ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Религия и Мистика » Астрология

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
фантом
старо куче

Регистриран: 25.10.2004
Удар от електрически ток,късо съединение
    #500494 - 04.11.2004 18:15

Снощи включвах един щепсел и се получи много сериозен взрив в ръката ми,В близките няколко години не ми се беше случвало.Астрологично може ли да се обясни?По уран предполагам,но нещо повече да кажете?Транзита му е около върха на 8-ми я ми дом без някакви точни аспекти

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Светозар*
звездоброец-езотерик

Регистриран: 29.01.2003
От: София
Re: Удар от електрически ток,късо съединение
    #500509 - 04.11.2004 18:33 [Re: фантом]

Значи имаш домова мрежа, подобна на моята. Щом те е треснало, дано в резултат придобиеш осмодомни способности, като напр. героят на Мел Гибсън от "Какво искат жените". При мен ефектът преди 2 г. беше тривиален - в стил "Парите на другите" (той пък е с Дани де Вито) и "Наследството на Гулденбургови".

--------------------
Езотеричен, поетичен,
хумористичен, прозаичен -
такъв е моят семпъл сайт,
където срещам ви със "Hi!".
http://vilea22.free.bg

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #500530 - 04.11.2004 18:48 [Re: фантом]

Едва ли по Уран. По-скоро по Бакелит. И то по-точно по Нагар. По бакелита... Възможни са и омазнявания от преден дом. Особено ако щепсела или контакта са били в опозиция на тиган с олио в апогей на включен котлон. А ако се изчисли степента и скоростта на окисление на мазнините и/или нарастването на овъглението, гръмването може да се предскаже с точност до поредно включване.

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

фантом
старо куче

#500909 - 05.11.2004 00:51 [Re: Светозар*]

Da , и аз четох че също имаш марс в близнаци в 11.
Жените искат пари и секс ,какво друго

Вече съм теглил заем от банка и получих малко пари от наследство преди уран да стане ретрограден))

фантом
старо куче

#500913 - 05.11.2004 00:55 [Re: Цецо]

Мда,случайно да имаш нещо общо с един Цецо който понякога пише в клуб електроника в дир.бг?

Оказа се че е точно от нагар по бакелита,първия път гръмна случйно когато някой стъпа върху щепсела който беше в разклонител на земята,реших да направя нова връзка със същия контакт но бакелита вече беше проводник на ток( няколко ома като истински метал) и затова гръмна отново

ШехерезадаМодератор
Anima

Регистриран: 24.05.2004
    #500994 - 05.11.2004 08:31 [Re: Цецо]

Цитат:

Едва ли по Уран. По-скоро по Бакелит. И то по-точно по Нагар. По бакелита...

Цецик, умори ме от смях рано сутринта - как върза само астрология с електроника... не е истина просто

--------------------
The best way to predict the future
is to create it !

omeg@
ж.р.

Регистриран: 20.08.2002
    #503320 - 07.11.2004 03:32 [Re: фантом]

Венера/Юпитер?

omeg@
ж.р.

#503322 - 07.11.2004 03:37 [Re: Цецо]

Омазнявания без тиган и олио възможни ли са?
обяснете я тая магия с бакелита дето ставал на метал, на 33 оборота ако може

фантом
старо куче

#503680 - 07.11.2004 16:48 [Re: omeg@]

wenera юпитер транзитни в съвпад с плутон в 3-ти дом дето управлява уран в 3или4-и,това ли имаш предвид?

При късо съединение на кабелите бакелита нагаря и се овъглява,на външен вид му няма нищо но като се измери с уред излиза че се е превърнал в проводник на ток,и то сериозен проводник. За това е гръмнал и втори път

omeg@
ж.р.

#503936 - 07.11.2004 20:13 [Re: фантом]

Цитат:

wenera юпитер транзитни в съвпад с плутон

- да
Цитат:

плутон в 3-ти дом дето управлява уран в 3или4-и

- не

какво става с мазнините(ако такива има в бакелита) питах - биха указали за юпитер

каквото и да е, е в трети дом ... венера ли го управлява? все ти размествам часа
поражения?
по кое време е станало знаеш ли, 'бати девата си 'начи - "снощинамсиквоси"

ШехерезадаМодератор
Anima

#504036 - 07.11.2004 22:26 [Re: omeg@]

Ами погледни кога е пуснал темата и ще се ориентираш за датата на събитието.

Според мен Венера няма нищо общо ... Юпитер бегло.

--------------------
is to create it !

фантом
старо куче

#504206 - 08.11.2004 00:24 [Re: omeg@]

mazninite не са опасни изобщо,даже и водата не е толкова опасна,ако предположим че има вода тя ще изври или изкипи когато е подложена на ел.ток.В един щепсел не може да се събере много вода,може да има малко влага която ще се изпари бързо..този беше сух.Просто при нагаряне бакелита от изолатор се превръща в проводник и става опасен.
Няма много поражения,само ръката ми стана цялата черна и се появиха 2 мехура от огъня който излезе при късото..нищо сериозно,намазах се с крем и след 2 часа почти забравих.

транзитната луна беше около съвпад със сатурни в 12,аз очаквах да ме спрат полицаи с колата и да ме хванат с много алкохол в кръвта понеже бях пил а се наложи да пътувам до друг град,а то взе че ме удари ток

omeg@
ж.р.

#504263 - 08.11.2004 01:23 [Re: фантом]

сега ако ти кажа, че нямам страх и че съм виждала и мазнина и вода и бакелит ... и все пак се опитвам нещо да попитам, дали ще ме разбереш
Цитат:

mazninite не са опасни изобщо,даже и водата не е толкова опасна,ако предположим че има вода тя ще изври или изкипи когато е подложена на ел.ток.В един щепсел не може да се събере много вода,може да има малко влага която ще се изпари бързо..този беше сух.

бил е сух - ок, какъв е бил преди да стане сух? какво се е изпарило - вода или мазнина? така някак питах ... хареса ми цецовата забележка като идейка ... хайде остави

Транзитния асц в лъв ли е вече?

Хирон си видял предполагам, погледни го(и останалото население на 3ти) преди Шехерезада да ми е пробила ребрата ... таз жена да не си пада по жени?

ШехерезадаМодератор
Anima

#504548 - 08.11.2004 11:06 [Re: фантом]

Щом има изгаряния - това си е Юпитер, но транзитен Марс е докарал тази дивотия, като е направил опозиция с юпитер - натален. Разбира се и транзитния Юпитер в съвпад с управителя на Четвърти. В същото време Плутон, който винаги действа с 1 градус закъснение, когато е транзитен ти е правил опозиция на Марс, нателен, който пък е втори управител на 4-ти дом.

