ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Здраве » Медицина

Страници: 1
Стоянова
Нерегистриран

Сърдечна невроза?!?!
    #753459 - 27.04.2005 13:26

Как бихте лекували подобно "заболяване"? За колко време то отшумява?-при положение,че проблемите,притесненията и т.н. не спират...Интересуват ме медикаментите,с които бихте подходили мили доктори? Иначе почивката,спорта,храненето,чайчетата и витамините са ясни!

П.С. Няма да се самолекувам (то,дори не става дума и за мен),но искам да видя дали предписаното лечение съвпада,че имам леки съмнения!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Акупунктурист

**

Регистриран: 07.01.2005
От: София, Албена, Златни Пясъци, ...
Re: Сърдечна невроза?!?!
    #753482 - 27.04.2005 13:48 [Re: Стоянова]

Има 2 вида лечение: с класическа и с Алтернативна Медицина.

--------------------
Иглотерапевт и Фитотерапевт

Стоянова
Нерегистриран

#753494 - 27.04.2005 13:55 [Re: Акупунктурист]

Интересуваме лечението според класическата медицина!

eliz
ориентиранa...

Регистриран: 10.07.2004
От: UK
    #753580 - 27.04.2005 14:39 [Re: Стоянова]

Цитат:

но искам да видя дали предписаното лечение съвпада,че имам леки съмнения

e, sorry ама ако се съмняваш в лекаря си просто иди на друг!
аз бих препоръчала сеанси със психолог. не съм привърженик на писането на рецепти за щяло и нещяло.
и понеже става дума за сърдечна невроза, т.е. проблемът със сърцето е резултат от проблемите с нервите ви/казано съвсем простичко/, смятам че е логично да се лекува причината а не последствията от нея - т.е. - лекувайте си нервите!
сега можете да попитате още няколко лекари докато мненията на поне 2-ма от тях не съвпаднат...

--------------------
man is as big as his dreams are...

Стоянова
Нерегистриран

#753719 - 27.04.2005 15:43 [Re: eliz]

Доколкото знам при сърдечната невроза не се наблюдават увреждания на сърцето,а просто има наличие на оплаквание свързани с него-бодежи в сърцето,прескачане на сърцето (поне при моята позната е така)!
Известно ми е,че трябва да се лекуват нервите,но проблемите не спират към момента и следователно това е много сложно!
Мисълта ми беше,че надали при сърдечната невроза се препоръчва само лекуване на нервите...а медикаменти?

DrB
Нерегистриран

#753985 - 27.04.2005 18:05 [Re: Стоянова]

ne mie poznata diagnosata Сърдечна невроза..
Provere si tiroidnata jleza..i se konsultiraite s cardiolog.

libra

Регистриран: 20.02.2003
    #754090 - 27.04.2005 19:40 [Re: Стоянова]

валериан, мента и глог, тинктури купуват се от всяка аптека свободно, смесват се в по голямо шише и по 20 капки при нужда в малка чашка с вода, продава се и на таблетки

а ако се прибави горицвет и момина сълза към валериана, ментата и глога се получава чудесно лекарство, но това вече иска друго съотношение на съставките (момината сълза е отровна и е необходимо лекар да ти предпише процентите), искай си рецепта от лекар

--------------------
Libra

eliz
ориентиранa...

Регистриран: 10.07.2004
От: UK
    #754157 - 27.04.2005 20:51 [Re: Стоянова]

iskate re6enie i az vi go kazah - lekuvaite si nervite!
kak 6te go napravite zavisi ot vas, az za sujalenie ne moga da vi re6a problemite dori i da iskam. sledovatelno - ot vas si zavisi!
Цитат:

Мисълта ми беше,че надали при сърдечната невроза се препоръчва само лекуване на нервите...

ne znam, dnes veroiatno sum stanala malko na krivo 6toto tozi komentar me izdrazni - ako misulta vi e 4e nadali "le4enieto" na nervite 6te vi pomogne vie veroiatno njamate nujda ot suvet i po-dobre znaete kakvo e po-dobroto.
logi4no li vi se struva sled kato problema trugva ot nervite vi - da se opitate da premahnete problema s tiah i syrde4nia diskomfort da si iz4ezne avtomati4no?
az mislia 4e e nai-dobre da se premahva pri4inata a ne da se lekuva simptomati4no rezultata i.
vzemete si tinktura ot valeriana, ili kombinirani tabletki valeriana+glog+menta, i idete na psiholog.
ako i sega smjatate 4e tova nadali 6te vi pomogne - napravete kakvoto vi doide otvutre ili idete na lekar i si poru4aite "silni" lekarstva ne samo za nervi...

--------------------
man is as big as his dreams are...

Страници: 1

Допълнителна информация
0 регистрирани и 3 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  D-r Kostova, Dr.G 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 2548

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2012 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.043 seconds in which 0.03 seconds were spent on a total of 13 queries. Zlib compression enabled.