ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Наш дом

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
ozone
неориентиран

Регистриран: 07.03.2005
От: София
Душ-кабина?
    #709762 - 28.03.2005 16:54

Някой може ли да ми кажи в какъв порядък вървят цените на сносните душ-кабини? Нямам предвид тези с екстри като хидро-масажи и т.н. Просто кабина. Тенкс предварително

--------------------
www.odyssey-bg.com

--------------------

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
HeHaCuTHa
HenPegcKa3yeMa

Регистриран: 10.01.2005
От: Варна
Re: Душ-кабина?
    #712310 - 30.03.2005 12:35 [Re: ozone]

300-1000лв

RAVAK
Нерегистриран

#713409 - 30.03.2005 21:07 [Re: ozone]

Претендирам,че доста разбирам от тези неща.В никакъв случай не си купувайте душ кабина от 300 или 500лв.Само параваните са поне 580лв.за овална кабина.За квадратни са поне 450лв.Това са цени за размер 90X90см.Освен това ви трябва и ваничка(поддушово корито)-заедно със сифон и уплътнения около 320лв.Общо около 800лв.за квадратни до около 900лв(+-15,20лв)за овални.Става въпрос за качествени неща.При това тези цени са наистина за семпли модели без излишни екстри и остъклени в пластмаса.За стъкло прибавете поне още 90лв.Не се подвеждайте по ниските цени на разни китайски,турски или български кабини.Да не говорим за евтини италиански или испански.Гледайте да не са на ролки,а движението да се извършва от плъзгачи.Никакви компромиси не бива да се правят с душ кабината.Тя е нещо,което се ползва често(лятото и по няколко пъти на ден)!Не можете постоянно да седите с отвертка в ръка-ако си вземете кабина на ролки това ще ви се случи!Знам точно кои са най-добрите кабини,но ще си помислите,че ги рекламирам,затова ще се спра до тук.Пообиколете малко магазините-на всяка цена настоявайте вие лично да отваряте и затваряте вратите на душ кабините.От мен толкова и запомнете ПЛЪЗГАЧ-А НЕ РОЛКИ(КОЛЕЛЦА)Успех!

ozone
неориентиран

Регистриран: 07.03.2005
От: София
    #713818 - 31.03.2005 09:21 [Re: RAVAK]

Thanx!

--------------------
www.odyssey-bg.com

--------------------

Sуbil Ramkin
щастлив заплес

Регистриран: 21.01.2004
От: София най-често
    #728179 - 10.04.2005 16:52 [Re: RAVAK]

а кое ми викаш плъзгач???

--------------------
matador..!!, matador..!! a donde vas matador

Нерегистриран

#1156514 - 11.02.2006 09:48 [Re: RAVAK]

Цитат:

Претендирам,че доста разбирам от тези неща.В никакъв случай не си купувайте душ кабина от 300 или 500лв.Само параваните са поне 580лв.за овална кабина.За квадратни са поне 450лв.Това са цени за размер 90X90см.Освен това ви трябва и ваничка(поддушово корито)-заедно със сифон и уплътнения около 320лв.Общо около 800лв.за квадратни до около 900лв(+-15,20лв)за овални.Става въпрос за качествени неща.При това тези цени са наистина за семпли модели без излишни екстри и остъклени в пластмаса.За стъкло прибавете поне още 90лв.Не се подвеждайте по ниските цени на разни китайски,турски или български кабини.Да не говорим за евтини италиански или испански.Гледайте да не са на ролки,а движението да се извършва от плъзгачи.Никакви компромиси не бива да се правят с душ кабината.Тя е нещо,което се ползва често(лятото и по няколко пъти на ден)!Не можете постоянно да седите с отвертка в ръка-ако си вземете кабина на ролки това ще ви се случи!Знам точно кои са най-добрите кабини,но ще си помислите,че ги рекламирам,затова ще се спра до тук.Пообиколете малко магазините-на всяка цена настоявайте вие лично да отваряте и затваряте вратите на душ кабините.От мен толкова и запомнете ПЛЪЗГАЧ-А НЕ РОЛКИ(КОЛЕЛЦА)Успех!

NadinАдминистратор
Charmed

Регистриран: 17.05.2002
От: The Windy City
    #1156783 - 11.02.2006 16:41 [Re: RAVAK]

Какъв е смисъла някой да цитира чуждо мнение без да даде какъвто и да е коментар заедно с цитата ?

--------------------
Ако искаш да бъдеш чут, първо се научи да слушаш.

Нерегистриран

#1208982 - 28.03.2006 14:30 [Re: RAVAK]

Не е ли скъпичко за душ кабина

Нерегистриран

#1339245 - 13.07.2006 14:54 [Re: RAVAK]

Цитат:

Цецо
ПИЧ

Регистриран: 02.04.2003
От: Карлово, BG
    #1339907 - 13.07.2006 23:07 [Re: RAVAK]

Пак ли се самоцитираш? Или модераторските препоръки не важат за теб?
Май е време анонимни да не могат да пишат тук... МОД, какво ще кажеш?

--------------------
Биват прочути и забранени. Те са измислили дясно и ляво
и мислят петото измерение. Непримирими към бог и дявол.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 10 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Nadin 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 29143

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.024 seconds in which 0.003 seconds were spent on a total of 14 queries. Zlib compression enabled.