ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Acho
Голфаджйя

Регистриран: 15.11.2002
От: Diwiq Liulin
Re: Бой с питбули.
    #90729 - 24.06.2003 22:55 [Re: Анонимен]

Az imam kotka.

--------------------
Ада не е лошо място да си. (AC-DC)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Спец
Нерегистриран

#90776 - 25.06.2003 09:29 [Re: Анонимен]

Четири бойни?

Анонимен
Нерегистриран

#90871 - 25.06.2003 17:33 [Re: Спец]

Не,нито едно бойно,това че харесвам питбули не означава че се занимавам с битки.Дразня се от хора които говорят за неща които дори не са помирисвали.Научил съм много от хората които се занимават с бойни кучета,основно-как провеждат тренировките преди боя,физическите упражнения и как разпознават бъдещия боец от кучилото,между тях има хора които разбират от кучета повече от всеки "кинолог" в България.Използвам упражненията за сила и издръжливост върху моето куче/разбира се съобразени с това че не е питбул/ и резултатите ме удивяват,жалко че никой не разкрива изцяло подготовката на кучето си!

Спец
Нерегистриран

#90896 - 25.06.2003 21:57 [Re: Анонимен]

Така е ,между тях има красавци,направо като културисти.И по време на бой използуват такива хватки,от които и хората могат да се поучат.Обикновено агресията им е към други кучета,но с тях винаги се внимава.Желанието за бой е в природата им.Те са един вид спортисти,но хората трябва правилно да задават натоварването.Според мен схватките не трябва да са повече от 5-10 мин.Иначе се нараняват и се изтощават.Гледал съм глупаци,които направо обричат животинките си на смърт.
При първата си среща с такова куче изпаднах в паника-беше развързано и се заклатушка срещу мен...Но се привързват и са дружелюбни към хората като другите кучета.Досега не съм виждал някой да си насъсква питбула върху улични-трябва да е луд,лесно може да хване някоя болест.

Анонимен
Нерегистриран

#90911 - 25.06.2003 23:10 [Re: Спец]

Аз им се кефя на характера,няма по-твърдо и упорито куче от питбула.А ако някой си пуска питбула на улично куче то значи че е пълен тъпанар.Доколкото знам исинският пит трябва да е преди всичко борбен,а каква ли борбеност ще развие преследвайки пищящо от ужас куче?!?Сигурно има и такива де...то затова му е лошо името на кучето,поне аз не съм срещал.За битките не знам-има си международни правила да се оправят!Познавам няколко питбула които "работят на ръкав" и послушанието им е на много високо ниво.

може ли аз
trevopasen , ama rita!

Регистриран: 03.05.2004
От: svishtov bulgaria
    #313837 - 25.05.2004 13:16 [Re: Анонимен]

аз съм за тези битки тей като всеки може да спре ку4ето си когато ика. просто казва стоп.и аз у4аствам

--------------------
нека бъда аз!

Тайна
Луда!

Регистриран: 25.05.2004
От: София
    #314622 - 26.05.2004 09:25 [Re: Анонимен]

Не мога изобщо да си представя мойто питче да се бие.Ако това му се случи(за случайно сбиване говоря)направо ще умра.Имах един познат,който с това си изкарва парите.Беше много интересно,защото все си ходеше изпохапан от неговите кучета,когато ги разтървава при бой,а го беше страх от моя лигльо.

Тайна
Луда!

Регистриран: 25.05.2004
От: София
    #314629 - 26.05.2004 09:41 [Re: Анонимен]

Моя и към непознатите е дружелюбен - звънне ли се на вратата сам си отваря и върти опашка на човека пред вратата.Имам и друго женско (не е питбул)и много я обича.Също така много пазеше морското свинче,а сега пази зайчето,спокойно мога да ги пусна навън на тревата и знам ,че няма да загуби зайчето.По принцип не се закача и няма нищо против никое куче,с всички си играе,освен към едно хъски,но хъскито го нападаше още като беше бебе и сега не се понасят.Всъщност моя никога не е тръгвал пръв да се закача,и досега все хъскито го напада.Навън е без каишка и намордник,но гледаме да го извеждаме когато хъскито не е навън.Аз понеже съм страхлива винаги го водя на каишката.

kalata
atalak

Регистриран: 14.01.2004
От: -····-····
    #314646 - 26.05.2004 10:05 [Re: Анонимен]

гледал съм моя шнауцер да се бие с питбул...питбула гледа после обувката ми от много близо некъде към 10 мин. без особен ефект признавам си. Следващия път просто ше го застрелям. Надявам се на стопанина му е ясно тва щот на прасето не му е.

--------------------
мумията се....

може ли аз
trevopasen , ama rita!

Регистриран: 03.05.2004
От: svishtov bulgaria
    #317861 - 29.05.2004 20:40 [Re: kalata]

по принцип питбулът е по дружелюбен към хората , отколкото ,да кажем една кавказка ов4арка или шнауцер.моя Шон никога не напада хора ако те не го предизвикат съвсем умишлено.на пример дори да го настъпят без да искат , той просто се отдръпва,докато ако го ритнат естествено напада.признавам си 4е към ку4ета е непоправим злобар (мъжките)но ина4е всеки може да го погали на улицата.в двора пази добре и не е претенциозен към храната си.

--------------------
нека бъда аз!

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 4 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 21411

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.041 seconds in which 0.022 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.