ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Относно all.BG

Страници: 1
Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
Знам,че
    #567667 - 20.12.2004 22:39

тая тема може да ми коства много.Знам,че може да ме баннат,но все пак съм длъжна да попитам като един редовен потребител на тоя форум-защо се случи това с Master?Всички ние сме били свидетели на далеч по-драстични нарушения на форумските правила.Защо това се случи на човек,който повечето от нас харесват?Защо цял ден не се появи никой от админите или модераторите,който да даде някакво обяснение за случилото се?Мисля,че го дължахте поне на нас,редовните потребители,обикновените простосмърти юзъри.
Признавам си,че много харесвам форумите на all.bg.И не просто ги харесвам-пристрастена съм към тях-факта,че всеки ден надниквам и оставам по няколко часа тук е достатъчно красноречив.
Ако искате-обяснете ни какво става тук и защо така се получи,ако не-ваша воля.
Аз обичам честните и открити взаимоотношения.
И май няма да остана дълго тук.

--------------------
Ние сме ора естете.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
The_unforgiven
Интересен

Регистриран: 04.10.2003
От: София
Re: Знам,че
    #567685 - 20.12.2004 22:54 [Re: Пипи^]

1.Аз много ти се раздвам,но не разбирам защо всички извенъж се юрнахте да напускате форума??? Ако имате воля и желание за това,просто го правете,някой точно това свършиха.Лично аз нямам нищо против когото и да било от тук всички сте ми симпатични.
2.Мишо каза,да не се повдига повече тази тема,защото има още една супер много изчерпателна ето ти линк,за по-лесно ,и едва ли някой от админс ще ти отговори

Редактирано от ЛилиТ (20.12.2004 22:55)

azazella
водолейка

Регистриран: 29.07.2004
От: Пловдив
    #567709 - 20.12.2004 23:21 [Re: Пипи^]

аз мисля че повечето пишещи тук приемате доста лично мненията на другите, най-общо казано ... темите които се пускат ....много присърце бре хора взимате всичко
ми че форумите не са ли направени за забавление и отмора
че то малко ли в реала се плюем и нервничим та и тук да правим такиви лоши работи...
дедазнам де сигурно и аз ако пишех от толкоз време ( като гледам някои колко постинги имат ) щях да се втилясвам толкоз...( в добрия смисъл ...сега...да не ми правите забележки, че то тук малко мода това )
та така де....
има си модератори да следят реда във форума и да решават ...
това че някой се засегнал от нещо си дето някойси му бил написал ми голяма работа .... да си пише... що трябва да му се обръща внимание
подминаваш си му мнението най-така лежерно и даваш нататък си...
големи интриги и бразилски серияли се завъртат иначе...
не че не е забавление за останалите
пък и хора бягат, напускат форума заради таквиз работи чак
и за какво е нужно всичко това?

--------------------
„Не се страхувай от съвършенството, никога няма да го достигнеш!“

МишоАдминистратор
виртуален

Регистриран: 07.09.1999
От: Юесофей
    #567711 - 20.12.2004 23:26 [Re: Пипи^]

Надявам се това да е последната тема тук по този въпрос надут като балон.

Никой не е длъжен да дава обяснения за бан. Въпреки това такова е дадено и на баннатия и на "публиката". Публикуването на лични бележки е много долна проява. Ако някой има нещо да се оплаче, да се обърне към хората, които отделят от ценното си време за да има ред тук. Ако някой търси справедливост, да помисли първо как да я търси.

Не познавам Мастер, но ако наистина е толкова интелигентен и възпитан, на първо място не би публикувал лични бележки, а след като е наказан за това, той не би трябвало оспорва по този неподходящ начин. Изборът си беше лично негов.

Пипи, ти защо поставяш отново тази тема на публично обсъждане, вместо да се свържеш с модератор или администратор? Особено задоволство ли изпитваш като увеличаваш агонията на тази тема? Играта на "аз повече няма да пиша тук" не върви! Никой не е прикован тук насила. Ще ми липсват всички заминали, дори и Мастер, но всеки сам си решава за себе си.

Ако някой види нарушение във форума, да потърси съдействие, не да го казва след като вече има давност. Мод/админите не са господ и не могат да огреят навсякъде.

Смятам темата за изчерпана!

--------------------
.\\:):

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 0 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 1196

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.02 seconds in which 0.004 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.