И Уран не ти е съвпаднал с 8ми дом, а ти е направил тригон и то точен към IC - затова имаш събитие по дома и то без последици някакъв грандиозен пожар. А Юпитер като втори управител на осми ти е дал изгаранията.

Това исках да чуя, какво ти се е случило на теб, за да коментирам.

Погледни каква хватка е картинката ти.
Плутон и Марс управители на твоя четвърти дом.
Юпитер - втори управител на осми.
Уран залепен за куспида на четвърти, принципно предвещава в твойта къща инциденти с електроуреди на всеки седем години.
Тъй като имаш и разширена опозиция по натал Уран/Юпитер.

и всичко това е активирано от транзити като плетеница направо.

Помисли си сега, преди колко време те е хващал ток в къщи или е имало късо съединение и проблем с електроуредите у вас, за да хванеш поне цикъла на инцидентите и да си ги знаеш за в бъдеще.

--------------------
is to create it !

ШехерезадаМодератор
Anima

#504560 - 08.11.2004 11:15 [Re: Шехерезада]

Забравих и още нещо - точен съвпад на транзитен низходящ лунен възел с IC си имал също.

Внимавай на цикли на юпитер и уран - може да отворят наталната опозиция, но задължително трябва да е активиран и Марс по някакъв начин или той да ги активира.

А Сатурна към Слънцето ти - веднъж разход на пари,втори път те ограничава в ежедневната работа, препядства я с нещо.

Аз се чудя защо си сложил този безумен ник, то ти предстояло сатурново завръщане в дванайсти ... вярно мозъка ти тотално може да се разболее. Хеле и онзи нептун в ДСЦ-та. Мама мия. Внимавай в картинката. И вземи смени този ник, че е ужасен и ще взема да ти плесна аз снимка,че тук вярно изглеждаш на диспанзеризиран. С мен излизаш по-готин на снимките.

--------------------
is to create it !

Светозар*
звездоброец-езотерик

#504577 - 08.11.2004 11:28 [Re: Шехерезада]

Цитат:

В същото време Плутон, който винаги действа с 1 градус закъснение, когато е транзитен...

Това чие мнение е? Някои автори смятат, че закъснява Сатурн (убеждавал съм се в това лично), но за Плутон... значи съвпада му с рождения ми Сатурн не ще да приключи окончателно в други ден, ами ще се влачи още някое време?!

--------------------
Езотеричен, поетичен,

ШехерезадаМодератор
Anima

#504625 - 08.11.2004 12:23 [Re: Светозар*]

Мнение на Московската школа. Само Уран действа в точен аспект. Затова може да се използва при ректификация.

--------------------
is to create it !

фантом
старо куче

#504651 - 08.11.2004 12:40 [Re: Шехерезада]

Цитат:

Щом има изгаряния - това си е Юпитер, но транзитен Марс е докарал тази дивотия, като е направил опозиция с юпитер - натален. Разбира се и транзитния Юпитер в съвпад с управителя на Четвърти. В същото време Плутон, който винаги действа с 1 градус закъснение, когато е транзитен ти е правил опозиция на Марс, нателен, който пък е втори управител на 4-ти дом.

И Уран не ти е съвпаднал с 8ми дом, а ти е направил тригон и то точен към IC - затова имаш събитие по дома и то без последици някакъв грандиозен пожар. А Юпитер като втори управител на осми ти е дал изгаранията.

Това исках да чуя, какво ти се е случило на теб, за да коментирам.

Погледни каква хватка е картинката ти.
Плутон и Марс управители на твоя четвърти дом.
Юпитер - втори управител на осми.
Уран залепен за куспида на четвърти, принципно предвещава в твойта къща инциденти с електроуреди на всеки седем години.
Тъй като имаш и разширена опозиция по натал Уран/Юпитер.

и всичко това е активирано от транзити като плетеница направо.

Помисли си сега, преди колко време те е хващал ток в къщи или е имало късо съединение и проблем с електроуредите у вас, за да хванеш поне цикъла на инцидентите и да си ги знаеш за в бъдеще.

Преди няколко месеца пак ме удари ток но беше слабо и не го броя)) с тока сме стари познати

след няколко дни тр.марс съвпада с уран около ИЦ-да взема да се пазя казваш

Към Омега:някой стъпа върху контакта без да иска и тогава гръмна първия път,явно кабелите са изскочили и са опряли един в друг,тогава бакелита е нагорял.

Към Анима:Луната ми управлява сатурн,следователно когато има луни (жени)около мен -сатурн не се усеща.Иначе вярно мога да изперкам Пак съм с онази риба дето ти разправях,когато я няма гледам да си убивам времето с друга но все тя ми е в главата))))

Ще си сменя ника по късно че бързам за работа

ШехерезадаМодератор
Anima

#504696 - 08.11.2004 12:59 [Re: фантом]

Приятна работа, съкровище

Е Марс поне можеш да провериш на всеки две и кусур години какво ти е правил като е съвпадал с Уран.

--------------------
is to create it !

ШехерезадаМодератор
Anima

#504726 - 08.11.2004 13:11 [Re: фантом]

Проверих - следи Марса си зорко за аспекти към тази опозиция Уран/Юпитер, защото по натал между Марс и Уран има квадрат и половина и всеки аспект към Уран на транзитен Марс си е кофти тръпка.

--------------------
is to create it !

Цецо
ПИЧ

#504976 - 08.11.2004 14:39 [Re: фантом]

Цитат:

случайно да имаш нещо общо с един Цецо който понякога пише в клуб електроника в дир.бг?

Не, абсолютно нищо общо. Може и да е случайно . В дира нито пиша, нито чета. Хвърлял съм по един поглед два - три пъти, ама не ме привлече с нищо. И беше до там.

--------------------

Цецо
ПИЧ

#505025 - 08.11.2004 15:03 [Re: omeg@]

Понеже не знам кога Сладкодумка ще прочете това, няма да рискувам да я задавя със сутрешното и кафе и ще карам направо в сух академичен стил, където светилата не са звезди и планети. Ще пробвам да е на 33 оборота, ама ако засиля, дай команда GOTO 0 и почвам отначало.
Бакелитът е много добър изолатор. Но при определени условия не е. Когато е подложен на високи температури дълго време (например ако си включиш печката в не съвсем изправен контакт - с лоши връзки, да речем - вследствие на протичащия ток контактът и щепселът се загряват до значителни температури), постепенно бакелитът прегаря. И става на въглерод и разни други неща. И вече не е бакелит. И не е толкова добър изолатор. Даже никакъв изолатор не е.
Или ако е ставало късо в контакта или щепсела (оголени проводници, да речем) вследствие на т.н. волтова дъга част от метала на проводниците се разпрашва и се отлага по повърхността на бакелита. Получава се метализация, която си е съвсем проводник. Върху бакелита, който продължава да си е бакелит. И пак гърми.
При мазнините е малко по-сложно. Самата мазнина не е опасна. Но с течение на времето мазнините се окисляват. При наличие и на прах и водни пари - ето ти съвсем нормална среда за протичане на ток по нехарактерни пътища...
Колкото до водата - чистата дестилирана вода не е проводник. Но водата е добър разтворител, а някаква сол (може и готварска), разтворена във водата, я превръща в електролит. Т.е. - в проводник. Водните пари много лесно се йонизират. Което също ги прави на проводник. Със съответните пироефекти.
Пък Сатурн да си брои дупките и да гледа в коя си мушка щепсела...

