ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
kalata
atalak

Регистриран: 14.01.2004
От: -····-····
Re: Бой с питбули.
    #317993 - 30.05.2004 00:45 [Re: може ли аз]

който е недружелюбен към кучето ми е недружелюбен към мене ето защо почвам да го разхождам с тръбата в задния джоб. всепак не гледам куче за бой. не ме разбирайте грешно - много обичам кучета, но и човек да дойде и да ме захапе за крака и той ще изяде железото
лчно мнение куче, което напада и хапе без команда е зле обучено и не то а стопанина му е за бой.

--------------------
мумията се....

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
onion
лютив

Регистриран: 28.04.2004
От: София
    #318376 - 30.05.2004 18:39 [Re: kalata]

Цитат:

който е недружелюбен към кучето ми е недружелюбен към мене ето защо почвам да го разхождам с тръбата в задния джоб. всепак не гледам куче за бой. не ме разбирайте грешно - много обичам кучета, но и човек да дойде и да ме захапе за крака и той ще изяде железото
лчно мнение куче, което напада и хапе без команда е зле обучено и не то а стопанина му е за бой.

браво , точно така трябва да е ... с тръбата. колкото до това за куче което напада без команда съм напълно съгласен с теб

може ли аз
trevopasen , ama rita!

Регистриран: 03.05.2004
От: svishtov bulgaria
    #327214 - 07.06.2004 13:10 [Re: onion]

имам една съседка в русе която гледа изто4но европейци.нейните ку4ета нахапаха много деца от квартала.а оная мърша казва не не може да бъде те ги били зака4али и др. глупости.аз и казвам 4е децата всеки ден играят със сестра ми в къщи и ку4етата са пуснати(питбула и боксерката),и 4е не ги зака4ат а играят с тях.както и да е един път едната и ов4арка влезе в двора и боксерката(цуца)я зацепи и докато ги разтървя ов4арката беше с разпорен корем за около 10 мин бой.после онази ме обвинява 4е гледам ку4ета убийци щели да изядат децата и др.глупости.аз и викам да се радва 4е и пита не бе6е пуснат...

--------------------
нека бъда аз!

Редактирано от nEpBeP3eH^uguOT (07.06.2004 13:11)

wink
Нерегистриран

#327231 - 07.06.2004 13:24 [Re: kalata]

кой от фсички те sto pani

kalata
atalak

Регистриран: 14.01.2004
От: -····-····
    #330914 - 11.06.2004 11:13 [Re: wink]

сите че ги избием

--------------------
мумията се....

Borianna
член
*

Регистриран: 02.09.2003
От: София Люлин 3
    #397556 - 10.08.2004 01:36 [Re: kalata]

Цитат:

Абсолютно съм съгласна с теб. Куче което напада без команда или без надзор виновен е само стопанина и никой друг.
Аз съм притежателка на германско овчарско куче което страшно много обичам и гледам като свое родно дете. Но това незначи че нямам реална представа за недостатъците на породата.
По нагоре четох че питбул захапал жена. Нека бъдем откровенни вероятноста Овчарка да захапе човек е стократно по голяма от тази пит бул да захапе човек.
На моя съпруг на селото се гледат един боксер и една женска питбулка. Аз лично по любвеобвилно куче от питбул не съм виждала. Сташно интелигентно и много внимателно куче.
така че имам наблюдения върхи три породи кучета.
Имайки впредвит че преди да заживеем в софия живеехме на село. Боксера и моят красавец израстнаха заедно, заедно ги убочавахме. наблюденията са ми че боксера превъзхожда германското овчарско куче по интелект десетократно.
Предимствата на овчарката са че е много по дисциплинирана и се подчинява много по лесно, да не кажа безпроблемно независимо от възраста и.
когато нашите кучета навършиха една година ни подариха питбулче. и до този момент съм си мислела че са много грозни и глупави. Нужно ли е да споменавам че това куче превъзхождаше и боксера и овчарката по интелект. вече имахме опит в обучението от двете предишни породи. така че ако някой каже че питбула е глупаво куче е абсолютен лъжец.
Няма по обичащо куче от питбул който се гушка в теб.
Питбула рядко лае а куче лае само когато е обучено специално да дава гласова сигнализация или го е страх както повечето кучета. Питбула не го е страх той е войн и реагира мигновенно и рискува живота си за стопанина си независимо от противника. Само не ми казвайте че несте виждали как немска овчарка превива опашка пред уличните дребни помияри.
или как се е заплеснала точно когато седа и я чакам посред нощ дапикае и се зададе някой клатушкащ се пияница.
Питбул обикновенно тича и не е точно до краката ти но само да се промени леко адреналина в тялото ми и изобщо не виждам от къде се появява просто чустваш силата долепена до краката ти.
Мога да разказвам доста но ще ви доскучае.

--------------------
Там където виждам моя баща.
Там където виждам моята майка, мойте братя и сестри.
Там където виждам моите предци.
От там те ме викат Те ме зоват да заема мястото си сред тях.
В свещените зали на Валхала.

Elektrik
Нерегистриран

#423105 - 30.08.2004 11:07 [Re: wink]

Виж, батенце, прав си, животните искат тренировка.Аз имах възможност да си взема чистокръвно, но не си взех.Избрах си едно между питбул и ротвайлер-сташен звяр.Като си научи урока, всичко е наред, даже го разхождам без каишка в парка, но тежко му наистина, който влезе в къщи...

Гледач
Нерегистриран

#423611 - 30.08.2004 15:22 [Re: wink]

Аз досега се питбули съм имал!

Гледач
Нерегистриран

#423639 - 30.08.2004 15:37 [Re: Dr.Ross]

Някога не ти ли се е искало да видиш как мускулестият пит гони някои помяр.?

onion
лютив

Регистриран: 28.04.2004
От: София
    #424026 - 30.08.2004 18:34 [Re: Гледач]

Цитат:

Някога не ти ли се е искало да видиш как мускулестият пит гони някои помяр.?

абе ти наистина не си у ред много много ...
по въпроса за съседската булонка в една друга тема ... от теб почната - аз имах булонка и ако твоят ротвайлер я подгони заради кефа на стопанина си или заради това , че кучето е нападателно, пък не е с намордник и на повод искам да ти кажа, че първо ще гледам да отърва булонката (а съм го правил с едно арматурно желязо между зъбите на изверга дето я беше заръфал) и после ще те съдя до дупка, а бъди сигурен, че ще те осъдя ... така, че внимавай да не попаднеш на човек дето знае какво да прави след такова нападение ... последствията от съда не са приятни ...
сега за пумиарите ... против тях съм като цяло защото разнасят зарази и хапят хората , но заради единия кеф на някой едно такова куче да бъде малтретирано не съм съгласен ...
НЯМА ЗНАЧЕНИЕ ДАЛИ КУЧЕТО Е БОЛНО И ДАЛИ ЩЕ УМИРА
все едно теб децата ти примерно като се разболееш на стари години да те утрепят щото видиш ли ти така или иначе ше си пукнеш ...
редуцирай си малко отношението към животните , защото човек който не обича животните, не обича и хората , демек а асоциален ...
ти твойто куче обичаш ли го ?
съмнявам се в това каквото и да ми отговориш , по скоро си го взел да се фукаш с него или нещо такова ...

а и друго се сетих , знаеш ли, че ако докараш това куче някъде в Рила или в Родопския балкан примерно и го пуснеш на един "пумиар" дето няма определена порода, който по цял ден е с козите по чукарите , горко му ... не знам как би му се отразил един вълкодав който тежи 80 кила и е само мускули примерно ?

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 2 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 21411

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.028 seconds in which 0.01 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.