ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » ALL.BG » Относно all.BG

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Master(banned)
Нерегистриран

Безкрайната сага
    #569750 - 22.12.2004 10:20

Цитат:

Надявам се това да е последната тема тук по този въпрос надут като балон.

Никой не е длъжен да дава обяснения за бан. Въпреки това такова е дадено и на баннатия и на "публиката". Публикуването на лични бележки е много долна проява. Ако някой има нещо да се оплаче, да се обърне към хората, които отделят от ценното си време за да има ред тук. Ако някой търси справедливост, да помисли първо как да я търси.

Не познавам Мастер, но ако наистина е толкова интелигентен и възпитан, на първо място не би публикувал лични бележки, а след като е наказан за това, той не би трябвало оспорва по този неподходящ начин. Изборът си беше лично негов.

Пипи, ти защо поставяш отново тази тема на публично обсъждане, вместо да се свържеш с модератор или администратор? Особено задоволство ли изпитваш като увеличаваш агонията на тази тема? Играта на "аз повече няма да пиша тук" не върви! Никой не е прикован тук насила. Ще ми липсват всички заминали, дори и Мастер, но всеки сам си решава за себе си.

Ако някой види нарушение във форума, да потърси съдействие, не да го казва след като вече има давност. Мод/админите не са господ и не могат да огреят навсякъде.

Смятам темата за изчерпана!

Имам някои думи все пак и смятам да ги кажа, макар най-вероятно да ги изтриете. Банът е крайна мярка - вие го знаете, има си предупреждение - то щеше да свърши по-добра работа, решихте да играете твърдо - ваша воля. Допускам, че наказанието е било справедливо и не е трябвало да огласям бележките - не че споделих нещо лично, опитах се да разплета една интрига от форумка, която честно казано не мога и сега да взема на сериозно. Хванал съм се на номерата - ще ми е за урок друг път на женски истории да не вярвам. Само че не спряхте приказките, които тръгнаха по тоя повод - не аз ги започнах, намесих се, когато вече скандалът се беше развихрил и едни ме обвиняваха, а други защитаваха, но повечето въобще не бяха наясно за какво става дума. И тъй-като не ми беше дадена възможност да отговоря, нито да дам обяснение, реших да ви покажа колко грозно действате срещу мен, като ви отвърна със същото - гадно беше, всички имаха възможност да се уверят в това. И напомних нещо, което често се забравя - модератор не означава непогрешим властелин - вие сте същите хора като тези, които пишат тук и ако искате добро отношение първо вие трябва да дадете пример. Това бяха целите ми, смятам че ги постигнах. И тъй-като тепърва няма как да се върнат нещата постарому - най-малкото вече не гледаме по същия начин по тоя въпрос, смятам че раздялата би удовлетворила всички засегнати. Затова молбата ми беше да изтриете всичко написано от мен и да ме заличите - така ще си осигурите търсеното спокойствие и няма да ви безпокоя повече. Толкова много ли искам?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Arokhhh
Нерегистриран

I men me bannaha
    #569843 - 22.12.2004 10:57 [Re: Master(banned)]

i to bez sqkva pri4ina , no po princip ne mi puka osobenno , 6oto za napred smqtam da si pi6a samo po tozi na4in s tozi si nik bez da si praviq registraciq. Kato sa te bannali dremeti na onazi rabota. Ha nazdrave Mastare i veseli praznici.

МишоАдминистратор
виртуален

Регистриран: 07.09.1999
От: Юесофей
Re: Безкрайната сага
    #570605 - 22.12.2004 20:16 [Re: Master(banned)]

Айде изказа се, сега спокоен ли си?

Мненията няма да бъдат изтрити.

--------------------
.\\:):

МишоАдминистратор
виртуален

Re: I men me bannaha
    #570608 - 22.12.2004 20:22 [Re: Arokhhh]

Цитат:

i to bez sqkva pri4ina , no po princip ne mi puka osobenno , 6oto za napred smqtam da si pi6a samo po tozi na4in s tozi si nik bez da si praviq registraciq. Kato sa te bannali dremeti na onazi rabota. Ha nazdrave Mastare i veseli praznici.