--------------------

Quid

Регистриран: 25.02.2004
    #505328 - 08.11.2004 17:24 [Re: Цецо]

като си толкова на ясно та да те питам
ако взема ел крушка и я пусна от височина 1.50 вертикално ,тя падайки на стъкления балон ще се сучпи или не?
може и да уточним даже - от 10 крушки 10 ли ще се счупят ?
ще има ли крушка която да отскочи като точпе от пинг понг цецо?

Цецо
ПИЧ

#505569 - 08.11.2004 20:00 [Re: Quid]

В общия случай да. Зависи върху какво ги пускаш. Пробвай на плочките на тротоара. 10 от 10. Ако е на килима в хола, сигурно ще останат здрави всичките. Ако идеята ти е за сводестата конструкция, при крушкте не важи. Можеш да хвърлиш шепа бял боб през лявото рамо и да спретнеш по един хороскоп на всяка крушка (ако им знаеш точните производствено-рожденни данни) и да видиш какъв е шанса точно в момента на допира със съответната повърхност крушката да се намира в абсолютно отвесно положение, като при това да има абсолютно правилна форма, но освен това и хомогенен състав и равномерна дебелина на балона.
И ако въпреки това се счупи, значи асцедентът и е с много силно влияние.

--------------------

omeg@
ж.р.

#505839 - 09.11.2004 03:04 [Re: Цецо]

Здрасти - за вниманието ти благодаря и ... спокойно де, течности току тъй и неволно не разливам и носоглътката ми си функционира безпардонно - я в кви земетръсни зони вирея
ами за това питах:
Цитат:

част от метала на проводниците се разпрашва и се отлага по повърхността на бакелита. Получава се метализация, която си е съвсем проводник

мерси, мина ми през главата още в началото, ама - акъл няма да ми дойде и все по шантави думи се отплесвам... бакелит. Ъ!

оообаче тук не съм съгласна:
Цитат:

чистата дестилирана вода ...

- чистата вода е чиста вода
- дестилираната вода е дестилирана вода
- двете са различни неща. точка
- или ?

Това за крушките е интересно, ама да видим първо Графа, Айнщайн ли пак е чел

Quid

#505917 - 09.11.2004 08:27 [Re: Цецо]

ти си много ограничен пич
в/у цимент или мозайка никога не се чупят 10 крушки
имаш ли си на идея само що народ колко баса е загубил за тва а

Цецо
ПИЧ

#506180 - 09.11.2004 11:29 [Re: omeg@]

Цитат:

- чистата вода е чиста вода
- дестилираната вода е дестилирана вода
- двете са различни неща. точка

Именно де! Затова казвам чиста дестилирана вода. Демек хем да е чиста (без механични примеси), хем дестилирана (без разтворени в нея вещества). Други въпроси?

--------------------

Цецо
ПИЧ

#506194 - 09.11.2004 11:36 [Re: Quid]

Цитат:

ти си много ограничен пич

Няма да спорим. Щом казваш...

Цитат:

в/у цимент или мозайка никога не се чупят 10 крушки

Казах ти да пробваш на плочките на тротоара. Като си неограничен, що не правиш разлика? А и ти не каза върху какво ще ги пускаш, та ти дадох варианти. Да ти дам ли още? Например във ваната. Пък ти гадай по фазите на луната с Икар в опозиция колко е пълна ваната и колко е гореща водата...

--------------------

omeg@
ж.р.

#506253 - 09.11.2004 12:03 [Re: Цецо]

тва не го разбрах
как "именно" - хем са различни неща, хем хич не са(различни неща) ... хубаво де, мир да има

Изворната вода що за вода е тогава ?

Quid

#506265 - 09.11.2004 12:08 [Re: Цецо]

ми пиши за неща които знаеш
иначе си и лъжец
за кой ли път ти го казвам
няма да е зле тук да се пише за астрология

Цецо
ПИЧ

#506278 - 09.11.2004 12:13 [Re: Quid]

Ми нали за такива неща пиша. Пък да е астрологическо, нали ти казах да им метнеш по едно хороскопче на крушките.
И да се правиш на фурнаджийска лопата, при мен не връвиш...

--------------------

Цецо
ПИЧ

#506288 - 09.11.2004 12:19 [Re: omeg@]

"Именно" в смисъл на "Да, така е, не е едно и също". Затова казвам, че тая прословута вода трябва да е и двете. Хем чиста, хем дистилирана.
Изворната вода е почти чиста. И почти дестилирана (но не винаги). Ако извира от карстови райони, далеч не е дестилирана.

--------------------

Quid

#506680 - 09.11.2004 15:56 [Re: Цецо]

ти ако искаш да се заиграем ми кажи
мога и да се навия
у повече ше ти дойда да знаеш
да не си мислиш че ше ти правя любовен хороскоп а

omeg@
ж.р.

#506696 - 09.11.2004 16:05 [Re: Цецо]

Цитат:

Затова казвам, че тая прословута вода трябва да е и двете

Това "трябва" все си ме смущава като го чуя/видя ... в немския ми е любима за избягване дума, както и да е - мисля, че те разбрах, надявам се донякъде и ти си ме разбрал. За разприказката благодарско и до среща, че темата плаче за катинар веке май

Цецо
ПИЧ

#506768 - 09.11.2004 16:40 [Re: Quid]

Цитат:

у повече ше ти дойда да знаеш

Имаше някакъв лаф за Пейо и кокошките. И за кучето и салама.

Цитат:

да не си мислиш че ше ти правя любовен хороскоп а

Вече се пренадеях. От когат си обещал... Ма явно материйката те затруднява.

