ALL.BG форуми
ALL.BG поща форуми чат стая обяви картички

Форуми » Хоби и Развлечения » Животни

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
КокеркатаМодератор
кучкарка

Регистриран: 29.11.2004
От: София
Re: Бой с питбули.
    #943079 - 02.09.2005 21:25 [Re: Rottwiler]

И защо питбула да ТРЯБВА да убива? Според мен никога, ама никога едно куче не трябва да бъде обучавано за убиец, нито на кучета, нито на хора. Хора, които се занимават с подобно нещо за мен не са добре с главата. Никога не може да е сигурно кучето, обучавано за убиец дали няма случайно да бъде изпуснато или да избяга и да станат непростими поразии. Според мен обучаването на кучета -убийци трябва да е забранено със закон, и да се следи много строго.

--------------------
Животните са По-добрите приятели на човека!!!

Екстри: Изпечатай мнението   Напомни ми!   Уведоми модератора  
Маюми
щастлива

Регистриран: 05.04.2005
От: Пловдив
    #943165 - 02.09.2005 22:56 [Re: Кокерката]

Не знам защо толкова нападате тази порода.Всичко зависи от собственика на кучето,от обучението му и умението на стопанина да се справя с ку4ето си.

На мен това ми е една от най-любимите породи.Много са ми готини и са ми голяма слабост.Срещала сам много мили и любвеобвилни питбули.И не мога да се съглася,4е задължително слу4ките за ку4е нападнало друго куче или човек се свързват единствено с тази порода.Има слу4ки със ку4ета от най-различни породи и няма нужда да се цитира точно тази порода,като по закон като нещо зловещо,та чак непристойно за отглеждане!!!! :mad

--------------------
Щастието явно е направено за да бъде споделяно.

X-tended
agriolouloudo

Регистриран: 15.10.2004
    #943349 - 03.09.2005 07:08 [Re: Маюми]

ами като видиш постовете на Смоук и Ротвайлер и ти сава ясно защо има лошо име породата

Маюми
щастлива

Регистриран: 05.04.2005
От: Пловдив
    #943383 - 03.09.2005 09:20 [Re: Rottwiler]

моито мнение и то е че един Питбул трябва да полудява дори когато му замирише на друго куче а камо ли за лай...А към хората не е нужно той да отваря вратата и да се усмихва като подстригана камериерка...Питбула е куче което трябва да убива и да няма прошка към никого...

A ти след като не харесваш породата и най-вероятно нямаш голям допир с тези кучета защо се опитваш да ги описваш,та чак и да си налагаш мнението?От къде точно са придобити познанията ти?Ти направо се изказваш като експерт в областта,работил дълги години правейки експерименти с породата!!!!

И това,4е имат по-слаба сетивност към болка не зна4и,4е са и лишени от 4увства,емоции и цялата гама от вътрешни усещания.

--------------------
Щастието явно е направено за да бъде споделяно.

КокеркатаМодератор
кучкарка

Регистриран: 29.11.2004
    #943890 - 03.09.2005 22:15 [Re: Маюми]

Аз лично нямам нищо против която и да е порода, дразнят ме хората, които ги правят агресивни и ги обучават за убийци. Кучетата по природа са добри същества, стига да имат храна и вода. Ние хората сме виновни те да стават агресивни, и затова казах, че тези които се занимават с такова обучение на кучета не са добре с главния мозък.

--------------------
Животните са По-добрите приятели на човека!!!

smoke
почетен член
**

Регистриран: 20.07.2005
    #943901 - 03.09.2005 22:46 [Re: Кокерката]

не не е савсем така моито 1-то куче е супер кротичко наистина но другото издивява без да см го учил на нищо това си е от кучето и да ти кажа нещо сяко куче се бие до смърт стига да има хъс и да му е от вътре просто питбулите издърйат повече в боя загряваш ли за кво става въпрос сяко куче ... нямазначение дали е помиар куче което му идва от вътре и се бие като захапи не пуска дори и помиар да е така че ти не знаеш нищо за тази порода ... настина хората ги пускат да се бият и аз сам пускал ... но понякога такива кучета имат нужда от бои така се оспокояват иначе набира още повече злобата сичко зависи от кучето ако то няма желание за бои няма смисал да го мъчиш ако има може 1 път да го пуснеш да видиш кво прави повярваи ми готино е когато гледаш как кучето ти печели кофтито е след това като се надуе ... но ... и аз вече сам решил че няма да го пускам ... поне това което няма хъс

