ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Хомеопатия и Алтернативна медицина

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Мимето
информираща
**

Регистриран: 12.08.2004
От: Чикаго
За хомеопати4но лекарство за отслабване?
    #735024 - 14.04.2005 22:06

Искам да питам кое е това лекарство хомеопати4но което струва около 11лв. и е за отслабване/т.е./ за хора с наднормено тегло и убивало апетита?

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Hamaelleon

Регистриран: 16.10.2004
От: София
Re: За хомеопати4но лекарство за отслабване?
    #736792 - 15.04.2005 21:59 [Re: Мимето]

няма такова
някой много яко те пуска по пързалката
мисля, че и във форум Хомеопатия в dir-a отговорът е същия..

--------------------
www.date-dreaming.com www.vlkomarov.info www.myastrodata.com

Еленика
beauty seeker

Регистриран: 13.03.2005
    #737037 - 16.04.2005 03:23 [Re: Мимето]

Може би става дума за билковите капки "Нова Фигура", които в упътването са представени като хомеопатични, макар че това не е точно. При някои хора те убиват апетита.

Vlado
неориентиран
*

Регистриран: 17.11.2003
    #737587 - 16.04.2005 18:08 [Re: Еленика]

ЧуХ ЧЕ ИМА ПОДОБНО ТАКОВА И СТРУВА 50лв

Milko
почетен член
**

Регистриран: 10.04.2005
От: Шумен
    #738072 - 17.04.2005 08:38 [Re: Vlado]

Ей дебелани НЯМА такова лекарскво.Истината е ГЛАД,спорт и др. подобни /например секс/. Виждали ли сте дебели хора от Освиенцим? - НЕ! Извинете за сравнението, но гладът би Ви помогнал много.Помислете още веднъж дали пък някой не Ви харесва точно такива?!А?

--------------------
Бъди себе си!

D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

Регистриран: 12.04.2001
От: Варна
    #738324 - 17.04.2005 13:36 [Re: Milko]

мисля че се казваше Cefamadar, направено от вид храст.подтиска глада

Еленика
beauty seeker

Регистриран: 13.03.2005
    #744808 - 21.04.2005 13:49 [Re: Milko]

Ти пък как така реши, че сме "дебелани"??

Аз например съм 50 кг, едва ли другите са много повече.

При това, ако бях на твое място за Освиенцим не бих споменавала ИЗОБЩО, нито пък бих се намесвала в разговор, в който няма какво да кажа, още повече по толкова груб начин...

Мимето
информираща
**

#745737 - 21.04.2005 21:59 [Re: D-r Kostova]

Blagodaria ti d-r Kostova naistina tova e lekarstvoto i mnogo mi go hvaleha po 3-4kg. se svalialo na mesec

Maggie
~The black rose~

Регистриран: 05.11.2003
От: ~Melbourne, Australia ~
    #746030 - 22.04.2005 04:57 [Re: Мимето]

Kaжи какьв е ефекта след като го пробваш, ако нямаш нищо против разбира се.

Успех

--------------------
The biggest risk in life is not taking one!!!
----------------------

Iskrica_Nadejda
мама на трима

Регистриран: 10.12.2003
От: Плевен
    #747480 - 23.04.2005 01:33 [Re: Мимето]

Ето малко повече информация,която открих:

Цефамадар
Cefamadar е лекарствен продукт под формата на таблетки и капки за лечение на затлъстявяне, съдържащ като единствено лекарствено вещество препарат от изсушена кора на Calotropis gigantean ( Madar)

Количествен и качествен състав
10 ml капки съдържат:

Активно вещество: Madar dil. D4 (Calotropis gigantea) 10 ml

1 таблетка съдържа Madar ( HAB 34) trit.D4 Calotropis gigantean 250 mg

Според хомеопатичните медицински принципи регулира центъра на глада и ситостта в ЦНС и води до намаляване на апетита.