--------------------

фантом
старо куче

#508968 - 10.11.2004 20:00 [Re: фантом]

sled minuti се налага да правя ел.инсталацията на новото ми жилище дето взех под наем.Няма осветление. Стискайте палци да не гръмне нещо. Транзитния марс е в съвпад(орбис 0,5)с уран на ИЦ

Isn't?
*+++*

Регистриран: 01.08.2004
    #509016 - 10.11.2004 20:55 [Re: фантом]

...тоя път фойерверките ще са по девети дом чак във Филибье...Освен ако не приемеш че Филибье е толкова близо, че може да седи и по трети дом...Но при всяко положение - смяна на каруала... Налево... Надесссссно... Кръъъъгом...Ретро...

omeg@
ж.р.

#509126 - 10.11.2004 22:55 [Re: фантом]

Мале къв си адреналинчо ... тр.Сатурн (управител на 6), след завъртането си сега е в същия градус като на 3.11.
квадратурата на Хирон/р.Мерк. е все още актуална и допълнена от още една към р.Юпитер - не се надценяваш изобщо и хич не си арогантно парче ... малко това дотук ами и Марс в момента сменя знака

Оптимални условия, за да си свършиш работата и с кеф и с мерак и успешно - ... това на върха на пети надявам се не е бира

ШехерезадаМодератор
Anima

#509358 - 11.11.2004 09:27 [Re: фантом]

Цитат:

sled minuti се налага да правя ел.инсталацията на новото ми жилище дето взех под наем.Няма осветление. Стискайте палци да не гръмне нещо. Транзитния марс е в съвпад(орбис 0,5)с уран на ИЦ

А не! Не пипай тоците или поне изчакай бре!

--------------------
is to create it !

Quid

#509363 - 11.11.2004 09:29 [Re: Цецо]

малко са нещата пич които ме интересуват и ме затрудняват.
малко са.
а ако има такова нещо то аз си решвам проблема насочвайки всичко в тази посока.
вариантите са два - или да спра да ти отговарям на закачките или да преживееш потрес.
остава да изберем кво да направиме са.

Quid

#509368 - 11.11.2004 09:35 [Re: фантом]

имам приятел дето в един трафопост светна като крушка
инвалид остана за цял живот
дясната ръка под лакътя ,под рамото и тока излиза през бедрото
за малко не му ампутираха ръката.
нямам му сега данните но ще ги изровя защото нещата са интересни доста
3 дни преди да го прасне тока се видяхме.това бяха 3 дни преди неговия рожден ден.беше решил да си промени начина на живот и да започне на чисто....
да ама не
майката му се еба
2 години се възстановява от тоя як удар и са пак е калта...
не вярваше в астрологията
са вярва.тъжна история....

Цецо
ПИЧ

#509386 - 11.11.2004 09:51 [Re: Quid]

Има и трети - да не спираш и да не фане декиш...

--------------------

Quid

#509442 - 11.11.2004 10:26 [Re: Цецо]

има един лаф - надай се куре на пияна жена!

мисля ни да те коментирам ни внимание некво да ти заделя

ШехерезадаМодератор
Anima

#509454 - 11.11.2004 10:34 [Re: Цецо]

Цитат:

Има и трети - да не спираш и да не фане декиш...

Цецик, не се заяждай с един от най-добрите ми приятели и то от години насам, моля те.

--------------------
is to create it !

ШехерезадаМодератор
Anima

#509458 - 11.11.2004 10:36 [Re: Quid]

Цитат:

има един лаф - надай се куре на пияна жена!

мисля ни да те коментирам ни внимание некво да ти заделя

Цецик, не е кофти човек. Ядохме на една маса, пихме и се веселихме. Моля те, злато не го яж повече. Беше си поръчал едни дробчета по селски ... може пак да го поканим на среща да му изядем дробчетата, докато ни умайва нещо

--------------------
is to create it !

Quid

#509505 - 11.11.2004 11:06 [Re: Шехерезада]

къде съм казал са че е па кофти човек цецо а

Цецо
ПИЧ

#509523 - 11.11.2004 11:19 [Re: Quid]

На нищо се не надам веке.
Пък за вниманието ще го преживея все някак

--------------------

Цецо
ПИЧ

#509526 - 11.11.2004 11:22 [Re: Шехерезада]

Ми няма. Аз и не се заяждам.
Пък ако много ми се помолиш, може и да ти дам дробче...

--------------------

Quid

#509559 - 11.11.2004 11:51 [Re: Цецо]

ти са що закачаш сестра ми а
е те са ше стане начи квото нали си требваше да стане
а пипнеш сестра ми начи и съм ти напраил кофти хороскоп

Цецо
ПИЧ

#509567 - 11.11.2004 11:56 [Re: Quid]

Чекай бе, кой ше пипа? Тя щото таковата, дробчета с лук нещо, та тъй...
Сакън, само кофти хороскоп да не е! Не мога го преживя!

--------------------

Quid

#509572 - 11.11.2004 11:59 [Re: Цецо]

майтап си праиш с трафопоста а

дробчета с лук а
кво ме сваляте са и ти и сестра ми с некви дробчета

ШехерезадаМодератор
Anima

#509876 - 11.11.2004 15:03 [Re: Quid]

Цитат:

майтап си праиш с трафопоста а

дробчета с лук а
кво ме сваляте са и ти и сестра ми с некви дробчета

Кво те прави сестра ти

--------------------
is to create it !

ШехерезадаМодератор
Anima

#509881 - 11.11.2004 15:04 [Re: Quid]

Цитат:

а пипнеш сестра ми начи и съм ти напраил кофти хороскоп

разби ме ... добре, че си имаш сестра

--------------------
is to create it !

ШехерезадаМодератор
Anima

#509886 - 11.11.2004 15:06 [Re: Цецо]

Цитат:

Ми няма. Аз и не се заяждам.
Пък ако много ми се помолиш, може и да ти дам дробче...

Разводняваш темата Цецик - отивай да се срамуваш в ъгъла.

--------------------
is to create it !

фантом
старо куче

#510715 - 12.11.2004 01:32 [Re: Шехерезада]

значи в последния момент се отказах да пипам тока,мислех да го оставя за утре но като гледам утре съвпада ще е точен и май пак няма да барам там.Обаче имаше други събития: пих алкохол и полицаите ме хванаха с 0,8 промила и за малко да ми вземат шоф.книжка,отървах се с мили очички и много малък рушвет,тогава и тр. луна е била в 3-ти (заедно с тр.юпитер и венера)около съвпад с тр.марс върху уран.Явно уран наистина ми е в края на 3-ти дом по натал.Имаше и друго взривоопасно събитие,пак се скарахме с приятелката ми(уран управлява7)и пак сме със синини и рани(там по нат.опозиция 2-ри 8-ми)

За утре случайно поканих една компания от приятели в новото жилище,сега гледам че марс е около върха на ИЦ (а идва от 11-ти където са приятелите)Може ли по транзити да се прави точна ректификация?

