004
От: dark.......
    #425729 - 31.08.2004 22:07 [Re: Glezlichka]

чудесна идея..аз съм доста заинтересувана

--------------------
Всички усилия на човека са насочени
за постигането на някаква цел, а
когато тя е постигната, ние с
учудване разбираме, че там няма
нищо друго освен това, което сме
искали.

Glezlichka
глезличка

Регистриран: 07.07.2003
От: Другата България
    #425739 - 31.08.2004 22:22 [Re: Angra]

В българското интернет пространство няма такъв форум и смятам, че ще има страхотна посещаемост и ще е много полезен. Подобен форум, наложен като лидер е форумът за "зелена карта", няма подобен в нашето интернет пространство. И той е наистина изключително полезен и помогнал на стотици хора.

--------------------
"The happiest people don't have the best of everything. They just make the best of everything."

Live simply. Love generously. Care deeply. Speak kindly.

Value
Нерегистриран

#426400 - 01.09.2004 13:41 [Re: bogosian]

Da, razbira se, 4e bi bilo dobre da ima takyv forum. Nai-malkoto - zashto pyk da nqma? V kraq na kraishtata e dobre horata da mogat da obmenqt idei v tazi nasoka, a ako nqma drugo mqsto, kydeto da mogat da se syberat, ne vijdam kakvo mu e loshoto da e v all.bg.

Hortenzij
Нерегистриран

#426545 - 01.09.2004 15:01 [Re: Vroomfundel]

Подкрепям напълно тази идея за създаване на такъв форум. Спомням си дъщеря ми, която сега е студентка в САЩ, колко много търсеше инфо в интернет по тези въпроси и действително в бг. сайтове такава информация не се намирал
Прав си vroomfundel , че в сайтовете на унитата я няма цялата информация и можеш да разчиташ само на другарче да ти я спусне. Това ми го показа и дъщеря ми като беше в бг. За да получиш повечето инфо трябва да имаш определени пароли и права за страниците на университета, а тези права както се разбира имат само студентите, професорите и служителите на унито.
Така че създателите на all.bg не се чудете, ами направете форума. Сигурна съм ще помогнете на много млади и амбициозни българи.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2823

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.