Rottwiler
новак
**

Регистриран: 01.09.2005
    #945326 - 05.09.2005 11:08 [Re: Маюми]

Аз съм изчел толкоз литература свързана с питовете и знам неща за тях които ти дори неси ги чувала знаеш ли в Южна Русия използват питбули за спасяване на човешки животи нещо като Немската овчарка у нас и околните държави...А от друга страна в Северна Русия питбула се използва за убиване и малтретиране на затворници и престъпници това е гадно знам,но това си е в кръвта на самото куче...

Rottwiler
новак
**

Регистриран: 01.09.2005
    #945339 - 05.09.2005 11:16 [Re: smoke]

Донякъде злобата в питбула е породена и у самия стопанин преди няколко дни бях на бой с питове,там видях нещо което него бях виждал преди..Макар и под влиянието на алкохола собственика на едното куче направи нещо което немога да го разбера...Седейки кучетата едно върху друго стопанина легна до тях и започна да вика:"Дърпай,Късай,Късай..!"...Кучетата полудяха и двете боя беше жесток входа беше 10лв но си заслужаваше залозите на боя стигнаха до 4000 лв...От това разбирам едно това неса кучета(за тяхните стопани специално)които са отглеждани за любимец това куче е отглеждано без любовта на стопанина то знае какво е мъка и самота и когато е на ринга то изразходва всичката си енергия само да покаже на стопанина си че то е добро куче и че заслужава любовта му...

smoke
почетен член
**

Регистриран: 20.07.2005
    #945908 - 05.09.2005 18:18 [Re: Rottwiler]

има и такива хора на които не им пука за кучетата имено за това ги оставят и да се бият до смърт но мога да ти кажа аз имам 2 пита и мн си ги обичкам :П нищо че сам ги пускал в бои несам ги оставял да се бият до смърт смао в началото да видя как ще тръгне а ... по принцип тези кучета колкото и да е жало се исползват за това да се бият и да печелят пари ... аз сам гледал мач за 10хиляди евро знаете колко пари са това кучетата се оставят почти до смърт докато едното не спре да напада кучето испада във жок може да оживе може и не ... иначе това са мн готини кученца :П и мн страно едното куче го гледам от мани4ко от 2 месеца а другото кето го зех на 6 7 месеца е мн по превързано към мен отколкото другото защото е било бито от предишния си стопанин и беше много наплашено а сега супер не му пука и не го е страх абе в мизерия беше гледано това куче няма кжо да ви говоря хранено е със слама смао тва да ви кажа то стига но без мен не тръгва никаде като някои пр иска да го земе да го расходи не тръгва без мен ... другото кадето от маничко си го гледам кои го дръпне негоово е

Тайна
Луда!

Регистриран: 25.05.2004
    #954693 - 13.09.2005 01:00 [Re: Rottwiler]

Цитат:

че един Питбул трябва да полудява дори когато му замирише на друго куче а камо ли за лай...

Моето куче е домашно , а не куче за бой.Може да умира от глад ,но сурово месо или кокал няма да хапне- нарочно съм пробвала не ще и не ще и затова и кръвта не му действа.Скача само ако друго куче го залае и ако е мъжко.А най интересното е , че ако е отвързан не се бие изобщо даже с мъжки кучета.Дразни се от другите само когато той е вързан, а те го ръмжат.

Страници: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)

Допълнителна информация
0 регистрирани и 1 анонимни потребители в момента разглеждат този форум.

Модератор:  Oli*, Кокерката 

Изпечатай темата

Възможности в този форум:
Не можете да добавяте нови теми
Не можете да отговаряте на мненията
HTML - забранен
Псевдо-HTML - разрешен

Рейтинг:
Брой показвания: 21411

Мнението ти за темата:

Прехвърли се в

ALL.BG не носи отговорност за съдържанието на мненията, публикувани във форумите.

НАЧАЛОРЕКЛАМАВРЪЗКА С НАСКОНТАКТИЗА НАС

©1999-2015 ALL.BG Всички права запазени!

Generated in 0.04 seconds in which 0.019 seconds were spent on a total of 12 queries. Zlib compression enabled.