На ухо да ти кажа:тр.Нептун в 7(идва от 5)наистина дава най-голямата любов но съпроводена с несигурност ,мъгли и курвенски истории(от двете страни)и много жертви

тр.Уран в 8(идва от 3 или4 и упр.7) носи много рисковани и опасни ситуации не само в дома,ама той май е навързан с нептун понеже нептуня управлява 8 а транзитира в7.
8-мия дом пък управлява сатурн в 12 и носи страх от самота ,затова се налага да имам няколко връзки,като секне едната да минавам на другата..много тъпо но фактвсички са навързани...искам вече спокойствие,мразя скапания 8-ми дом

а бе глупости пиша

ШехерезадаМодератор
Anima

#510939 - 12.11.2004 11:07 [Re: фантом]

Цитат:

значи в последния момент се отказах да пипам тока,мислех да го оставя за утре но като гледам утре съвпада ще е точен и май пак няма да барам там.Обаче имаше други събития: пих алкохол и полицаите ме хванаха с 0,8 промила и за малко да ми вземат шоф.книжка,отървах се с мили очички и много малък рушвет,тогава и тр. луна е била в 3-ти (заедно с тр.юпитер и венера)около съвпад с тр.марс върху уран.Явно уран наистина ми е в края на 3-ти дом по натал.Имаше и друго взривоопасно събитие,пак се скарахме с приятелката ми(уран управлява7)и пак сме със синини и рани(там по нат.опозиция 2-ри 8-ми)

За утре случайно поканих една компания от приятели в новото жилище,сега гледам че марс е около върха на ИЦ (а идва от 11-ти където са приятелите)Може ли по транзити да се прави точна ректификация?

На ухо да ти кажа:тр.Нептун в 7(идва от 5)наистина дава най-голямата любов но съпроводена с несигурност ,мъгли и курвенски истории(от двете страни)и много жертви

тр.Уран в 8(идва от 3 или4 и упр.7) носи много рисковани и опасни ситуации не само в дома,ама той май е навързан с нептун понеже нептуня управлява 8 а транзитира в7.
8-мия дом пък управлява сатурн в 12 и носи страх от самота ,затова се налага да имам няколко връзки,като секне едната да минавам на другата..много тъпо но фактвсички са навързани...искам вече спокойствие,мразя скапания 8-ми дом

а бе глупости пиша

Миличкия, сега разбирам защо си сложил този безумен ник, който може всичко друго да означава, но не и това, което си ти.

Марс в 4 ти - наистина ще ти доведе приятелите в къщи. Забелязала съм, че не само по Уран може да се ректифицира точно, но и по Меркурий и Марс. За мен те действат в точен съвпад. Обаче това си е мое наблюдение.

Инфо на ухо - помниш ли какво ти казах, за последното минаване на Нептун в десцедента. Е ... на последно минаване може да те бракуваме като нищо, но преди това Уран в осми ще ти донесе скъсване с партньор и сега ти си знаеш с кой.
Ще гледаме да видим.

Благодаря за инфото. Все пак трябва да знаем какво се случва, когато нещо се забоде някъде си.

Аз пък се изприщвам когато транзитен Плутон дрънне в квадратура Меркурия ми, който хем залепен на МС, хем управлява ДСЦ и идея нямам какви ще ми се изсипят на главата. Ще рапуртувам и аз като теб тук.

--------------------
is to create it !

фантом
старо куче

#511140 - 12.11.2004 12:51 [Re: Шехерезада]

Промяна на плана,казаха ми че снощи са ме чакали да се прибера в квартирата за да ме спукат от бой аз пък спах у нас.Довечера заминавам при сестра ми на гости.Аман от екшъни

ШехерезадаМодератор
Anima

#511698 - 12.11.2004 16:53 [Re: фантом]

Цитат:

Промяна на плана,казаха ми че снощи са ме чакали да се прибера в квартирата за да ме спукат от бой аз пък спах у нас.Довечера заминавам при сестра ми на гости.Аман от екшъни

Ай ... ти ме уби. Марс да не ти управлява 12 ти.

--------------------
is to create it !

фантом
старо куче

#512487 - 13.11.2004 11:45 [Re: Шехерезада]

Po proгресии или дирекции може и да е в 12,не съм го гледал.Значи гледай какво стана снощи
Поканих гости(приятели) у нас и един от тях поиска ключа за квартирата да се изкъпе,дадох му го но го предупредих че е опасно.Когато е бил в банята 4 човека са разбили входната врата и са нахлули вътре да го пребиват като са мислели че вътре съм аз.Един от тях е брата на приятелката ми и се е зарекъл че ще ме вкара в болница,сега ме издирват.Пуснах жалба в полицията но едва ли ще ми помогнат .
Работата е сериозна.
Ето ти заплахата на транзитен сатурн в 12:един от вариантите е болница.
Сега се чудя къде да се скрия да не ме намерят,май трябва сам да се изолирам докато не са ме осакатили
,какво мислиш?

!Блудница
Нерегистриран

#520987 - 18.11.2004 15:55 [Re: фантом]

А аз си мислеш че по шащав от Моят Сатурн в 12 няма...идиота дори ме прати в манастир...и щях монахиня да стана...ако страхът ми от лесбийки монахини не ме върна в реалноста и всичко това заради един Нептун на Дсц. в съвпад с Луна и Лилит...и усещането че имам и усещам голямата любов...а теб те чета с интерес защото хороскопа ти по транзите повтаря донякъде моят

фантом
старо куче

#521308 - 18.11.2004 18:19 [Re: !Блудница]

сериозно ли в манастир? Асц лъв ли си? Моя сатурн веднъж ме прати на заточение на село а сега се покривам в таванска стаиччка в друг град
къде ти е наталния сатурн?Не вярвам да си по зле от мен

ШехерезадаМодератор
Anima

#521375 - 18.11.2004 19:00 [Re: фантом]

Цитат:

сериозно ли в манастир? Асц лъв ли си? Моя сатурн веднъж ме прати на заточение на село а сега се покривам в таванска стаиччка в друг град
къде ти е наталния сатурн?Не вярвам да си по зле от мен

Като почнеш така да говориш и ще си помислят хората ... че си някакъв престъпник дето се крие по тавански стаички ще умра от смях с теб.

--------------------
is to create it !