Ефективността и поносимостта на Цефамадар са изпитани в многобройни клинични проучвания като средната редукция на тегло, като дори при прием на Цефамадар за 4 седмици теглото достига до 30% от изходните стойности. Средната редукция на тегло за целия колектив пациенти е 2,8 кг за 4 седмици и 4,9 за 8 седмици. 91,8% от пациентите са с отчетлива редукция. Резултатът отговаря на целта на лечението, като самите пациенти определят много добрия отговор на терапията , респективно добрата ефективност на продукта с намаляване на апетита и/или засилване на своята издръжливост при спазване на комплексните мерки за редуциране на теглото.

Българският опит:
Открито, проспективно проучване при 60 пациенти / 40 възрастни и 20 деца/, приемащи в рамките на 3 месеца Cefamadar в обичайните дозировки. Болните бяха проследени на първия месец от началото на лечението и в края на проучването- на третия месец. Проследяването включваше измерване на тегло, изчисляване на BMI , артериално налягане и лабораторни показатели: кръвна захар, общ холестерол, триглицериди, HDL- и- LDL – холестерол.В хода на лечението 55 от общо изследваните 60 пациенти постигнаха редукция на теглото /91,7%/. Не бяха регистрирани странични ефекти от лечението. Според авторите: “Медикаментът е безопасен за приложение, няма лекарствени взаимодействия, с много добра поносимост и без странични действия. Може да бъде прилаган в продължителни курсове без опасност от привикване или изчерпване на ефекта му. Предимство на медикамента е приложението му в детската възраст, където възможностите за терапевтично повлияване на затлъстяването са много ограничени”

Цефамадар е единственото лекарствено средство, подходящо за деца над 4 годишна възраст!

Дозировка и начин на употреба:
Възрастни приемат по 1 таблетка / 5-10 капки/ 1-3 пъти дневно, Деца от 4 до 6 години приемат по 5 капки 1-3 пъти дневно; деца от 6 до 12 години –7 капки 3 пъти дневно.Да се приема 15 мин преди хранене.

Специални противопоказания и специални предупреждения за употреба:
Cefamadar ® капки съдържа 72 обемни % етанол . Представлява опасност за страдащите от чернодробни заболявания, алкохолизъм, епилепсия, мозъчни увреждания или заболявания, както и за бременни и деца под 4 годишна възраст.

Лекарствени и други взаимодействия:
При приемане на други лекарства е необходима консултация с лекар.

Бременност и кърмене:
Според общата медицинска практика продуктът не трябва да се използва по време на бременност и кърмене без консултация с лекар.

Нежелани лекарствени реакции:
Няма известни.

Специални условия на съхранение:
Не се изискват специални условия за съхранение.

Да се съхранява на място, недостъпно за деца!

Източник:ЛИБРА АГ

--------------------
“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!"

DrB
Нерегистриран

#747534 - 23.04.2005 05:22 [Re: Hamaelleon]

da si chuval za Ephedra ?

D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

#747542 - 23.04.2005 06:56 [Re: DrB]

тука я няма
ако имате инфо ...постнете моля

Мимето
информираща
**

#748773 - 24.04.2005 12:21 [Re: Iskrica_Nadejda]

Много подробна информация благодарности

Hamaelleon

#754335 - 27.04.2005 23:53 [Re: DrB]

