ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Общество » Женски клуб

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Креми
най-миличка

Регистриран: 09.06.2004
От: Fort Worth,TX
Re: С грим в къщи?
    #668238 - 28.02.2005 23:10 [Re: Just a girl]

Ей ,подсети ме за ученичските години и за моята дружка.Тя слагаше в спиралата вакса за обувки. После тая гадост си я слагаше на очите.И аз съм пробвала един -два пъти.Как не сме ослепели незнам,и с какъв акъл най-вече сме го правели??
Випке ,сори,че кривнах от темата.

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
perliczka
śliczna

Регистриран: 09.11.2004
От: Пловдив
    #668388 - 01.03.2005 02:23 [Re: The mermaid]

Ем може да съм абсурдна, но тва е положението. Имам по-важни неща да правя явно. А очите не ми се възпаляват всъщност. На сутринта тъкмо за събуждане се измивам със сапунец, наклепвам се с крем и денят може да започне. Пък и напоследък не се гримирам много, не знам защо. Иначе специално за вкъщи да се гримирам ако нямам гости или нещо... казах нещо за мързела по-горе
Явно имам непоносимост към дългото гримиране и почистване на грима след това. Сестра ми едно време се разправяше с грима си по цели часове, в буквалния смисъл и страшно се изнервях. Аз се гримирам за 10 мин., освен ако не слагам очна линия, ама в това съм още новак и за т'ва

--------------------
"В природата на жените е да отричат очевидностите, позовавайки се на предчувствия." Балзак
"Най обичам да съм змия... Ем си одим, ем си лèжим!"

Пипи^
суросинкява на цепленки

Регистриран: 09.04.2003
    #668623 - 01.03.2005 10:28 [Re: V.I.P]

Не съм много голяма фенка на гримовете май...Червило и спирала слагам,обаче сенки-хич ме няма.А в къщи врътвам понякога едно червило-ей така,за самочувствие

--------------------
Ние сме ора естете.

LOVEme
Ентусиастка

Регистриран: 12.07.2004
От: София
    #668664 - 01.03.2005 11:02 [Re: V.I.P]

Не ме мързи да се гримирам, даже ми доставя удоволствие, но вкъщи не нося грим, за да си почива кожата. Има дни, в които напълно умишлено си правя почивка. Ако излизам на пазар или някъде на бързо, с кучето например, също не виждам никакъв смисъл...Освен това човек като е на 20 години без грим, изобщо не е страшно - все пак колкото и гримът да ни разкрасява, сме истински тогава, когато нямаме капчица грим. Вкъщи ми се случва да слагам грим само ако има някакъв специален повод - някакъв празник, гости, купон или нещо подобно.
Колкото и да съм смазана вечер, не пропускам да си махна грима, защото нося лещи и това би било пагубно за тях...да не говорим колко е вредно за кожата. Не искам на 40 години да заприличам на бабичка

--------------------
Живея, за да обичам. Обичам, за да живея.

Gwendolin
wacky

Регистриран: 08.01.2005
От: Не от София.
    #669267 - 01.03.2005 17:12 [Re: V.I.P]

Пробвах,ама имам много гаден навик с повод и без повод да си търкам очите....Познай на к`во заприличвам.Затова я карам натурално.

--------------------
Когато се затвори врата,се отваря прозорец.

MissN

Регистриран: 27.10.2004
От: in the middle
    #671191 - 02.03.2005 18:17 [Re: V.I.P]

аз вкъщи се гримирам доста често но не винаги а за навън просто не мого да изляза без да се гримирам.Що се отнася до спането с грим и аз като се понапия или пък много ми се спи не го махам....сигурно защото нищо ми няма на очите на сутринта...за да съм честна май повече се притеснявам на какво ще заприлича възглавницата от грима защото от бяла става....

Rhiannon
white wolf

Регистриран: 04.11.2003
От: Rivia
    #676758 - 07.03.2005 14:00 [Re: V.I.P]

Никакъв грим, независимо дали съм в къщи, или не. Е от време на време, съм с червило навън, ама то е кат си забравя балсама за устни. И много, много рядко нося цялостен грим, който при мен изключва пудри и фон дьо тен.

--------------------
"No word matters. But man forgets reality and remembers words." - Roger Zelazny (Lord of Light)

The_unforgiven
Интересен

Регистриран: 04.10.2003
От: София
    #677425 - 07.03.2005 20:04 [Re: Nadin]

само вазелин,но това не е грим...и мен ме мързи вечер! ;-)

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin, Hard Rock fan 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 9926

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.025 seconds in which 0.006 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.