ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Образование и Наука » Филология

Страници: 1
Napred
Нерегистриран

Как да си помогнем при изучаването на чужди езици
    #431944 - 06.09.2004 16:59

Причината, поради коята отварям темата е огромните трудности, които срещтам при набавянето на материали за чуждоезиковообучение. Предполагам, че и с много други е така и ще споделя нещо, от което се надявам да излезне полезно начинание, ако помогнат всички заинтересовани. От известно време насам ползвам един p2p клиент - програмка за обмен на файлове на име SoulSeek адресът и е http://www.slsknet.org Тя е без банери и шпионки подпрограмки. Какво може да се намери с нея - ще бъдете изненадани като заложите в полето за търсене - Pimsleur. Ще имате възможност да сваляте урощи в pdf и mp3 формат (всички знаем колко е важно слушането на чужда реч за нейното заучаване, в тази връзка има и много аудио книги, които могат да тренират мозъка ви да привикне, но това е друга тема и ще я обсъдим нопълнително)За следните езици Немски, Японски, Испански, Френски, Италиянски, Португалски, Руски, Хинди, Корейски, Китайски, Турски, Гръцки, Холандски, Египетски, Арабски, Датски, Шведски - ами тези съм виждал, а сигурно има и други Те са на три нива, а хубаво е да поназнайвате английски за да можете да ги ползвате , така ще го опресните и него, а за тези дето искат английски е пълно с аудио книги - няма да четете Стивън Кинг, а ще го слушате, като мързеливи американци
Поканата ми е към всички, за които това , което написах представлява интерес да се отзоват във Форума и координирани да сваляме и да ги складираме някъде в БГ Нета. Щот моя интернет доставчик ми е сложил рестрикция, че много свалям и сега ми е малко по-бавна връзката към Света, а тва дразни хората, от които свалям и ми стопират трансферите! Какво друго, когато се организираме ще поставя на определеното място и нещата дет съм свалил аз
АКО НЯКОЙ ЗНАЕ НЕЩО ПО-ДОБРО ИЛИ ИМА ПРЕДЛОЖЕНИЯ ТОВА Е МЯСТОТО ДА СИ ПОМОГНЕМ САМИ И ВСИЧКИ ЗАЕДНО

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
пак аз
Нерегистриран

Re: Как да си помогнем при изучаването на чужди езици
    #440904 - 14.09.2004 11:24 [Re: Napred]

седмица по-късно проверявам какво е станало с темата и съм малко разочарован, че никой не се отзовал, нищо за тоя период свалих втория си ГБ и вече почти свърших френските и японските нива и ми остават половината от испанските поредния голям успех за свалячите хахахаха

аз-ът
Нерегистриран

#446133 - 19.09.2004 03:53 [Re: Napred]

пък аз нищо не разбрах

---
Нерегистриран

#534531 - 28.11.2004 15:20 [Re: аз-ът]

Ni6to ne mojah da zatzepq ot tazi stranitza,4estno

ella

*

Регистриран: 04.12.2004
От: no way
    #560708 - 16.12.2004 02:13 [Re: Napred]

Искам да помогна,имам неограни4ен достъп до интернет.Кажи какво да правя,ама по/подробно.По/лесно ми е обаче чрез ISQ/190425939

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1743

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.008 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.