Ти, злобно човече, няма да се правиш на неоправдан. Беше си изгонен, че дори и сам си замина. А сега се връщаш само да пишеш врели некипели. Е няма да стане.

--------------------

Arokhhh
Нерегистриран

Re
    #570739 - 22.12.2004 22:50 [Re: Мишо]

Цитат:

Цитат:

Ти, злобно човече, няма да се правиш на неоправдан. Беше си изгонен, че дори и сам си замина. А сега се връщаш само да пишеш врели некипели. Е няма да стане.

Qvno trqbva da ti izqsnq nqkolko ne6a koito ne si razbral. Edno e da se majtapi6 kato az otvreme na vreme se majtapq, dugo e ot zloba da razdava6 banove nalqvo i nadqso - koj e zloben v slu4aq az ili ti. Misleh ,4e movem da pogovorim normalno no qvo sum se lugal.

p.p.

Do kolkoto znam ne sum zakreposten v neta na edno mqsto i poradi tazi pri4ina ne stoq samo tuk (osven tva v neta vlizam kogato iskam da si po4ina) - minavam otvreme na vreme , no kato ne vizdam nikakva promqna ne se zadurzam mnogo.

Kakto se kazva ziv i zdrav budi i weselo izkarvane na praznicite .

МишоАдминистратор
виртуален

Re: Re
    #570749 - 22.12.2004 22:57 [Re: Arokhhh]

Аз злобен? Не виждаш ли колко те търпях и търпя? Ти сериозно ли си вярваш?

Аре къш!

--------------------

Master(banned)
Нерегистриран

#570959 - 23.12.2004 08:32 [Re: Мишо]

Цитат:

Някакво обяснение ще дадеш ли или просто щото така ти е кеф в момента?

Орешка
квантолиристка :)

Регистриран: 17.08.2001
От: Мирандия
    #571352 - 23.12.2004 13:37 [Re: Master(banned)]

А защо ти е нужно мненията ти да бъдат изтрити? Не е необходимо ....... аз като си бях зърнала от най-първите постинги ... знаеш ли колко е интересно... ...... ей тъй да се втрещиш: бляяяяяяя туй аз ли съм го писала ..

--------------------
Пусть бесится ветер жестокий
В тумане житейских морей.
Белеет мой парус такой одинокий
На фоне стальных кораблей

Орешка
квантолиристка :)

Регистриран: 17.08.2001
От: Мирандия
    #571359 - 23.12.2004 13:40 [Re: Master(banned)]

Цитат:

Цитат:

Някакво обяснение ще дадеш ли или просто щото така ти е кеф в момента?

не виждаш ли че пише че е "петъчен" ...... да ти кажа под секрет... някъде прочетох... че и другият модератор е бил болен... пък се чудех защо такива реакции... ами разбира се не е Господ че да схване и твоята ситуация - представи си като си болен и на теб какво ти е - искаш спокойствие, тишина, да не се напрягаш да те безпокоят...

--------------------
Пусть бесится ветер жестокий
В тумане житейских морей.
Белеет мой парус такой одинокий
На фоне стальных кораблей

Master(banned)
Нерегистриран

#571422 - 23.12.2004 14:17 [Re: Орешка]

Като ще е раздяла да е пълна - като не ме щат, нека ме махнат изцяло. Инак какво излиза - наказват те за щяло и нещяло и трябва едва ли не да си им благодарен. Искам да се махна, но изцяло - половинчати неща не обичам. Техническият проблем е нулев, ако имат достъп до базата данни - заличават ме от раз и без усилие. Въпрос е на желание. А инак пробват някакви смехотворни заплахи и репресии - реша ли да пиша, ще пиша - и нов ник ще си регистрирам и така анонимен имам възможност, не ми се занимава с глупости обаче, затова помолих не веднъж просто да ме махнат. Мишо отказа, но не каза причината, затова си я търся
Предложих мирно решение - искам развод по взаимно съгласие. И понеже въпроса е принципен, смятам да си отстоявам правата.
Баннат от санкции не се бои

Страници: 1 | 2 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Мишо, Дон Кихот 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Можете да добавяте нови теми
Можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2082

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.007 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.