ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Емиграция и работа в чужбина » Работа в чужбина

Страници: 1
bayatov
Нерегистриран

Студентски бригади в Англия
    #629882 - 03.02.2005 23:52

Студентски бригади в Англия, бране на ягоди.За повече информация www.brigadi.info

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Valar
прахосник

Регистриран: 08.01.2005
От: Германия
Re: Студентски бригади в Англия
    #630252 - 04.02.2005 13:16 [Re: bayatov]

Стига сте лъгали хората де!

Stabilen
барманче
**

Регистриран: 09.12.2004
От: Dubai
    #630281 - 04.02.2005 13:27 [Re: Valar]

Не им омръзна да лъжат хората!!!!!!

Valar
прахосник

Регистриран: 08.01.2005
От: Германия
    #630301 - 04.02.2005 13:39 [Re: Stabilen]

ОК, може би беше редно да обясня защо казвам, че лъжат, но тъй-като казах нещо по-въпроса няколко теми по-долу ми се стори ненужно.
Значи... въпросният господин е представител на S&A Produce, които действително набират 'бригадири' за работа през лятото. Само дето местата за идното лято са вече запълнени, и както може да се види на страницата им, дори има списък с хора, които са кандидатствали за работа, но не са били одобрени и, от който списък евентуално ще се набират работници в случай, че има трябват още. Г-н Баятов пусна няколко съобщения с връзка към неговия сайт и в един от тези постинги аз попитах как така набира хора за гореупоменатия работодател, който твърди, че вече е запълнил всички работни места за лято 2005. Отговор не получих, а на место това се появи тази нова тема...

bayatov
Нерегистриран

#632608 - 06.02.2005 14:40 [Re: Valar]

Здравейте, искам да дам разяснения на всички които имат съмнениня. СА Produce набира около 2000 човека за лято 2005 като там работа започва от края на януари. Това включва подготовка на полетата за престоящия сезон. До сега СА Produce не са имали agent в България. Те са оператори по програмата САВС от 2004 година. Главно работята с Украйна, Молдова, Беларус. Съществуващия списък на сайта им е от 2004 година. Поради това в него няма български имена. Като agent на СА Produce аз имам квота от 20 човека за лято 2005 които трябва да започнат работа на 9 Май. Имената на хората които са подали документи чрез мен ще бъдат обявени в средата на април.Ако някой има въпроси моля да ми пише на е-мейл ICQ, или телефон 00447851253728 за да получи разяснение.Няма смисъл от такива постинги преди да сте проверили лично.

Редактирано от Diddy (07.02.2005 16:26)

radogeorgiev78
неориентиран

Регистриран: 27.01.2017
    #3388641 - 05.02.2017 14:07 [Re: bayatov]

Студенткси бригади в Англия!

Здравейте, след много търсенета, четения във форуми за фалшиви оферти и фирми, най-накрая ABC Abroad[/url] ! Не предлагат работа като бране на ягоди и къртовски труд на полето. Масово офертите им са в хотели, като ми помогнаха да си намеря и втора работа. Осигуриха ми квартира, дори имаше оферта с осигурена храна, но аз си набелязах друга, от която останах изключително доволен.

Редактирано от Nadin (05.02.2017 16:58)

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 5 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:   

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2009

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.072 seconds in which 0.058 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.