Teamster's Tea, има връзка (според Бьорике MM) с друго малко хомеопатично лекарство, Lycopus Virginicus
Иначе за Ephedra vulgaris има малко информация, лекарството е доказано от д-р Муравьов, в Русия. Клиничните показания са астма, екзофталмична гуша, главоболие, тъпа болка в областта на далака.
За какво е въпроса?
Проблемът с килограмите е строго индивидулен, макар и по отношение на патологията с която се занимава медицината нещата често да са подобни.. т.е двама пациенти с наднормено тегло на 90% ще получат различни хомеопатични лекарства; и най-вероятно еднакви алопатични.. идеята на някои хора - скоро имах разговор с един приятел-фармацевт - е да намерят някакво лекарство от което да изкарат парички, пак за пари става дума.. то покрай медицината само за пари става дума.. особено ако му лепнат и етикета "хомеопатично"..
Така се раждат митовете покрай Гинко Билоба или Осцилококцинум и сродни..
Пък комбинираните Боаронски бози хич няма да ги коментирам..
Единственият съвет, който мога да дам на хора с подбни проблеми е да се обърнат към добър класически хомеопат, вместо да дават пари за лекарства, обещаващи им чудодейно отслабване срещу еди колко си пари..

--------------------

Hamaelleon

#754584 - 28.04.2005 10:06 [Re: Iskrica_Nadejda]

Точно в момента чета описанието на Calotropis Gigantea в хомеопатичната ММ.. принципно е описано като следващо добре Mercurius в случай на сифилис.. има споменати някои клинични показания и само в едно изречение:
Obesity, while flesh decreases, muscles become harder and firmer. - става дума за прекалена пълнота.. нещо не схванах.. пи 50 кг и търсете лекарство за отслабване - мисля, че лечението е на бръмбарите в главата, там е проблемът
Само добре, че е в ниска децимална потенция.. иначе бързо ще разберете защо това лекарство не е за вас.. в хомеопатията всичко се предписва индивидуално, за един ще е Sulphur, за друг ще е Pulsatilla.. и ли там каквото му е нужно за дадения момент.. няма такива лекарства, които да действат по еднакъв начин при всички.. не е хомеопатия това, а шарлатанщина Но пък такава от която някой печели пари за ваша сметка..

--------------------

Iskrica_Nadejda
мама на трима

Регистриран: 10.12.2003
От: Плевен
    #755888 - 29.04.2005 01:30 [Re: Hamaelleon]

Аз съм абсолютно съгласна с това,което пишеш.Информацията я открих,за да помогна на момичето,което я търсеше.Иначе лекувам себе си и семейството си изключително с хомеопатия.И нашия доктор е Елия Костова

--------------------
“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!"

DrB
Нерегистриран

#755935 - 29.04.2005 04:27 [Re: Hamaelleon]

Иначе за Ephedra vulgaris има малко информация, лекарството е доказано от д-р Муравьов, в Русия. Клиничните показания са астма, екзофталмична гуша, главоболие, тъпа болка в областта на далака.

..i vkarvane na pacienta v groba..imnno poradi tova Ephedra veche e nelegalno da se prodava v USA zashto:

1. Infarkti
2. insulti
3. status asthmaticus
4. pseudotumor cerebri (glavobolie, migrena)
5. Tireotoksikoza ( tiroiden storm )

No Ann Nikole Smith naistina otslabna Ephedra + liposukcia + amphetamini

ne znam za Dr Muraviov ama v USA ako prodavash Ephedra shte imash problem..

inache za boaronskite bozi, hapcheta za otslabvane i tn sum suglasen s tebe..az shte pribavia i razlichnite dieti nishto ne rabotie..

Hamaelleon

#757116 - 29.04.2005 19:13 [Re: Iskrica_Nadejda]

Проблемът с килограмите е индивидуален.. трябва да се третира при опитен класически хомеопат..
Чел съм разни неща по темата.. на всеки от изследваните беше дадено/е давано различно лекарство.. и то от поликрестите обикновено.. а не от малките лекарства.
Силно се съмнявам, че лекарства от рода на споменатия Цефамадар ще имат ефект.. и няма значение какво пишат там за него.. и ме дразни как хората се хващат на въдицата, че като на някоя кутийка пише "хомеопатично" и че то наистина е такова: C. gigantea може и да е потенциран до D4 по хомеопатичната методика, но това не е достатъчно!
ВАЖНОТО Е КАК СЕ ИЗПОЛЗВА ТОВА ЛЕКАРСТВО И ВЪЗ ОСНОВА НА КАКВО СЕ ПРЕДПИСВА!!!
Не знам как трябва да се обясни, че хомеопатията не е алопатия, т.е проблем Х -> лекарство Y за всички хора; а е проблем Х -> лекарство Y за г-н А, W за г-жа B, Q за г-н C и т.н.
И то проблемът не е само, че хората си дават парите за какви ли не "хомеопатични" бози, ами могат и реално да си навредят!

