ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
MIK
Нерегистриран

Re: Бой с питбули.
    #424070 - 30.08.2004 19:05 [Re: onion]

absolutno te podkrepqm...i ne razbiram 6to za hora sa tezi deto si vzimat ku4e ot opredelena poroda samo za ednata fuknq
to4no predi 2 dni sasedskiqt pit bul napadna na6eto ku4e ot poroda HOK/majkar/i ot zloba udrqiki se v na6ata vrata na na6ata gradina...uspqva da vleze v ka6ti i da se sdavi s na6iqt...oba4e tova mu e bila gre6kata,za6toto VINOS taka se kazva na6eto ku4e se e za6titaval mnogo dobre i se e ottarval samo s edna draskotina,a drugoto ku4e e bilo seriozno nahapano...i stopanite mu prez cqloto vreme zqpali v strani ot ku4etata i ne se namesili,no kato videli,4e tqhnoto ku4e nqma 6ans go ottarvali otvarqiki mu ustata i sega sa nahapani ot sobstvennoto si ku4e i racete im prili4at na 6veic.sirene ))
sre6tu idiotite pritejava6ti tozi zvqr e zavedeno ve4e delo,a za na6 kasmet i kmetat na ob6tinata e na6 poznat i sobstvennik na nemska ov4arka...use6tam,4e 6te im stane tqsno na onezi s pita,za6toto ima mnogo svideteli,4e tqhnoto ku4e e napadnalo na6eto i sa se sdavili v na6iqt dvor,a na6eto ku4e be6e na povod...te6ko im...
napalno te podkrepqm..sad i ni6to drugo,za6toto ina4e nqma da se nau4at,a ku4eto ne e vinovno...stopanite mu sa go napravili takova kakvoto e..zvqr...sa6to sam otglejdala rotvailer i ku4eto be6e normalno,daje s kotkite si igrae6e i dele6e hranata si s tqh:)

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
onion
лютив

Регистриран: 28.04.2004
От: София
    #424084 - 30.08.2004 19:15 [Re: MIK]

Цитат:

absolutno te podkrepqm...i ne razbiram 6to za hora sa tezi deto si vzimat ku4e ot opredelena poroda samo za ednata fuknq

само така , съд техната м....

Drebosuchko
агресийка
**

Регистриран: 19.05.2004
    #424187 - 30.08.2004 20:35 [Re: MIK]

Цитат:

Ехх, не е леко да си комплексар, требе се избиват комплексите.... например кат си земеш кварталния дзвер

--------------------
It's better to try and fail than to fail to try

Orian
waterfall

Регистриран: 20.02.2004
От: Sofia
    #424191 - 30.08.2004 20:38 [Re: Анонимен]

ти си с болен мозък, що ли няма някой и тебе да те пусне на некой такъв

Gleda4
Нерегистриран

#424889 - 31.08.2004 13:05 [Re: Orian]

Ей човек, ти идея си нямаш в нашият квартал какво става.Ако ми мислеш за болен мозък, само гледай.Аз имах в предвид саамо да видиш как се гонят, не да има контакт.Пък и после този, дето ще ме съди, ако моя подгони неговия, има хора, които просто като чуят заканата или ще го пребият или друго.Ако ме съди за кучето, ще ме осъди, но ако това не бях аз, а някой от моя квартал..........край.Аз съм гледал как тренират питове-или с кучета, отглеждани специално да бъдат жилави, или котки.Това което ви писах може да ви звучи лошо, но повявайте ми, виждал съм много по-страшни неща...

Rollman
Нерегистриран

#424906 - 31.08.2004 13:15 [Re: Gleda4]

ДОБРЕ СПЕЦ, имам американският вариант на рот.-спенсар.Преди 3 дни съседският пит го нападна, но спенсъра, му откъсна ухото, може ли комшията да ме съди при условие, че неговото е нападнало?

Oli*Модератор
ангажирана

Регистриран: 05.08.2003
    #424954 - 31.08.2004 13:42 [Re: Rollman]

Твоите въпроси вече станаха за форум "Право", а не за тук

--------------------
"Животът е огледало - усмихни му се, за да ти се усмихне и той!"

onion
лютив

Регистриран: 28.04.2004
    #425409 - 31.08.2004 17:53 [Re: Gleda4]

Цитат:

Ей човек, ти идея си нямаш в нашият квартал какво става.Ако ми мислеш за болен мозък, само гледай.Аз имах в предвид саамо да видиш как се гонят, не да има контакт.Пък и после този, дето ще ме съди, ако моя подгони неговия, има хора, които просто като чуят заканата или ще го пребият или друго.Ако ме съди за кучето, ще ме осъди, но ако това не бях аз, а някой от моя квартал..........край.Аз съм гледал как тренират питове-или с кучета, отглеждани специално да бъдат жилави, или котки.Това което ви писах може да ви звучи лошо, но повявайте ми, виждал съм много по-страшни неща...

ама ти наистина си непоправим , кви закани бе , кой говори за закани ... абе въобще к'во ти обяснявам , живей си живота както си искаш , аз просто казах к'во ще направя не съм седнал да ти обяснявам кое как е ...
толкоз от мен.
няма да ти отговарям повече защото ми писна

Rottwiler
новак
**

Регистриран: 01.09.2005
    #940814 - 01.09.2005 10:51 [Re: Тайна]

Понеже сте започнали темата за Питбулите,аз искам случайно да попитам някой може ли да ми каже линк от кадето да мога да сваля филм за питове или още по-добре ще бъде ако има и БОЙ

Rottwiler
новак
**

Регистриран: 01.09.2005
    #940825 - 01.09.2005 10:55 [Re: Rottwiler]

А и по тва което казва Тайна искам да изразя специално моито мнение и то е че един Питбул трябва да полудява дори когато му замирише на друго куче а камо ли за лай...А към хората не е нужно той да отваря вратата и да се усмихва като подстригана камериерка...Питбула е куче което трябва да убива и да няма прошка към никого...

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 12 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 21405

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.032 seconds in which 0.012 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.