!Блудница
Нерегистриран

#521516 - 18.11.2004 20:49 [Re: фантом]

сериозно ли в манастир
Абсолютно сериозно, просто ми писна да очаквам решение от другата страна ,а Везна да вземе решение е трудна работа. кКакто и да е дадоха ми да разбера, че не ставам за такъв живот. А наталният ми Сатурн е в Риби съвпад с Хирон в 8 ...е за к,во говорим...усамотението си има обяснение и по транзити и по натал...а 12 дом е и този вид изолация ...освен твойте там тегоби...а Асц ми е Лъв...ама този Сатурн в 12 има още да щъка из гадния 12 дом и какви ли ще ми ги надроби...а Плутона ти в 5 ли се разхожда...нестандартни любови и пр. ли ти се случват

фантом
старо куче

#522746 - 19.11.2004 20:36 [Re: !Блудница]

Цитат:

сериозно ли в манастир
Абсолютно сериозно, просто ми писна да очаквам решение от другата страна ,а Везна да вземе решение е трудна работа. кКакто и да е дадоха ми да разбера, че не ставам за такъв живот. А наталният ми Сатурн е в Риби съвпад с Хирон в 8 ...е за к,во говорим...усамотението си има обяснение и по транзити и по натал...а 12 дом е и този вид изолация ...освен твойте там тегоби...а Асц ми е Лъв...ама този Сатурн в 12 има още да щъка из гадния 12 дом и какви ли ще ми ги надроби...а Плутона ти в 5 ли се разхожда...нестандартни любови и пр. ли ти се случват

Plutona e w 5-ти да,идва от 3 и управлява 4-ти.
В 5-ти ми прави опозиция на марс.По принцип може да значи много неща,наПример тайна любов...смърт на дете..увеличаване на сексуалност.. и разни такива

Мда,сатурн в риби е достатъчен, с теб да не си говорим в няколко клуба?)))

А бе важното е да издърйим докато излезе от 12-ти,после ще ни олекне си мисля)

ШехерезадаМодератор
Anima

#523212 - 20.11.2004 12:13 [Re: фантом]

Що ли си мисля, че ти трайно ще се преместиш да живееш на друго място. Разсъждавах около плутоновата ти опозиция с марс... тя вече подмина. Т.е. и опасността подмина.

Това тук и Светозар да го прочете. Плутон след като подмина аспекта на марс с един градус е започнал да действа като влияние по аспекта. И като гледам този пултон в опозиция на марс в 11 ти - почва да ми хрумва, че този твой приятел направо са щели да го очистят вместо теб. И какво излиза, че деюре си бил на косъм от смъртта? И действието се развива точно когато по натал ти съвпадне нещо с Плутона.
Имаш 45 градусов кармичен аспект на плутон с венера - това значи тайно скрито и подмолно действие от страна на другите за разрушаване на любовта ти /венерката/. Май всичко, което се случва се случва заради кармата ти? В крайния резултат е бил добър за теб, заради тригона по натал между Марс и управителя му в трети, пък и с Юпитера ти - точно по меркурия е дало преместването ти от едино населено място в друго ... и по трети. Това е било най-правилното решение.
Ти по хороскопа ли си го видя, че трябва да се преместиш

Добре, че сподели с нас събитията си - направо си безценен. Малко хора биха го направили в името на астрологията.

Мислиш ли за трайно преместване вече? Нещо такова ми се върти като второ тълкуване на аспекта. Защото това май ще ти остави като коренна промяна плутон в наследство. Все пак Марс е втори управител на твоя 4 ти дом. Вярно, че по плутон не се усещат нещата толкова бързо и ясно, защото си действа скрито, но силата му се усеща дълбоко и така или иначе те принуждава да трансформираш нещо в тази посока за да ти е по-добре. Какво мислиш по този въпрос?

--------------------
is to create it !

Редактирано от Шехерезада (20.11.2004 12:19)

Светозар*
звездоброец-езотерик

#523227 - 20.11.2004 12:33 [Re: Шехерезада]

ОК, следя за още проявления на съвпада на тр. Плутон със Сатурн в 5-ти - и след 9.ХІ., когато свърши едноградусовият орбис. Но както ти писах през юли, характерни проявления имаше през цялото време на този орбис, още от приближаващата му половина. Според това забавяне имам още шансове за джакпота.

--------------------
Езотеричен, поетичен,

ШехерезадаМодератор
Anima

#523236 - 20.11.2004 12:52 [Re: Светозар*]

Определено имаш още шансове.
Представяш ли си плутон да резцепи недашния Сатурн и да го трансформира в дашен. Много ми е интересно. Ама аз все си представям розови неща. Иначе ... добре, че се занимаваш с окултизъм бих казала. Ужасното е, че прекалено дълго текът процесите и не знаем кога ще е проявлението. Казват, че при приближаването в орбис от един градус процесите започват да назряват, за последващите събития при разпадането на аспекта. Така, че щом си го наблюдавал внимателно вече имаш идея при излизането от орбиса на влияние какво би се случило.

--------------------
is to create it !

Светозар*
звездоброец-езотерик

#523392 - 20.11.2004 16:53 [Re: Шехерезада]

Казват, че Сатурн можел да стане дашен на стари години. Може и така да е, а да го катализира Плутон е резонно. Поне тази първа награда в конкурса за разказ на "Откровения" си беше баш петодомно събитие. А и въпросният беше написан също в рамките на съвпада (и действащия почти едновременно с него квадрат на тр. Плутон към Меркурий в 3-ти).

--------------------
Езотеричен, поетичен,

фантом
старо куче

#523443 - 20.11.2004 18:39 [Re: Шехерезада]

Цитат:

Що ли си мисля, че ти трайно ще се преместиш да живееш на друго място. Разсъждавах около плутоновата ти опозиция с марс... тя вече подмина. Т.е. и опасността подмина.

Това тук и Светозар да го прочете. Плутон след като подмина аспекта на марс с един градус е започнал да действа като влияние по аспекта. И като гледам този пултон в опозиция на марс в 11 ти - почва да ми хрумва, че този твой приятел направо са щели да го очистят вместо теб. И какво излиза, че деюре си бил на косъм от смъртта? И действието се развива точно когато по натал ти съвпадне нещо с Плутона.
Имаш 45 градусов кармичен аспект на плутон с венера - това значи тайно скрито и подмолно действие от страна на другите за разрушаване на любовта ти /венерката/. Май всичко, което се случва се случва заради кармата ти? В крайния резултат е бил добър за теб, заради тригона по натал между Марс и управителя му в трети, пък и с Юпитера ти - точно по меркурия е дало преместването ти от едино населено място в друго ... и по трети. Това е било най-правилното решение.
Ти по хороскопа ли си го видя, че трябва да се преместиш

Добре, че сподели с нас събитията си - направо си безценен. Малко хора биха го направили в името на астрологията.