--------------------

Hamaelleon

#757124 - 29.04.2005 19:17 [Re: DrB]

Точно така.. само дето ме съмнява, че е станало недоразумение.. ще ти пиша за какво става на въпрос тази нощ..
Искаш ли да се обзаложим до какво ще доведе използването на Цефамадара при хората при които не е покзано, т.е при повечето.. ако го пият достатъчно дълго?
Говори ли ти нещо термина 'доказване на лекарството'? Знам, че да.. все пак се изказваш за хомеопатията осбено подготвен..

--------------------

elaps
ентусиаст

Регистриран: 25.05.2004
    #757349 - 29.04.2005 22:57 [Re: Hamaelleon]

Понеже си много ученолюбив, ти изпращам ММ на Мърфи. Онова подчертаното, означава, че при обезитас, когато телесната маса намалява, мускулите стават твърди.
успех.

Как мина курса ти, нищо не казваш. Ш Котката си мълчи. Няма ли да кажете нещо?

REMEDY NAME:CALOTROPIS GIGANTEA

Calo. Calotropis gigantea. Madar Bark. N. O. Asclepiadacae. East India. The root-bark is called Mudar, Mirdar, Yercum. Tincture or trituration of bark of root. Tincture of the milky juice. Historical dose: Tincture and all potencies.
The expressed juice, root and bark have been extensively used in the East for their emetic, sudorific, alterative and purgative qualities. The fresh juice is considered a valuable remedy in skin disorders.
Dr. Gramm of Philadelphia has used the tincture with great success in cases of syphilis when Mercury can no longer be given in the anemia of syphilis, secondary syphilis. A sense of warmth in the scrobiculus cordis is a leading
indication for the remedy.
In one case of severe and advanced syphilis with enormous thickening of the ends of all the nails, Calo. effected a cure. The remedy was given in one to five-drop doses of the tincture or in pellets saturated with equal parts of the tincture and 95 per cent. alcohol.
<PLANETS>
Mercury, Saturn.
<MEDICAL>
Calotropis has been used with marked success in the treatment of syphilis following Mercury, also in elephantiasis, leprosy and acute dysentery. Pneumonic tuberculosis. Tuberculosis. Increases the circulation of
the skin, has powerful effects as a sudorific.
In the secondary symptoms of syphilis where Mercury has been used but cannot be pushed safely any farther, it rapidly recruits the constitution, heals the ulcers and blotches from the skin and perfects the cure. Primary anemia
of syphilis. heat in stomach is a good guiding symptom.

Obesity,
while flesh decreases, muscles become harder and firmer.

A short proving brought out the following symptoms: Weak, tired feeling, coldness, dizziness, pain and confusion in head, nausea and vomiting of bile.
Frequent urination, pain, soreness and redness of thigh, pain in both legs,swelling of knees, stiffness and inability to walk, pains in hands and feet,first left then right, pains worse movement or putting weight on them.
<CLINICAL>
Feet, pains. Fever. Hands, pains. Leprosy, tubercular. Lupus. Syphilis.
<COMPARE>
(1) Merc., Kali-i., Berb-a., Sars.
(2) Asc-c., Asc-t.
(3) Ip. - emetic.
(4) Berb-a. - syphilis.
<RELATIONS>
Coffee caused vomiting when before there was only nausea, but antidoted many
effects. Camph. also antidoted.
<SOURCES>
Boericke. Clarke.

