ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Женски клуб

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Креми
най-миличка

Регистриран: 09.06.2004
От: Fort Worth,TX
Re: С грим в къщи?
    #666805 - 28.02.2005 00:30 [Re: V.I.P]

Аз,много не си падам по грима.Слагам ,но много рядко .Вкъщи изобщо не слагам ,нито пък като ходя до близкия магазин.Натурална съм,тъй да се каже.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
perliczka
śliczna

Регистриран: 09.11.2004
От: Пловдив
    #666864 - 28.02.2005 01:29 [Re: Nadin]

Така, като си говорите за почистване на грим преди лягане - да не би да има някой , който си ляга с грим за Бога .

Аха. Винаги спя с грим. Не се смейте. В момента, в който реша, че ще спя, това означава че вече не мога да гледам. Ако си измия очите, после ми е кофти да заспя. А като се прибера у нас изобщо не се сещам че имам грим за миене. Преди лягане само зъбите. Че аз спя с очилата и като започнат да ми убиват само си ги намествам ако се събудя, вие ми говорите за грима! Еййй мързела е голям човек...

П.С. Някой да знае хапчета против мързел? Баба ми казва, че ако ме боли колкото ме мързи, досега да съм умряла от болка

--------------------
"В природата на жените е да отричат очевидностите, позовавайки се на предчувствия." Балзак
"Най обичам да съм змия... Ем си одим, ем си лèжим!"

Дарла
вечно замечтана

Регистриран: 06.12.2004
    #666876 - 28.02.2005 02:07 [Re: perliczka]

E не ти ли се възпаляват очите от него?

--------------------
Шамар да е - аванта да е

NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #666885 - 28.02.2005 02:17 [Re: perliczka]

Цитат:

Аха. Винаги спя с грим

Е, очевидно в по-горният постинг се изказах неподготвена .
За да бъда откровенна ще кажа , че ми е трудно да си представя , че някой може да си легне с грим, ако е след щур купон или по малките часове - може би е обяснимо донякъде , ама пак не съм склонна да го приема .

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

V.I.P
куха лейка

Регистриран: 14.09.2003
    #666894 - 28.02.2005 03:14 [Re: Nadin]

Абе, аз като се кача на черешата хич не ми е до сваляне на гримове и щуротии. Гледам само да помириша възглавницата и да отнеса плувката

--------------------
Абе, писна ми вече... искам да се возя на Маруся!

Drebosuchko
агресийка
**

Регистриран: 19.05.2004
От: София
    #666957 - 28.02.2005 08:16 [Re: Nadin]

И аз си го махам винаги, ако ще да са ми кашкавалени краката, да изхабя цялото тоалетно мляко, иии.... отсекъде да съм вързала кънките пак намирам сили да допълзя и да го махна Но ако не го махна, на другия ден ще ми трябва цяло шише Визин да си оправя очите
А иначе в къщи не съм с грим, рядко само спирала

--------------------
It's better to try and fail than to fail to try

Nell
фея

Регистриран: 25.03.2004
От: градът на мечтите
    #667090 - 28.02.2005 10:36 [Re: Drebosuchko]

Аз вкъщи никога не слагам грим...нещо не се чувствам комфортно да се мацотя като няма да излизам никъде освен това няма начин да заспя ако не съм си почистила лицето а почистването ми е досадно;)) Напоследък забелязвам че все по рядко слагам грим и навън -само спирала и гланц на устните и то не всеки ден...:)

--------------------
THE GREATEST THING THAT YOU WILL EVER LEARN IS JUST TO LOVE AND BE LOVED IN RETURN...

MIK
Нерегистриран

#667098 - 28.02.2005 10:43 [Re: Креми]

Цитат:

Аз,много не си падам по грима.Слагам ,но много рядко .Вкъщи изобщо не слагам ,нито пък като ходя до близкия магазин.Натурална съм,тъй да се каже.

С теб съм,ДА на натуралните жени...

Just a girl
много игрива:-)

Регистриран: 13.08.2004
От: там, откъдето изгрява слънцето
    #667210 - 28.02.2005 11:48 [Re: Nadin]

Хора всякакви. Знам за едно момиче, което било голяма фенка на спиралата. Съответно вечер не си почиствала лицето, а на сутринта нанасяла нов слой спирала Не мога да си представя на какво са приличали миглите й И изобщо как е смогвала да ги повдига с толкова наплъстен грим

Иначе аз също не съм много запалена по грима. Предпочитам лекия грим, а не такъв, че от сто километра да личи. Вкъщи не нося грим изобщо. През работно време използвам гланц задължително и чат пат червило.
И по този начин доста контрастирам на другата ми колежка, която пък се гримира като за световно.

Имам чувството, че ако си гримирам всеки ден, ще ми писне много бързо и затова по-рядко, да е по-сладко

--------------------
"Everyday is a gift even if it sucks"

The mermaid
дете на Пирея

Регистриран: 12.02.2005
От: Морето...
    #667447 - 28.02.2005 14:06 [Re: Just a girl]

Аз пък също съм за разнообразието

Никога вкъщи не стоя с грим. Не само че е некомфортно, но и ми се зачервяват очите. Пък и чашите с кафе много се цапат от червилото.

Иначе за през седмицата предпочитам съвсем лек грим- спирала, светли сенки, гланц. Но обикновено слагам само едно от тези неща.
Разбира се, има поводи, в които тъмен и подчертан грим също е елегантен. Ако си сложа обаче молив например, докато се мотам вкъщи през някоя ваканция... после дни наред няма да мога да прогледна.

п.п. И не, не спя с грим. Струва ми се най-малкото абсурдно. Да не говорим колко е вредно за кожата. Въобще, дами, осъзнайте се.

--------------------
"Красивото и нежно име с остър ръб ... " П.П.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 10 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9926

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.027 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.