Мислиш ли за трайно преместване вече? Нещо такова ми се върти като второ тълкуване на аспекта. Защото това май ще ти остави като коренна промяна плутон в наследство. Все пак Марс е втори управител на твоя 4 ти дом. Вярно, че по плутон не се усещат нещата толкова бързо и ясно, защото си действа скрито, но силата му се усеща дълбоко и така или иначе те принуждава да трансформираш нещо в тази посока за да ти е по-добре. Какво мислиш по този въпрос?

Moже и по-задълго да остана в другия град,още не съм решил.
12-ти освен изолация нали бил и на тайните врагове,те за мен не са много тайни но никога не знаеш кога ще те открият,причакат и хвърлят един бои който да те вкара в болница.

Наистина можеше да ме очистят,все пак 4 човека срещу един.Като вземеш и кофтите транзити в 4,8,12 ,пък и 4-ти в сорпион..Очаквах нещо подобно и затова поканих гости,може би за свидетели..

Опозицията плутон-марс май наистина дава много събития на косъм от смъртта

Преместих се за по-безопасно,не знам дали съм го видял чрез астрологията

ШехерезадаМодератор
Anima

#523810 - 21.11.2004 03:11 [Re: фантом]

Само знам, че си направил добре. Луната ти нещо е надушила.

Все се каня да ти кажа нещо. При този Нептунов транзит,сърце не ми дава да те женя, хеле пък за риба. Що не почакаш с тез мераци, ако случайно още ти седят в главата. Какво предпочиташ Уранясало или Нептунясало?
Някое скорпи с асцедент водолей или обратното знаеш ли как ще ти се отрази като манна небесна? Ти си знаеш най-добре де. Правя се на подсказвачка.

--------------------
is to create it !

omeg@
ж.р.

#523994 - 21.11.2004 12:36 [Re: Шехерезада]

За разнообразие да вземе да гледа жените не само по астрознаци(ако изопщу е още възможно) ... една медицинска сестра всякак му решава проблемите

фантом
старо куче

#526095 - 22.11.2004 21:49 [Re: omeg@]

На тоя етап ги гледам като "Каквото дойде все е файда"
Медицинска сестра също се вързва на "идва от 12" или пък "7-ми в 12" Само да ги нямаше и квадратите

ШехерезадаМодератор
Anima

#526215 - 22.11.2004 23:48 [Re: omeg@]

Ух, това разнобразие му лепи най-точно. Опасна си!
Вместо да пие бира с полицаи по цял ден, да пие биричката с мед.сестра Ама тя бирата, не я ли водеха отвесарка? Ще трябва да мине и на твърдо гориво, обаче тогава се притеснявам нептуна да не му изиграе лоша шега и да вземат да го вкарат в болница за лекуване на алкохолизъм. Бе това Нептун не е шега работа в десцедента да ти застане.

--------------------
is to create it !

фантом
старо куче

#527790 - 23.11.2004 20:07 [Re: Шехерезада]

Za birata си права наблягам повече на ракии със салати,в краен случай водка или джин.
За сега пак се измъкнах,лепнаха ми само наказание за нарушаване на обществения ред в блока, и кмета на града ще ме накаже с малка глоба.Важното е само да стоя далече от онази жена АМа пак ще се покривам де,да не ме спипат онея идиоти.А на тях влизането с взлом в чужда собственост май ще им се размине

ШехерезадаМодератор
Anima

#528127 - 24.11.2004 00:17 [Re: фантом]

"оназ жена" не искам да чувам. Ти не приличаш на себе си откакто си я срещнал. Това планети по втори и осми дом срещна ли в хороскоп ще забраня с декрет браковете и връзките!

--------------------
is to create it !

фантом
старо куче

#529376 - 24.11.2004 21:16 [Re: Шехерезада]

mda,ужасно е

omeg@
ж.р.

#531203 - 26.11.2004 01:06 [Re: фантом]

Цитат:

На тоя етап ги гледам като "Каквото дойде все е файда

странен начин на гледане,
слабоздравословен
иии ... някакточен ама как?
гледам/файда =
=> -марс/плутон ?
- 1/8 ?
- хроничност? венера в 1 ?
избираш сам
и после идват точно съответните жени или точно обратното

omeg@
ж.р.

#531274 - 26.11.2004 01:36 [Re: фантом]

И аз съм на ракии(строго академично) в тия венерични времена бирата трудно може да е полезна ... по тукашните земи ако знаеш кви дестилати правят, от всякакви отрови, корени от минзухар, от тинтява, смеси в най-разнообразни съотношения - взимат се основно за дечистив, след храна, подпомагат значи действието на съдържанието на дева/6, също и познатите от анасон, пелин, кактус - те май са си класически аперитивни... абе повечко наблюдавам действието им върху околните рачки и скорпита
... та впечатлителното(за мен интересното) е, че при тях(ракиите ... или рачките и скорпитата? ) вместо мезе има придружителен ритуал за носител,
дозата - доброто въздействие е гарантирано само до 30мл, всяка капка по натам дава страхотни отклонения дори само при един и същ човек - като се замисли човек трябва да съобрази и поетите вина и т.н.
алкохолизма дали не е сбъркан израз на такива знания, е разбира се (вариация по Марс/Нептун )
и още ... горе нали се разбра, че изгарянията по учебник са аспект на марс и венера, а сигнификатор за ръцете си е мерк. - аспекта към него указва причините, примера беше супер за едно лесно за показване нещо, ама не се получи - все си е нужен още някой буден, и при/ради всичкия ми респект към слънчеви асц. и при/ради всичките ми добри отношения с деви - за изчанчени модели на поведението им ни респект, ни съчуствие имам ... и не съжалявам хич!
подходящо беше и да се види началото на 3 къде е - ама твоя си работа

omeg@
ж.р.

#531293 - 26.11.2004 01:42 [Re: Шехерезада]

и овесена има и хмелова има ... само дека треба да се гледа, то дипломирана сестра знам ли, ама за начало все е по-добре(има с какво да ни уплаши един медик всякак, дорде е под уплах, няма да му навреди ), после може и някоя "алтернативна" сестра - алтернативни лечения, и разбира се труженичка в нефтохима по всяко време е добре, ред да има дали е важно аз не знам

ШехерезадаМодератор
Anima

#531361 - 26.11.2004 02:38 [Re: omeg@]

усещаш ли се, как ни вкара това злато, да му търсим по нептуна булка ... аз се предавам, повече не мога да измислям професии. Само се сещам още едно - може да му намерим пък някоя с Нептун в десцедента, че като гледам каква свръхдоза радиация е получил ... клин, клин избива.

--------------------
is to create it !

omeg@
ж.р.