Hamaelleon

#757744 - 30.04.2005 12:17 [Re: DrB]

сори ма оставаш за неделя..

--------------------

Hamaelleon

#757821 - 30.04.2005 14:29 [Re: elaps]

Ми аз щото съм много ученолюбив си я имам Лотус ММ на Мърфи.. не успя да ме изненадаш
Но ако се окаже, че имаш и Реперториума на Мърфи под формата на някакъв файл - ще успееш със сигурност!!!
Онова го оставих на английски, щото знам, че д-рът знае англ.
За курса: писах вече, но не тук, а във http://forum.vlkomarov.info - мисля, че тези неща трябва да се изнесат малко встрани.. ЗАПОВЯДАЙТЕ И ДВЕТЕ там да помагате да не се оплитаме двамцата с kotka-та

--------------------

Chiita
все още неориентирана

Регистриран: 12.07.2004
От: 3-я етаж
    #757894 - 30.04.2005 16:58 [Re: elaps]

А, тук сьм си
Седя си пред пц-то ,чета си и си пьлнея
С този режим и Витулакс няма да може да ми помогне

д.т.
Нерегистриран

#758040 - 30.04.2005 19:42 [Re: Milko]

ако понапълнея ще ме харесва-те ли

DrB
Нерегистриран

#758931 - 01.05.2005 18:15 [Re: Hamaelleon]

Цитат:

Искаш ли да се обзаложим до какво ще доведе използването на Цефамадара при хората при които не е покзано, т.е при повечето.. ако го пият достатъчно дълго?

Pri razrejdane 10-[100] chakai da vidia mmmmm da..mislia che znam..shte piat edna studena voda koito, priznavam, e po-chista ot chishmianata..

D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

#759429 - 02.05.2005 09:14 [Re: DrB]

не познахте

DrB
Нерегистриран

#759954 - 02.05.2005 19:19 [Re: D-r Kostova]

shto be ne e li po-chista ot cheshmianata...sramota..

oh me mojah da se sdurja..

D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

#760405 - 03.05.2005 07:58 [Re: DrB]

teenager
Нерегистриран

#792380 - 25.05.2005 18:50 [Re: Maggie]

efektxt e NULA, tova 6te kaje vseki, koito go e probval

Hamaelleon

#792673 - 25.05.2005 22:05 [Re: teenager]

Точно така.. радвам се, че се появи този постинг..
Сега само, ако се разберем и че дори една субстанция да е потенцирана и да се предлага под формата на "хомеопатично" лекарство.. това още не е достатъчно за да е терапията хомеопатия!!! .. инещата ще си дойдат по местата..
Такива случаи само компрометират метода.. вкл. недоразумения от рода на ефедра.. но то ако доктора наистина познаваше хомеопатията като философия, методология и практика, всички тези смешни спорове нямаше да са тук.. тва е ясно..
но да се чете нещо, което противоречи, че и отрича целия ти досегашен багаж е трудно пък да мислиш оне за малко по този другия начин ти се струва направо абсурден, да, съгласен съм че е така

--------------------

Lady's bedstraw
неориентиран

Регистриран: 22.05.2005
    #793658 - 26.05.2005 14:44 [Re: Hamaelleon]

Някой отслабвал ли е много с хомеопатични лекарства? Аз имам сериозен проблем с килограмите. Не знам точно колко тежа, защото кантарчето ми тегли само до 140, но съм пробвала много лекарства и съм ходила къде ли не безрезултатно. Междувременно ми се появи много високо кръвно, подагра, свръхинсулинизъм, слабо обоняние. Две стъпала като кача и оставам без дъх. Да не говорим, че ми е безкрайно неприятно да ме зяпат като извънземно, когато изляза. Моля дайте ми съвет.

