ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Разни » Съвети

Страници: 1
Белонога
IMAGINARIVM

Регистриран: 03.05.2001
От: FINIS TERRAE
Коледни подаръци :)
    #48098 - 22.11.2002 09:29

Мили приятелчета по раздумки,
хайде, ако Ви се стори полезна идея всеки да поопише какво би се радвал да получи за Коледа като подарък... Предвид, че сме мало и голямо, моми и ергени, "бракувани", баби (само дядовци си нямаме или на младоци се правят! ) и пр., би било интересно да се поучим един другиго, не мислите ли?! /Поне за мене ще е улеснение, че все си троша главата над тази задачка/.

--------------------
"Всичко живо е родено от любов и любовта крепи го живо!" Лопе де Вега

Редактирано от Белонога (22.11.2002 09:50)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Jane
рекордьор

Регистриран: 14.09.1999
От: Varna -> Arlington, VA
Re: Коледни подаръци :)
    #48127 - 22.11.2002 16:07 [Re: Белонога]

Eh che hubawo mi prozwucha "Koledni podaryci" Edno takowa praznichno! Zashto taka li me radwa dumata podaryci Ami az nai mnogo bih se zaradwala na ekskurzia Druga ideia za podaryk e gift certificate ot liubim na choweka magazin. Ako pyk ne si padash po gift certificates, a po krasiwo oformeni kutiiki s podaryci to chudesna ideia e niakoe toplichko zimno pulowerche ot edin ot liubimite mi magazini Gap Imat strahotni modelcheta tazi godina )
Za jenite:
http://www.gap.com/asp/dept_index_all_paging.asp?wdid=2030
Za myjete:
http://www.gap.com/asp/dept_index_all_paging.asp?wdid=1035
Druga ideia za jeni e liubimia mi Bath and Body Works s wsiakakwi pryskala za tialo, aromatichni masla i t.n. glezotii http://www.bathandbodyworks.com/new/topten/index.jsp (no mi se struwa che ne prodawat on-line )
Towa e za koeto az se seshtam...
Weselo pazaruwane i dano zaradwash na Koleda nai-blizkite si hora i te tebe!

--------------------
Imagination is more important than knowledge.

Dr.G
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
    #48476 - 25.11.2002 15:19 [Re: Белонога]

От толкова време ти гледам питанката и все се чудя какво точно да ти отговоря. Налегнало ме е едно ежедневие.... ...нямам никакво празнично настроение и само тривиални нещица си мисля ...
Ама като седя седя и започвам да се чуда какво да ги правя "родата" и приятелите и съмсем се чувствам безидейна.
Така като гледам и другите не са много по-богати на идеи от мен . Та каква ще я купуваме тогава.
Дали си струва да чакаме само фантазията на Дядо Коледа или и ние да му помогнем.

Белонога
IMAGINARIVM

Re: Дано се сетим, докато е време!
    #48501 - 25.11.2002 18:08 [Re: Dr.G]

То и в Говорилня има такава тема, ама... липсва практичност там, поне засега . Та, там вече си признах, че тази година ненадейно и странно (за мене) ме е налегнала мечтата за люлеещ се стол (не ме питайте защо, понеже е дълга история ). Иначе.. идеите на Мери Джейн също си ги бива, макар аз да се радвам повече на някоя книжнина, която търся отдавна, отолкото на парцалки (които предпочитам да си избирам и доставям лично и след проба, а тук.. не са много популярни въпросните купони за магазините, но иначе е суперидея ). Да речем, че децата са лесни - те сами ще си направят едни предълги списъци (ходи се оправяй после! ).
Обаче... мъжете винаги ме хвърлят в смут, като се излезе от типичните там парфюмерии и депилатоари (шегувам се, естествено! )... все се чудя към каква подходяща "играчка" да се ориентирам (че няма да е тортичка с 15-годишна то е ясно, понеже никой държащ на себе си мъж не е педофил! ). Една италианска идея е да се посреща Новата Година с червено (задължително!), ново и скъпо бельо (вярно, че това е прекалено "либерална" и смела идея ... както ме е "светнала" една възрастна мъдра дама, не бива да се издокарва много собствения мъж с прекалено красиво, ново и предизвикателно бельо, че... не се знае, знае ли се - друго си е да го е срам да си покаже скъсаните шорти ).
Та... по-неутрални идеи имате ли?!
За възрастните ни родители... ми хрумна тзи дни, че при възможност... би било супергот ако може човек да им плати почивка някъде: било в балнеариум, било в чужбина - разбирам, че е утопия, но... така са си заслужили нещо такова!

Нашега-намайтап... може да ни хрумне още нещо, пък после всеки си прави, каквото си реши и доколкото може! (А, какво мислите за нематериалните подаръци... или изработените ръчно?!)

Хайде, де, мъже... какви подаръци искате, признайте си за общата полза, моля Ви!

--------------------

Редактирано от Белонога (25.11.2002 18:35)

Анонимен
Нерегистриран

Re: Дано се сетим, докато е време!
    #48545 - 26.11.2002 00:35 [Re: Белонога]

трудна може да е тая с подаръците ... като се сетя само - първите години ... както ти казваш - неща дето си му е реда, после неусетно години наред ... той получава пуловер костващ половината ми заплата - аз получавам джобно РС; той получава бижу - аз покет РС; той нещо безполезно и красиво - аз неизменно нещо електронно ... докато не ми направи впечатление, че всеки купува за другия неща, които би (но май не си позволява) получил сам с удоволствие ... хубавооо - издирвам джаги, инструментчета новости поне бол - аз все така си получавам електронни хексаглоти и мигащи и писукащи и пр. устройста , чашата ми преля когато получих тинейджърски часовник(бяха модерни преди години - грааааамадни едни такива ...ужАсс)пъти по скъп от перлените обици, които си бях открито поискала, че и с коментар "Ь! перли! ми тва и камъни не сь" ... поне две години подарявах безопасни игли и кибрити, пък откакто се мръщи на дрехи - купувам пуловери, ризи ... поне се изкефя и после като не ги иска си ги носяяяя - ама много обичам в мъжки ризи да се нося ... неприятното е, че започна да си ги носи, пък на мене отдавна ми мина, перлените необходимости доволни, пък и познанията му за перлите широоооооки ... сега и аз съм шаш - не знам, не знам
трябваше май темата да е само за жени - тогава неизменно би се притекъл и някой мъж на помощ

Белонога
IMAGINARIVM

Re: Речено-сторено!
    #48605 - 26.11.2002 12:20 [Re: Анонимен]

Щом казваш!

--------------------

Анонимен
Нерегистриран

#48752 - 27.11.2002 14:16 [Re: Белонога]

obichame podaracite

Dr.G
пътешественик по душа

Регистриран: 05.02.2002
От: къде ли не
    #48761 - 27.11.2002 16:51 [Re: Анонимен]

В това сме сигурни , и ние обичаме подаръците. Ама какви да са?

Анонимен
Нерегистриран

#49779 - 06.12.2002 23:13 [Re: Белонога]

za kolednite podarutshi , polzata ot tjah i radostta ot samojertvata - vij short stories na O'Henry

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2210

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.