#531364 - 26.11.2004 03:00 [Re: Шехерезада]

Престани да ми говориш в умножително число бре жена,
ти ако се чувстваш вкарана или призована - твоя грижа.
Откъде ли му е дошла мръснишката идея да черпи полициите с бира (ем йефтино ем фаща), че да си "оправи" бакиите за побой на въпросната - сам ли се е досетил, от някой го е научил или е просто държавен стандарт ... не мисля да му ръкопляскам и да го мисля не мисля

фантом
старо куче

#532435 - 26.11.2004 19:57 [Re: Шехерезада]

Цитат:

усещаш ли се, как ни вкара това злато, да му търсим по нептуна булка ... аз се предавам, повече не мога да измислям професии. Само се сещам още едно - може да му намерим пък някоя с Нептун в десцедента, че като гледам каква свръхдоза радиация е получил ... клин, клин избива.

Клин клин избива,вярно е, а бе я ми намерете една жена че една тук не ще да върши работа ..хи хи

фантом
старо куче

#532446 - 26.11.2004 20:14 [Re: omeg@]

Цитат:

И аз съм на ракии(строго академично) в тия венерични времена бирата трудно може да е полезна ... по тукашните земи ако знаеш кви дестилати правят, от всякакви отрови, корени от минзухар, от тинтява, смеси в най-разнообразни съотношения - взимат се основно за дечистив, след храна, подпомагат значи действието на съдържанието на дева/6, също и познатите от анасон, пелин, кактус - те май са си класически аперитивни... абе повечко наблюдавам действието им върху околните рачки и скорпита
... та впечатлителното(за мен интересното) е, че при тях(ракиите ... или рачките и скорпитата? ) вместо мезе има придружителен ритуал за носител,
дозата - доброто въздействие е гарантирано само до 30мл, всяка капка по натам дава страхотни отклонения дори само при един и същ човек - като се замисли човек трябва да съобрази и поетите вина и т.н.
алкохолизма дали не е сбъркан израз на такива знания, е разбира се (вариация по Марс/Нептун )
и още ... горе нали се разбра, че изгарянията по учебник са аспект на марс и венера, а сигнификатор за ръцете си е мерк. - аспекта към него указва причините, примера беше супер за едно лесно за показване нещо, ама не се получи - все си е нужен още някой буден, и при/ради всичкия ми респект към слънчеви асц. и при/ради всичките ми добри отношения с деви - за изчанчени модели на поведението им ни респект, ни съчуствие имам ... и не съжалявам хич!
подходящо беше и да се види началото на 3 къде е - ама твоя си работа

Доста дълъг текст,трябва ми известно време да го осмисля..че все си пишеш закодирано Пък и сега съм на 200 мл. ракия и две големи чаши с вино.Пак правехме банкетче в службата Полицаите не ги черпя лично,баща ми ме измъкна,...някъде четох че караниците и разделите по 2-ри 8-ми са съпроводени с бурни скандали и винаги става въпрос за пари..Доколкото познавам моята рибка е точно на този принцип (упр. на 2-ри в 7-ми) Хваща си някой балък да подпише някакъв документ( в случая щеше да е обезщетение за телесна повреда макар че всичко е инсценирано като нептун)) И щеше да получава нещо като заплата без да си мръдне пръста(нямаше да е първия случай)

Не знам къде е началото на 3-ти ,нямам опит още,искаш ли да ми подскажеш нещо?
Например когато транзитния марс съвпадна с натална венера в 1-ви дом-бях със синини под очите и носех очила за да не се забелязва.
Когато тр. венера беше съвпад с нат.венера венера си изкарах страхотна вечер...
Когато тр.марс мина през натален уран първо ме спряха полицаи с колата заради алкохол(по 3-ти дом) а на по-другата вечер пак при съвпада с уран около ИЦ разбиха наетия от мен апартамент(маЙ ПО 4-ТИ-ДОМ=АПАРТАМЕНТ,чужд- по скорпион в 4-ти.
За сега си мисля че от съвета са ми дали точен час на раждане

ШехерезадаМодератор
Anima

#532492 - 26.11.2004 21:29 [Re: фантом]

Цитат:

Цитат:

Клин клин избива,вярно е, а бе я ми намерете една жена че една тук не ще да върши работа ..хи хи

Айде ... разля се по нептунскаму ... той нали размива всички граници ... и стопява преградите ... май трябва да те запозная с цял взвод жени

--------------------
is to create it !

ШехерезадаМодератор
Anima

#532505 - 26.11.2004 21:34 [Re: omeg@]

Цитат:

Престани да ми говориш в умножително число бре жена,

Ти да не се шашкаш на стелиума ми в скорпи нещо?
Хубус ... без умножителни. Права си, ако не ти - то другите може да се хванат.

Аз не си падам обаче по назиданието - оставям таз работа на теб да свършиш. За мен, човека е в проблем и трябва да му се обясни някакси да спре да се вкарва в проблеми ... заради нептунки.

--------------------
is to create it !

ШехерезадаМодератор
Anima

#532507 - 26.11.2004 21:35 [Re: фантом]

[quote

Май не само, клин, клин избива. Питал ли си се какво ли ще стане ако вземеш, че си хванеш вместо морска нимфа, някоя от монтанско - ще утрепаш транзитния нептун отвсякъде. Направо ще го ошашавиш . Не мислиш ли?

--------------------
is to create it !

фантом
старо куче

#535086 - 28.11.2004 22:38 [Re: Шехерезада]

От Монтанско не знам,обаче друга мафиотка има на хоризонта )) И пак красива по венера))

в риби няма нищо ,само дето ми влиза в 12-тия дом(не е рак) аман от 12-ти,риби и нептун))

ШехерезадаМодератор
Anima

#535110 - 28.11.2004 22:54 [Re: фантом]

Цитат:

От Монтанско не знам,обаче друга мафиотка има на хоризонта )) И пак красива по венера))

в риби няма нищо ,само дето ми влиза в 12-тия дом(не е рак) аман от 12-ти,риби и нептун))

Не се АМАНВАЙ бе човек. Цял ден инсталирам разни програмки да ти пратя снимчица, на която те харесвам.
Ей сега ще ти я пусна в другата тема - усмивки от старите ленти обаче Щото е от преди две години. Маичка се съгласи да я постна тук.

--------------------
is to create it !

omeg@
ж.р.

#535622 - 29.11.2004 11:09 [Re: фантом]

не ти трябва жена себе си преди да си намерил,
вземи опознай графа

фантом
старо куче

#539053 - 30.11.2004 23:43 [Re: omeg@]

Цитат:

не ти трябва жена себе си преди да си намерил,
вземи опознай графа

Е ,аз още година две ще се търся без да се намеря. Ама като монах в манастир не ми се става)))

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Шехерезада 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 3802

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.403 seconds in which 0.362 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.