ЕМА
(лице назаем)

Регистриран: 14.05.2005
    #794205 - 26.05.2005 19:50 [Re: Lady's bedstraw]

Може първичният ти проблем да не е теглото и затова да не се получава, ако лекуваш наднормено тегло. Трябва да се открие първопричината - като се лекува, и теглото ще спадне постепенно с възстановяване на равновесието.

--------------------
"Дори и Бог има своя ад и това е любовта му към хората."

atinqnka
търсач на усещания

Регистриран: 19.04.2005
    #798894 - 29.05.2005 19:08 [Re: Lady's bedstraw]

Може би имаш проблеми с обмяната на веществата и трябва да отслабваш след консултация с лекар.На мен лично лекарства не ми действаха.Смъкнах излишните си 7-8 кг единствено с "глад и инат".

--------------------
http://snimka.bg/album.php?album_id=15905

[img]http://www.picvalley.net/u/5/1152_465.JPG[/img]

Lady's bedstraw
неориентиран

#802458 - 31.05.2005 20:40 [Re: atinqnka]

Благодаря ви за съветите. Получих бележки че се шегувам, но това не е вярно. Не ми е приятно да си призная, но напълняването ми не е свързано с проблеми в обмяната на веществата. Мислех си, че не може да съм толкова дебела и да няма някаква причина. Направих си пълни изследвания на всички жлези. Нищо. Диагнозата беше метаболитен синдром. Но долкото ми обясниха това е вследствие на напълняването.Изчетох доста книги, но на мен главния ми проблем е,че въобще нямам воля. Всеки ден си викам от утре ще пазя диета, правя си големи планове, но на другия ден сякаш съм друг човек, докато не се наям мисля само за ядене. А на глад въобще не издържам. Ходих при д-р Емилова и само от хорска срама едвам издържах до края. През цялото време бях толкова изнервена,че направо щях да полудея. По пътя на връщане така се наядох, че цяла седмица ме боля корема. Пих и много скъпи лекарства. Вече на никого не вярвам. Но най ми е гадно, че не мога да си вървя спокойно по пътя. Ето днес например една жена ме погледна и си прехапа устните. Направо ги проклинам като ги видя такива. Колежките ми казват, че си въобразявам, защото имам комплекси, но аз знам,че това не е така и мисля, че никой няма право да се бърка в живота на другия.

ЕМА
(лице назаем)

Регистриран: 14.05.2005
    #802513 - 31.05.2005 21:40 [Re: Lady's bedstraw]

А при хомеопат ходи ли?

И все пак, наясно ли с причината за състоянието си?
Физиологична, психическа, емоционална и пр.
Не може просто така да си имаш наднормено тегло...

--------------------
"Дори и Бог има своя ад и това е любовта му към хората."

elaps
ентусиаст

Регистриран: 25.05.2004
    #802519 - 31.05.2005 21:49 [Re: Lady's bedstraw]

Ей, Еньовче, я иди на хомеопат! И ще се оправи и самочувствието ти, и настроението ти, че може и да отслабнеш.

Lady's bedstraw
неориентиран

#809748 - 05.06.2005 20:08 [Re: elaps]

Благодаря за съвета. Потърсих и открих два хомеопата в нашия град, само че те работят като лекари по други специалности, които са доста далеч от моя проблем. Чудя се при кого да отида. Какво точно е хомеопата?

DrB
Нерегистриран

#809762 - 05.06.2005 20:20 [Re: Lady's bedstraw]

Lady's bedstraw bihte li kazali da imate tezi narushenia:

1. Diabet
2. Hyperlipidemia (visoki trigliceridi i LDL)
3. povishena kruvosusrvane
4. hipertonia
5. zatlustiavane v oblasta na korema

Lady's bedstraw
неориентиран

#811878 - 07.06.2005 09:56 [Re: DrB]

Действително точно в областта на корема съм най-пълна. Имам и високо кръвно. Диабет нямам. Бяха ми изписали Сиофор за високо отделяне на инсулин, но спрях да го пия защото нищо не отслабнах. Имам също подагра, краката ми се подуват и се образуват тъмни петна, а по краката и ръцете имам екземи. Когато легна не мога да дишам, затова спя с четери възглавници и ставам често.

mai4eto
неориентиран

Регистриран: 04.07.2005
    #856067 - 04.07.2005 16:25 [Re: D-r Kostova]

МОЛЯ ВИ,ПОМОГНЕТИ МИ Д-Р КОСТОВА.МОГА ЛИ ДА ИЗПОЛЗВАМ ЦЕФАДАМАР ЗАЕДНО С Л-ТИРОКСИН ТЪЙ КАТО ИМАМ ПРИДОБИТ ХИПОТИРИОДИЗЪМ И ПИЯ ТИРОКСИН.И АКО НЕ СА ПРОТИВОПКАЗНИ ,ДАЛИ ТОВА ЛЕКАРСТВО ЩЕ МИ ДЕЙСТВА НЕЗАВИСИМО ОТ ТИОРКСИНА,В СМИСЪЛ ДАЛИ ЩЕ МИ ПОМОГНЕ ДА ОТСЛАБНА,ЩЕ СЕ РАДВАМ ДА МИ ПИШЕТЕ .

киката
Нерегистриран

#857352 - 05.07.2005 13:36 [Re: mai4eto]

И аз съм с придобит хипотиреоидизъм и преди няколко месеца пих и Цефамадар.
Не ми помогна ИЗОБЩО

doko_mimi
почетен член
**

Регистриран: 05.05.2005
    #858821 - 06.07.2005 09:39 [Re: киката]

Не съм много сигурна че с лекарства може да се намали теглото. Когато е объркан целия метаболизъм и хормонален баланс, май майтрябва да се търсят други неща - а не хапчета. Имам предвид - човек да се обърне към себе си и да разбере какво му трябва на организма.

D-r KostovaМодератор
заслужил ветеран

#869280 - 13.07.2005 11:52 [Re: mai4eto]

Цефамадар не е персонална предскрипция за вас...направен е от храст, за чиито алколоиди е установено че намаляват апетита
за да ви се стабилизира обмяната е необходимо да ви се определи конституция

abi
неориентиран
*

Регистриран: 19.01.2014
    #3146041 - 18.03.2014 12:31 [Re: D-r Kostova]

За отслабване-много движение,спорт,вода и балансирано хранене като се изключат захар,бравно,сол,пържено,мазно.Иначе като хранителна добавка аз знам, че спирулината помага и е безвредна.Това е водорасло богато на ценен белтък със състав от 18 аминокиселини.Естествен източник на лесно усвоимо желязо, магнезий, селен, калий, витамини от групата В.Спомага за регулиране на теглото.

V-12
lone wolf
**

Регистриран: 30.10.2009
    #3170997 - 27.05.2014 04:20 [Re: Еленика]

Група американски домакини със завист разглеждат снимки на концлагеристки от Освиенцим...

По темата - най-ефикасни са хомеопатичните лепенки за отслабване. Струват 10 стотинки бройката. Прилага се по една на ден - като се приберете вечер от работа, залепвате лепенката на устата си и я махате чак на другата сутрин като излезете от къщи

--------------------
Of course I'm out of my mind - It's dark and scary in there!

Kotseto
меринджей
*

Регистриран: 06.05.2014
От: София / Берлин
    #3171276 - 27.05.2014 21:21 [Re: V-12]

Съвет : не се занивай с хапчена за отслбване. Заложи на изпитаната формула хранителна диета + тренировки. И не ,под диета не се има превдвид гладуване .Диетата всъщност е пълноценен режим на хранене, при който в никакъв случай не се гладува, а човек се научава да яде чисто и здравословно и винаги да бъде добре хидратирани. Пълнозърнести храни, зеленчуци, плодове, ядки, семена, чисти протеини и много вода.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг: ***
Брой показвания: 27530

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.117 seconds in which 0.091 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.